رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاه برداری ,سو استفاده, تلاش برای دزدی اکانت Parazite

OverGrown

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
%5BMEHDI%5D.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
Pezhman.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

PaRaZitE.png

• توضیحات : با سلام چرا تو این سرور هر کسی تا به یه جایی میرسه فکر میکنه بقیه نوبن ؟  اقای پارازیت داخل سرور به بنده میگه بیاین تی اس و منو میبره تو یه تی اس دیگه که داخلش مدیراتور هست بعدشم بهم گفتن که بیا بنشه و سند کینگو بده برات گلد میگیرم و بعدش من قبول کردم و فیلم هم گرفتم بعدش ایشون بهم گفتن که از بازی برو بیرون و یه رلوگ بده دوباره بیا گلد هارو برات خریدم با ادمینا حرف زدم گفته نیومده باید برم بیرون تا گلد ها برام بیاد من هم رفتم بیرون و ایشون که پسوردمو داشت وارد اکانتم شده بعدشم بهم میگفت من وارد نشدم من هم ازشون مدارک جمع کردم ای پی هارو چک کردم و ازش به بهانه دیدن اکانتش پسوردو گرفتم رفتم داخل یو سی پیش تا چک کنم ای پی هارو و دیدم که یکی بوده تازه وقتی هم که اومده تو یو سی پی میخواسته جیمیلمم عوض کنه و پیام تاییدیه برام اومده از طرف همون ای پی بعدش هم منو از تی اسش بن کرده به دلیل دزدی اکانت لازم به ذکر هست که اول میخواست ماشینمو با پول ریل بخره ولی از این مدرک نگرفتم و اگه به این راحتی اومده تو اکانتم شاید ازم مدرک جمع کرده باشه اومده باشه به یکی گفته باشه اکانتمو میفروشمو اینا تا Taligh شم  لطفا حواستون به این نکته باشه راستی ای موضوع با ادمین پژمان هم درمیان گذاشته شد و ایشون گفتن که به امیر اطلاع دادن و  با این سو استفاده گر مفسد ارساکیا و بیمار روانی برخورد شود من تمام مدارک رو اپلود کردم امیدوارم به سزای اعمالش برسد !!!!

• مدارک (فیلم یا عکس): 

1- از صحنه ای که وانمود به خرید طلا کرد : 
http://s8.picofile.com/file/8339394418/gta_sa_2018_10_08_22_13_02_324.mp4.html
2- از صحنه چک کردن ای پی دو اکانت در یو سی پی :
http://s9.picofile.com/file/8339394968/bandicam_2018_10_08_23_05_50_424.mkv.html
3- از صفحه تعویض جیمیل و پیام تاییدیه اومدن:
Screenshot_2018_10_08_22_53_39.png
4- از صفحه بن شدن در تیم اسپیک ایشان : 

http://s8.picofile.com/file/8339455126/IMAG0044.jpg

سلطان قلب ها ===>  Price 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، TERRORIST گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
%5BMEHDI%5D.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  
Pezhman.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

PaRaZitE.png

• توضیحات : با سلام چرا تو این سرور هر کسی تا به یه جایی میرسه فکر میکنه بقیه نوبن ؟  اقای پارازیت داخل سرور به بنده میگه بیاین تی اس و منو میبره تو یه تی اس دیگه که داخلش مدیراتور هست بعدشم بهم گفتن که بیا بنشه و سند کینگو بده برات گلد میگیرم و بعدش من قبول کردم و فیلم هم گرفتم بعدش ایشون بهم گفتن که از بازی برو بیرون و یه رلوگ بده دوباره بیا گلد هارو برات خریدم با ادمینا حرف زدم گفته نیومده باید برم بیرون تا گلد ها برام بیاد من هم رفتم بیرون و ایشون که پسوردمو داشت وارد اکانتم شده بعدشم بهم میگفت من وارد نشدم من هم ازشون مدارک جمع کردم ای پی هارو چک کردم و ازش به بهانه دیدن اکانتش پسوردو گرفتم رفتم داخل یو سی پیش تا چک کنم ای پی هارو و دیدم که یکی بوده تازه وقتی هم که اومده تو یو سی پی میخواسته جیمیلمم عوض کنه و پیام تاییدیه برام اومده از طرف همون ای پی بعدش هم منو از تی اسش بن کرده به دلیل دزدی اکانت لازم به ذکر هست که اول میخواست ماشینمو با پول ریل بخره ولی از این مدرک نگرفتم و اگه به این راحتی اومده تو اکانتم شاید ازم مدرک جمع کرده باشه اومده باشه به یکی گفته باشه اکانتمو میفروشمو اینا تا Taligh شم  لطفا حواستون به این نکته باشه راستی ای موضوع با ادمین پژمان هم درمیان گذاشته شد و ایشون گفتن که به امیر اطلاع دادن و  با این سو استفاده گر مفسد ارساکیا و بیمار روانی برخورد شود من تمام مدارک رو اپلود کردم امیدوارم به سزای اعمالش برسد !!!!

