رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن اشتباه

Fire

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Shayan.Sj.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  UnderGoinG.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:

• توضیحات:   تویه فیلم معلومه که تو چت /F گفتن نرو منم منتظر موندم تا بقیه برسن بعد از اون وارد تورف شدم وقتی با ایشون رو در روبودم 1V1 نبودیم بشتم من ادم بود. منظوره اینه که تمامیه تیرها که ازمن نبوده میگه SILENT AIM  هم فکشنی های دیگه هم زدن + اینکه تعداد اعضای وار خیلی زیاد بوده هرکی از یه طرف تیر میزده  و چند نفر بافی زده بودن که هر سانیه hp کم میشد

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uupload.ir/view/8vx0_gta_sa_2018-10-11_16-53-28-600.mp4/

ویرایش شده توسط shayan5696
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

در رابطه با گفته ی خودتون به اینکه بقیه داشتن تیر میزدن و هر ثانیه HP کم میشد باید عرض کنم خدمتتون که بحث کم شدن HP نیست.

شما صدای فیلم رو ببرید بالا و سرعت رو بیارید پایین, دقت کنید هر تیری که از M4 شما زده میشه صدای Hitsound یا  (Ding) مشخصه که داره دمیج میده.

و در انتها با دیدن فیلم به صورت Slow motion کاملا مشخصه بجز این که تیر هایی که شما پخش به جاهایی که اسکینه فرد مقابل جلوی نشونه شما نیست میزنید Damage وارد میکنه به فرد, شما نشونه اصلحتون حتی بالای سینه اسکین هم نیست و Headshot میشه فرد مقابل.

مدارک برای مدیریت ارسال شد.

Cingulomania

Najm.png

Thug 4 Life

لینک به دیدگاه

اولا اینو بگم که silent aim head shot  نداره عزیز

ثانیا دلیل نمیشه چون صدا میده aimباشه 

عضو بودم یینگم بالا بود میتونید از لیدر فکشن ببرسید که موقع اتک شما به اچ کیو خودتون گفت اگه بینگت بالا عه کرش میشی یا درستش کن یا نیا وقتی بینگ بالا باشه ممکنه زمان بخش صدا تغییر کنه

TS من چون تویه

اگر بازم بهونه ای دارید درخواست pc check دارم 

همونطور که چند هفته بیش pc check  کردید و هیچی نداشتم

Shayan.Sj.png

Try to learn how shot with a gun in Samp

ویرایش شده توسط shayan5696
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه

با سلام 

مدارک ادمین بررسی شد و شکایت شما رد شد

نکته: فیلم خودتون برای بن شدنتون کافی بود، ولی با این حال فیلم ادمین مورد نظر بررسی شد و نظر قطعی بر این اساس است که شما از تقلب استفاده کردید

نکته 2: من هم چند روز پیش به شما مشکوک شدم سر زدن Boss و ازتون درخواست فیلم کردم، فیلمتونو بررسی کردم شک 99% به تقلب شما داشتم اما به خاطر 1% بن نکردم شمارو

نکته 3: Try to learn how CLEAR shot with a gun in Samp

بسته شد.

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1
  • هاها 3

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...