رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

حرف از قانون و پارتی بازی؟! FaRHaN

Sinaw

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

PleaSure.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

FaRHaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

-------

• توضیحات: 

با سلام! من تو این شکایت حرف های زیادی دارم که باید بزنم!

همه چی از دقیقا 7 روز پیش شروع شد که من Mouse & Keyboard Recorder زدم برای وزنه زدن و خب قبول دارم و درخواست Check-PC ادمین بدون صلاحیت FaRHaN رو رد کردم!

ایشون از اون موقع با من لج شده و امروز که باید آنبن میشدم اومدم تو بازی و رفتم که بخوام ماسل هامو بگیرم که خب این ادمین FaRHaN اونجا بود و مدرک اشم هم در این پایین میبینیم که بدون هییییچ دلیل موجه و هیچ دلیل غیر موجه ای به من گفته Check-PC هنوز نمیدی گفتم برا کاری که نکردم نه و گفت Check-PC میخوام که دوباره منو بن کنه و این روند باید تا کی ادامه داشته باشه؟! این سرور اگه قانونمنده و پارتی بازی نداره چرا کسایی که نام نمیبرم و دخترن دارن Mouse & Keyboard Recorder پیش ادمینا میزنن ولی یه پسر حتی کاری که نکرده رو میخوان بنش کنن و با قاتعیت میگن بنش کن؟! اگه واقعا قانونمنده من به خاطر کاری که کردم مجازات شدم و قبول دارم ولی نه دیگه مجازات برای Enter/ داخل Gym!!!

رسیدگی بشه

** امیدوارم دوستانی که پست هارو قبول میکنن مثل FaRHaN نباشن که پست رد بشه **

• مدارک (فیلم یا عکس): 

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

217.png

Valor.png

------------------------------------------------------------------

AGLogo.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز هیچجای قوانین درج نشده که در چه موقعیت هایی میشه Check PC کرد و ننوشته شده که محدودیتش چقدره!

همونطور که خودتون گفتید از Mouse and keyboard Recorder استفاده کردید و خب گفتم شاید بعد از بن شدنتون تصمیم به پاک کردنِ این برنامه و مودهای غیر مجاز گرفته باشید!

درضمن اگر از کسی شاکی هستید و می خواهید Check PC بشه میتونین Report بدید.

درضمن شما سابقه ی استفاده از تقلب هایی که برای بقیه بازیکنان مشکله جدی به وجود میاره! درخواست Check PC بنده هم به خاطره همین چیزها بوده و شما به بنده میگید من چیزهای مهم دارم مثله شما نیستم که بزارم Check pc شم xD امیدوارم مهماتِتون به خوتون ضرر نزنه!

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

من درخواست رسیدگی @HiTLeR رو دارم

یعنی چی من بنمو گذروندم و تا آنبن شدم دوباره بدون دلیل برای چی باید Check-PC بشم؟ کسی شکایت کرده؟! از من موردی دیده شده؟! از خودتون نمیتونید حدس بزنید من Recorder دارم هنوز یا نه که!! منم به کسی بیخودی Check-PC نمیدم..

217.png

Valor.png

------------------------------------------------------------------

AGLogo.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم

شما اگه 10 بار قوانین عمومی سرور رو پایین بالا کنید میبینید که هیچ جا نوشته نشده ادمین چه زمان هایی حق درخواست PC Check داره

هر چند که باید این موارد ذکر بشه و به زودی میشه، اما تا زمانی که قانونی در این مورد نیست کار ادمین مورد نظر اشتباه نبوده

اما دو نکته دیگر: اول نهایت آرامش رو داشته باشید و از زدن هرگونه افترا به ما خود داری کنید، خود شما بنده رو کامل میشناسید و میدونید که سر مسایل سرور با کسی شوخی ندارم

نکته دوم: به هرکسی که مشکوک هستید داخل بازی Report/ بزنید و درخواست PC Check بدید ادمین ها رسیدگی میکنن

شکایت رد شد

بسته شد

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...