رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: EVIL_HOUSE.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Aria.Gh.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: شاهدی نبود و من تنها بودم

• توضیحات: سلام خدمت مدیران و ادمین های خوبه ارساکیا - همینجور که توی اسکرین شات ها معلومه من رفته بودم /ad بزارم برای خرید ماشین این شخص اومد صدام زد من هم بد جوابش ندادم! البته بابت اینکه عکس مکان هاش فرق میکنه عذر میخوام چون از اون محدوده دور شدم ولی /Timestamp روشن بوده و مشخص هست زمان عکس ها!

در ادامه موضوع توضیحات: حقیقتا من با همه درست صحبت میکنم!! گفدم جان! آیا از نظر شما کلمه جان حرف بدی بود که ایشون توهین شدت بالا به من کردن؟؟ دلیل توهینش چی بوده؟؟ دقیقا واسه چی بوده؟ نمیفهمم لطفا اگه شما هم چیزی فهمیدید به من بگید ممنون میشم... بی دلیل با خوش رویی جوابش رو دادم مثل یه شخص اوکی بعد ایشون به من توهین میکنه بهش میگم اسکرین گرفتم بازم فحش میده!! لطفا رسیدگی محکم کنید ممنون میشم من اشنا توی فتا دارم اگه لازم بشه ایپی ایشون رو ازتون تمنا میکنم بدید بعدا که رسیدگی کیفری کنم.. بنده خانوادم رو از سر راه نیووردم! بازم تشکر از ادمین ها و مدیران همیشه سرافراز و سربلند ارساکیا

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_048.png

&

sa_mp_045.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکي محترم
بازيکن مورد نظر 1 روز از سرور 
محروم شد.

موفق باشيد.

❤️ HosseinDark ❤️

HosiDark.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...