رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Dm بی دلیل! - mahdi3mmm

SerGeY

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Emanoel.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mahdi3mmm.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: درود بنده راه میرم ایشون میکشه منو بدون دلیل!!

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8289823118/bandicam_2017_03_18_01_36_56_530_100.zip.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت سرپرست سرور

1. اول از همه انتظار نداشتم که لیدر یکی از دسته متوسطها که بیشترین turf رو داره به خاطر یک kill که اونم برای جلوگیری از درگیری و خصومت بود، پست شکایت بده.

2. شما بهتر بود مدرکتون رو خودتون دوباره بررسی می کردید که چیزی علیه خودتون نباشه.

3. اگر در قسمت چت های فیلمی که خودتون گذاشتید، دقت کنید، میبینید که شما کاری میکردید و بهتون گفتم نکنید ولی شما ادامه دادید.

4. قضیه این بود که با 3 تا ماشین race خیابانی می گزاشتیم (banshee مشکی برای اکانت مولتی من، bullet برای HeXeR و   hotring  برای OXANA ) در اول مسیر مسابقه شما با Sandking خودتون پی در پی به 3 ماشین میکوبیدید، من بهتون گفتم نکنید و گفتم که لیدر هستید.( اگه قسمتی از گفته هایم شک دارید 3 نفر دیگه که در اون محیط بودن بپرسید)

شاهدین: 

HeXeR.png

.%5BM%5Ditr%5BA%5D..png

OXANA.png

5. شما فقط از آخر ین لحظه فیلم گزاشتید، اگر امکانش هست از 5 دقیقه قبل تا لحظه ای که من شمارو kill می کنم فیلم بدید.

لینک به دیدگاه

با سلام!

شکایت شما علیه Mahdi3mmm قبول شد, ایشان اخطار لازم را دریافت خواهند کرد!

*( شما حق تیر اندازی تحت هیچ شرایطی به غیر اینکه مدارکی مبنی بر کشته شدن اول شما داشته باشید می توانید تلافی کنید)

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...