رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

هک شدن اکانت

Ij1

ارسال‌های توصیه شده

سلام علی 

من خیلی برای این اکانت زحمت کشیدم

رمز رو هم به کسی ندادم تا دو سه هفته پیش بازی میکردم امروز اومدم دیدم هرچی رمزو میزنم نمیشه ساعت ۲ آنلاین شده 

هر اطلاعاتی هرچی بخوای میگم ایمیل اون زمون مقدار همه چی میگم اپی اگه بشه مال اون زمون اگه شد برسی کن لاگ از یک ماه پیش چک کن من رمزو ندادم الان میگین سهل انگاری آخه چرا وقتی کاری نشده شاید رمزو از سن و اینا تشخیص داده نمیدونم اما برسی کن 

لطفاً من خیلی زحمت کشیدم حتی توی فروم که میبینی برای فکشن و اینا با این آیدی درخواست دادم لطفاً من تمام اطلاعات حتی quest هم میگم رمز اون زمانم میگم

حیف!

ویرایش شده توسط Ij1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 ماه بعد...

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت بازیکن محترم @Ij1؛

امکان هک شدن حسابهای کاربری سرور وجود ندارد! یکی از راه های بالا بردن امنیت اکانت ها، تأییدیه توسط ایمیل میباشد. که این امر از اکانت شما در مقابل مشکلات احتمالی مثل فراموشی رمز عبور و یا لو رفتن رمز هایی با امنیت پایین (مثل اسم اکانت، 1234 و...) محافظت میکند.

دادن ایمیل اشتباه، بالا نبردن امنیت حساب کاربری و تأیید نکردن ایمیل از جمله مشکلاتی هستند که به دلیل سهل انگاری خود شما رخ میدهند و متأسفانه امکان پیگیری از سمت مدیریت وجود ندارد. لطفاً برای اکانت های بعدی خود دقت لازمه را انجام داده و بالا بردن امنیت اکانت توسط ایمیل را جدی بگیرید. همچنین از استفاده از رمز های قابل حدس و همینطور اشتراک گذاری آن با بقیه خودداری نمایید.

با تشکر.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...