رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

RepSoL

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FasTRobber.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HiTLeR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: --- پروردگار.

• توضیحات: با سلام, 

بنده در اونت بودم به @Ali گفتم که میشه ماشین EnForcer بیارم مشکلی نداره گفتند بیار

و بعده چند لحضه ایشون Goto کردن گفت چرا سوار این شدی گفتم به علی گفتم بعد ایشون با لحنه خودشون میگن تو بی جا کردی 

و بعد چند لحضه گیر دادن به اسکین بنده میگم تو Stats/ Female چک کنید و مجبور میکنه که باید عوض کنید

خلاصه بگم بعده 6 ماه اومدم که درست پلی بدم و کاری به کسی نداشته باشم ولی نمیزارن دیگه هر کاری هم کنی نمیزارن.

AloneWiliD#

• مدارک (فیلم یا عکس):  sa_mp_016.png

bandicam_2018_10_10_14_30_02_697.jpg

ویرایش شده توسط ArMaN1398
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام، به دلیل مسایل امنیتی مدارک قابل ارسال در تاپیک نیست

دیشب شما سوار Enforcer بودید که اومدم دیدم و گفتم به چه حقی Enforcer برداشتی؟

گفتید که با علی هماهنگه، با علی تو چت ادمین صحبت کردم و گفتم که چرا به بازیکن اجازه میدی ماشین بالاتر از رنک برداره؟ گفتن که من اجازه دادم واسه اونت برداره

منم دیدم که شما با Enforcer در حال دور زدن هستید با علی در میون گذاشتم گفتن FW داره کارش منم FW دادم

اما در مورد اسکین باید بگم مهم نیست که جنسیتتون تو بازی چیه مهم اینه که شما آرمان هستید.

در 13 ساعت قبل، ArMaN1398 گفته است:

خلاصه بگم بعده 6 ماه اومدم که درست پلی بدم و کاری به کسی نداشته باشم ولی نمیزارن دیگه هر کاری هم کنی نمیزارن.

در صورت تهدید کردن دوباره قطعا با شما برخورد سختی خواهد شد

بسته شد. (در صورت نیاز میتونید به آیدی علی پیام شخصی بدید)

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...