رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Ban bi dalil

AriaGh

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Aria.Gh.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FaRHaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:  ایشون من کنترل سیستم کرد و بن داد تا اومدم تو بازی goto  کرده میگه بازم کنترل سیستم میکنم

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_272.png

sa_mp_273.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام، ما قانونی مبنی بر اینکه وقتی یک نفر چک میشه دیگه نمیشه چکش کرد رو نداریم!

شما چک شدید و خیلی جالب به من میگید که همه جارو گشتی فقط wallhack پیدا کردی! بعد این حرف رو خودتون زدید از من مدرک هم میخواید که چرا بن شدید xD

کاره بنده طبق قوانین موجود در Forum درست بوده! مدارک و حرفای دیگتون هم برای مدیریت فرستاده شد.

نقل قول

کنترل سیستم:

سیستم‌های بازیکن های مشکوک به استفاده از نرم‌افزارهای تقلب و مودهای غیرمجاز میتوانند توسط ادمین‌ها کنترل شوند.
رد کردن درخواست کنترل و عدم همکاری (خروج از بازی، crash دادن خود، ایجاد مزاحمت برای ادمین هنگام کنترل و سایر موقعیت های مشابه) قابل مجازات است (مجازات: 7 روز محرومیت).
مجازات تکرار آن برای بار دوم 14 روز محرومیت و برای بار سوم 30 روز محرومیت می باشد.

توجه: افراد حاضر در دسته‌های ویژه و ملایم نیز علاوه بر مسدودیت از دسته‌های متوسط مشمول مجازات اخراج با 80FP از اقلیت مربوطه خواهند شد.
تلاش برای پنهان کردن فایل‌ها (اجرا کردن CCleaner و یا سایر برنامه‌ها، حذف فایل‌ها هنگام کنترل)، داشتن فایل‌ها و نرم‌افزارهای تقلب حتی درصورتی که مورد استفاده قرار نگرفته باشند به عنوان نرم‌افزار استفاده شده محسوب شده و مجازات استفاده از آنها شامل حساب کاربری فرد می گردد.
مجازات مسدودیت از دسته‌های متوسط به مقدار مجازات محرومیت افراد به دلیل استفاده از نرم‌افزارهای تقلب و مودهای غیرمجاز می باشد.

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

طبق بررسی های انجام شده شکایت شما رد شد

شما بعد از آنبن کردن اکانتتون از طریق سو استفاده از هشدار های ادمینی گفتید که فقط یه وال هک پیدا کردید (با تمسخر)

ادمین مورد نظر هم طبق حرف شما دوباره درخواست چگ کردن کامپیوتر را داد که اجازه این کار را دارد

بسته شد

Duygularım ağır yaralı

Alperen.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...