رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بستن IP

AmirT

ارسال‌های توصیه شده

سلام به شما من با اکانت AmirT به دلیله این که Myreferral سو استفاده کردم بن شده من به ادمین دارک گفتم ولی میگه من به فودندر گفتم که این کد رو از روی اکانت من برداره ولی نگفتن که ارتقا لول ندم و پس از ارتقا لول من 5روز بان شدم ولی ادمین نسترن کلا IP  من رو فک کنم مسدود کردن و من با اکانت هایه دگرم از جمله JorQe نمیتونم وارد سرور شم لطفا رسیدگی کنین که چرا نمیشه داخل SV برم.

sa_mp_017.png

ویرایش شده توسط amirt
قرار دادن عکس

amirt.png

Andranik.png

Onion.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 ماه بعد...

سلام من امروز داشتم به دوستم سرور team speak میگفتم که بیاد اونجا و باهم حرف بزنیم بن شدم من فکر میکردم فقط تبلیغ سرور های دیگس نه سرور تیم اسپیک

لطفا انبن کنید من واقعا نمیدونستم .

اسم اکانت : diamoond

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما بازیکن محترم @amir258؛

در هنگام ساخت حساب کاربری از شما سوالی پرسیده میشود که "آیا قوانین عمومی سرور را خوانده و میپذیرید یا خیر". چنانچه گزینه ی خیر را انتخاب کنید مستقیماً کیک میشید و قادر به ادامه ی بازی نیستید. ضمن این امر شما موظف به خواندن قوانین عمومی سرور و اجرای آن هستید.

نقل قول
  • تبلیغات:

شما مجاز به تبلیغ سایر سرورها، شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که ارتباطی با مجموعه ندارند نیستید (مجازات: 14 روز محرومیت).
در صورت تکرار، مجازات به محرومیت دائم افزایش می یابد.
مجازات حساب‌های کاربری با سطح کمتر از 5 مستقیماً محرومیت دائم حساب کاربری خواهد بود.

شما میتوانید از طریق سایت Agsa.ArSaCiA.ir اقدام به خرید Gold برای رفع محرومیت کنید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...