رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

عدم رسیدگی درست ادمین رسیدگی به شکایات 2

PabloEscobar

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

SaliMaroni.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

.Dark.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: ادامه پست قبلی که بسته شد و من مجبور به شکایت جدید شدم!

با سلام مجدد!

خوب بریم سراغ روشن سازی مسئله با مدارکی که خود پلیر شاکی ارسال کرده بود!

نقل قول

شما در ساعت 16:47 Creategun کردید و در ساعت 16:55 بازیکن شاکی ماشینش در حال آتش گرفتن دیده شده اینجا, اینجا و اینجا .

در جواب این حرفت باید بگم در اینجا ، من کامبت کریت دادم و همونطور که مشخصه به سمت دیگه ای نشونه رفتم!

در اینجا و اینجا و اینجا مشخصه که من سوار لنداستاکر شدم تا برم پی کارم ، نمیدونم چجوری از تو این اسکرین شاتا تو DB دراوردی ، طرف اومده پشت ماشین من ss گرفته الان این شد DB? حتی ثابت هم بشه DB کردم که نمیتونی ثابتش کنی ، جرمش وارن نداره!

(توجه کنید که من اینجا توسط پلیر شاکی هنوز find نشدم و ماشین Glendale هم اون اطراف دیده نمیشه! عکس )

16:47 کامبت کریت دادم ، 16:57 یه اسکرین شات داده که من رو find کرده (پس ینی دنبالم میومده تا یکاری انجام بده!) و ماشینش اتیش گرفته!

آقا 10 دقیقه وقت کمیه برای بازی تو سمپ؟ هزار اتفاق ممکنه بیفته تو این مدت! تو که میگی "فک کنم من ماشینو اتیش زدم" چرا فک نمیکنی تو این ده دقیقه من throwguns کرده باشم؟ یا کشته شده باشم؟ تو عکسا نه کمبت تو دست من دیده میشه نه تیراندازی با کمبت!

پس ازین به بعد قانون جدید اضافه بشه هرکی گان میسازه تا ده دقیقه بعدش اگه تو فاصله 1 کیلومتریش ماشینی اتیش بگیره اون پلیر وارن میگیره دیگه!!

نه مدرکی از تیر زدن من داده شده نه مدرکی ازین که من دنبالش میرفتم و میخاستم بترکونمش!!! اون پلیر منو find کرده ینی اون میومده دنبال من ، نه من دنبال اون!

با ماشین اتیش گرفته اومد سمتم تا kamikaze کنه ولی نتونست و فرار کردم و وقتی دیدم بیخیال شده ، اومدم تا x.D بدم

اینجا    اینجا    اینجا    اینجا   اینجا

نقل قول

جدیدا Civilan وار میده که Creategun میکنه؟! فک کنم ماشینو من آتیش زدم.

مگه هرکی کریت گان میکنه باید تو وار بشه؟این بهونه ها دیگه واقعا مضحک و خنده داره

اقای @HiTLeR عزیز،وقتی ادمین رسیدگی اشتباه کرده و حاظر نیس قبول کنه لااقل شما درست رسیدگی کن! تموم مدارکی که پلیر شاکی فرستاده من تو این پست فرستادم ، با حوصله رسیدگی کنین و وجدانن بگو حق با کیه!

یه سوال ازت دارم ، تو شعاع چندمتری CNN ماشین Glendale فری پارکه؟ یه ماشین جلو CNN هست که perennial هست ، یکی تو پارکینگ ساختمون کناره CNN که Landstalker هست ، یکیم جلوی 24/7 نزدیک CNN که Stratum یا Solair هست (ماشینا شبیه همن اسمشو دقیق نمیدونم)

ولی ماشین Glendale اصلا این دور ورا نیس (نزدیک ترین جای پارک این نوع ماشین ، پارکینگ کنار بانک هست) پس اینطوری هم نبوده که این پلیر میخاسته دربره و من بزنم بترکونمش

گیریم تو راه یه ماشین glendale بی سرنشین دیده ، منو فایند کرده اومده سراغم تا منو بکشه! اینو مدارک نشون میده

اتفاقی هم نمیشه از کنار من سر در اورده باشه چون تو عکسایی که خودش داده بود مشخصه که من رو find کرده بوده و با ماشین اتیش گرفته اومده سمت من

توضیحات من کامل و شفافه و با استناد به مدارکیه که خود پلیر داده ، نه با استناد به افکار پلیری که حاظر نیس اشتباهشو قبول کنه!

اگه استف ارساکیا ادعا داره با عدالت رسیدگی میکنه به شکایات و با مدارک! تو این پست واضحه که حق با منه و من الکی 5 روز بن شدم

با تشکر!

• مدارک (فیلم یا عکس): 

تو متن مدارکو فرستادم

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم

شکایتی که از شما شده بود رو شخصا بررسی کردم، تصمیم ادمین مورد نظر صحیح بوده

بله که شخص خودم در موارد سرور با کسی دوستی ندارم حتی اگه بابام باشه اشتباه کنه برخورد میکنم

اما طبق مدارکی که شاکی شما فرستاده بود منم به این نتیجه رسیدم که شما اخطار دریافت کنید

طبق سوابقی که من از شما مشاهده کردم کم شیطنت نداشتید (در اینجا)

باز اگه احساس میکنید اشتباه از تیم مدیریتی ماست، شکایت شمارو نمیبندیم تا خود موسس رسیدگی کنن

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

با سلام

خوب درسته من قبلا وارن داشتم بدلیل مزاحمت و جفتشم قبول دارم

ولی این مورد خداوکیلی تو مدارکش چی مشخصه؟

فقط یه کریت کامبت که تا تایم اسکرین شات ماشین درحال اتیش ، ده دقیقه فاصله داره و نه تیراندازی من دیده میشه نه کمبت داشتنم موقع اتیش گرفتن ماشین

یه پلیر درست لحظه ای که من کمبت ساختم ازم عکس گرفته ، با اینکه تو عکس مشخصه اونورو هدف گرفتم

ده دقیقه بعدم با یه ماشین درحال اتیش در کنار من عکس گرفته (در حال فایند کردن منه) و بعد ادعا کرده من مزاحمش شدم

خوب پس اینجوری که کل سرورو برید وارن بدید

اینکه کنارش کامبت ساختم ده دقیقه بعدش ماشینش اتیش گرفته ینی من زدم؟

این دیگه ته نامردیه

هرکی این پستو ببینه و مدارکو ببینه اصلا نمیتونه بگه من زدمش

حالا دیگه خود دانی!

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...