• مدارک (فیلم یا عکس): 

1- از صحنه ای که وانمود به خرید طلا کرد : 
http://s8.picofile.com/file/8339394418/gta_sa_2018_10_08_22_13_02_324.mp4.html
2- از صحنه چک کردن ای پی دو اکانت در یو سی پی :
http://s9.picofile.com/file/8339394968/bandicam_2018_10_08_23_05_50_424.mkv.html
3- از صفحه تعویض جیمیل و پیام تاییدیه اومدن:
Screenshot_2018_10_08_22_53_39.png
4- از صفحه بن شدن در تیم اسپیک ایشان : 

http://s8.picofile.com/file/8339455126/IMAG0044.jpg

اصلاحیه جای شاهد با کسی که ازش شکایت داشتم جابه جا شده بود 

سلطان قلب ها ===>  Price 

لینک به دیدگاه

@TERRORIST باسلام خدمت شاکی محترم.

من برای شما 8600 عدد گلد خریدم که پول از حساب بنده کم شد که پیامش اومد و شما دبه کردید که نخریدد بنده می خواستم

بیام و ماشینی که قول داده بودید و بخرم که ندادید و دبه کردید لطفا کلاه برداری نکین مدرک به مدریت ارسال میشه که یا پول برگرده یا شما

مجازات شید

ادم باشیم, نه حیوان.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

@ShOtGuN1234  شما مثلا هلپر هستید و باید ادب و احترام رو رعایت کنین حیوان نباشیم یعنی چی؟ حداقل شما خودتون اول ادم باشین بعد به پلیر ها بگین چون خرما خورده را منع است ایراد

ویرایش شده توسط AriaGh
لینک به دیدگاه

ShOtGuN1234@

احتمالا تلاش برای تعویض جیمیل هم که با ای پی خودتون انجام شده برای همین هست اره ؟

و اینکه شما داخل اکانتم رفتید و از حالت sleep هم خارج شدید و 2-3 بار وارد اکانتم شدید نه یک بار همه مدارک و ای پی هم موجوده .
بعد شما از جانم ادمین هیتلر هم صحبت کردید و گفتید ایشون میگن فلان کارو کن فلان کارو نکن ایا درسته ؟

سلطان قلب ها ===>  Price 

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم

نکاتی که باید به سمع تمام عزیزان برسونم رو میگم

@TERRORIST یکم با آرامش بیشتر در انجمن اقدام به ارسال تاپیک کنید

@AriaGh در تاپیکی که به شما مربوط نمیشه از ارسال پست خود داری کنید، در صورت مشاهده برای همیشه از انجمن محروم خواهید شد.

@PaRaZitE شما 24ساعت فرصت دارید که مدارک خودتون و دلایلتون رو در همین تاپیک درج کنید، دلیل این که چرا اقدام به تغییر جیمیل بازیکن کردید، دلیل این که چرا دروغ گفتید که ریپورت دادید ادمین گفت Relog بدید، دلیل برای این که چرا با اکانت شخص مورد نظر داخل سمپ لاگین کردید و دلایل محکم...

انتظار 24ساعته از الان شروع شد...

• دوست دارم که 2
  • چی چی 1
  • ناراحت 1

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

هلپر مورد نظر از تیم اخراج و به مدت 5روز از سرور محروم شد (طبق قوانین استثنا هایی که برای مدیریت وجود دارد)

بسته شد.

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...