رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

saman .khan

MrSoheiL

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mr_MmD.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SamanKhan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: اصلا نیزی به توضیح نیست تو عکس معاومه

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_087.png

Fly without wings                                                                                                                                                                                                                       

Mr_MmD.png  

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب با سلام با اینکه شکایت به من مربوط نمیشه اما در رابطه با این کار بگم که ایشون به جای /w به اشتباه e زدن و بعد از اون در /e گفتن که wrong 

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

با سلام 

دوست عزیز من یه سوال از 50CENT پرسیدم حواسم نبود قبلش [e/] گذاشتم شما خودت خالی از اشتباهی؟

شما وقتی 10 تا صفحه ی چت داری (مثال: wt /c /e /a /al /hc /o /r /d /w/)  تا حالا نشده خطا کنی؟

من بدلیل مشکلات شخصی که برام پیش اومده چند روزه نمیتونم زیاد در سرور باشم اگر هم نگا کنید من بعد اون اشتباه کلا نتم قطع شد و دیگه نتونستم وصل بشم تا یه عذر خواهی کنم.

با تشکر 

Original Gangsters

* * *

Saman.png

* * *

SamanKhan.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...