رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

TheKinG

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TheKinG.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Dark.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: آلبرت, بابالو ,ویلسون, کینگ

• توضیحات: من به ایشون گفتم من دیشب بم وارن دادن ایشون گفت فرم بحثش فرق میکنه گفتم باشه ممنون بای بخاطره فشار خوردن سه ومین وارن دادن

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8338642892/Warn_hosi_dark.rar.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دورود. دوست گرامی در سایت agsa.arsacia.ir شما میتونید اطلاعات خودتون رو نگاه کنید. در قسمت "اخطارها" اگر دقت کنید اولین وارن شما بر میگرده تقریبا به یک سال قبل که دلیل وارن گرفتنتون /ad هست.
دومین اخطار شما فاصله چندانی با زمان حال نداره که دلیلش به هم ریختن نظم اونت هست.
و سومین اخطارتون هم که فاصله ای نداره و همینجاس واسه همین دیشب که ایجاد مزاحمت کردید.
شما بدون دقت, به ادمین سرور که وظایفش رو انجام میده تهمت زدید. و توهین هم میکنید که ایشون فشار خوردن !!!
لطفا قبل از توهین و تهمت زدن, و وقت گذاشتن برای شکایات الکی,مقداری از وقتتون رو صرف فکر کردن روی کارهای خودتون کنید.

• دوست دارم که 1

HoseiNkT.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکي محترم

اول از همه موضوع شکایت شما توهینِ ولی هرچی نگاه میکنم توهینی نمیبینم.

دوما وارن شما سر شکایتی که ازتون شده بهتون داده شد.

سوما دلیل وارنتون: [Ijade mozahemat [/Forum] [C-#5757]

نقل قول

❤️ HosseinDark ❤️

HosiDark.png

لینک به دیدگاه

با سلام

شکایت شما رد شد

در صورت تکرار شکایت بی اساس و بی احترامی در انجمن برخورد سختی با شما خواهد شد

بسته شد

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...