رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاهبرداری

TheParadox

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  %5BP%5Daradox.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  LaMbdA.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  Ahmd.png

• توضیحات:  قرار بود بک ماشین Voodoo بهش بفروشم بعد جا نداشت گفت با ملتی میام منم گفتم 4 راه منتظرم وقتی داشتم صحبت می کردیم mamadstorm کنارمون ایستاده بود. بعد با ملتی به اسم Minaww اومد اون هم هر 2 تا جای ماشین پر بود بعد گفت تاق بزن با دوچرخه بعد پولو میدم منم تاق زدم گفت تو این اکانت فقط 50,000 دارم منم 50,000 زدم  و قرار شد بره تو اکانت اصلش پول ترنسفر کنه بعد  چند تا /sl که پیام ها پاک بشه و گفت کیبوردم گیر داره و از بازی رفت و پولو نداد وقتی رفتم پیشش گفت در باره چی حرف می زنی و خودش به اون راه زد و وقتی ازش پرسیدم Minaww  ملتی تو هست  جواب درست نمی داد و قبول نداشت که ملتیش هست در صورتی که ملتیش بود و برای  ثابت کردن اینکه ملتیش هست از یکی از ادمین ها کمک خواستم و گفت اره ملتی اون هست و قمیت که می خواستم بفروشم 145,000 بود که الان 96,000 مونده.  مدرک عکس و چت لاگ.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8336176734/lambda.rar.html

§|¶_o|§

TheParadoX#

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولا شما ماشین به لامبدا سل ندادی  دوما  شما ماشین 50 k سل دادی بعدشم از کجا معلوم شاید اون اقا پول شما رو ترنسفر کرده شما دوباره میخوای بگیری ازش تو اسکرین هایی هم که دادی تهدید کردی طرف رو که تهدید بن داره امیدوارم ادمین رسیدگی کنه تهدید کردی که 2 بار 3 بار پول بگیری ؟ بعدشم این مشکل شماست میخواستید اعتماد نکنید  شاید طرف گفت برو تو چاه تو باید بری؟ حالا من این کار ندارم ولی زشته باج بگیری از این راه اقای پارادوکس امیدوارم ادمین رسیدگی کنه  مرسی ممنون .

بعدشم چت لوگ رو هم که خودت ساختی مرسی که وقت گزاشتی چت لوگ بسازی

لینک به دیدگاه

سلام. الان شما داری به من تهمت باج گیری می زنی ایشون هیچ پولی بجز 50,000 به من نداده تو لاگ سرور هم هست چت لاگ من هم دست نخورده است بعد من تهدید نکردم گفتم یا پولمو بده یا میرم شکایت می کنم که ادمین پولمو بده. بعد شما میگی ترنسفر کرده اگه مدرک هست بده تا تمام حرف های من رد بشه من که الکی با کسی دعوا نیستم که 1 ساعت بیام اینجا شکایت کنم و دوستای من میدونن من هیچ پول دزدی نمی خورم.

ویرایش شده توسط P4RAdox

§|¶_o|§

TheParadoX#

لینک به دیدگاه

من که نمیدونستم تو قرار باج بگیری اگه میدونستم اسکرین شات می گرفتم  حالا کاری ندارم ولی پول لول پایین خوردن نداره چت لوگ شما دست خورده هست هرکس هم می تونه چت لوگ عوض کنه تو اسکرین ها معلومه گفتی میری همین الان برام پول واریز می کنی بقیش رو هم اسکرین نگرفتی ادامش  من دیدم گفتی یا میری 2باره بهم پول میدی یا میرم ازت شکایت می کنم  الان پیش خودت فکر کردی خعلی زرنگی؟ از این راه کلاه برداری کنی یعنی چی تو هر وقت خواستی به بهانه این که یه اسکرین داری بیای من تهدید کنی ازم پول بگیری اگه به این باج گیری نمیگن پس چی می گن؟ ادمین کجاییی که ما رو از دست این مفت خور ها نجات بدی  مرسی ممنون .

لینک به دیدگاه

شما میگی بقیش اسکرین نگرفتم شما اصلا نرفتید و من رفتم تو خونه سلیپ کردم از اون زمان تا الان پول حساب من هنوز 7,000 هست و هیچ تغییری نکرده شما برای اینکه نخواهید پولو به من بدید اینکارو می کنید و تهمت می زنید و من 4 سال هست که سمپ پلی میدم ولی هیچ وقت دزدی نکردم و بیشتر جاها که حقمو خوردن من چیزی نگفتم. تو این سرور یکبار ازم دزدی شد مدرک نداشتم و اینبار با احتیاط تمام  جولو رفتم که حق من خورده نشه

§|¶_o|§

TheParadoX#

لینک به دیدگاه

سلام من می خوام آخرین حرفهای خودمو بزنم و امیدوارم ادمین هرچه سریعتر رسیدگی کنه.
1- اول از همه محاله که من ماشین  Voodoo رو 50,000$ بفروشم همه میدونن که قیمت از 110,000$ به بالاست.
2- شما قبول ندارید که ماشین رو از من گرفتید و اکانت Minaww ملتی شماست ولی با کمک ادمین مشخص شد که اکانت Minaww به شما تعلق داره و تو اسکرین شات هم معلومه که ماشین به ملتی شما فروخته شده.
3- اگر شما مدرکی داری که پول واریز کردی بده تا حرف های من باطل شه.
4- شما یک لول پایین نیستید و خوب قوانین رو میدونید امیدوارم متوجه باشید که دارید چیکار می کنید.
5- اگر میشه تو لاگ سرور نگاه کنن که کاملا مشخصه حق با کیه؟
پایان.

ویرایش شده توسط P4RAdox

§|¶_o|§

TheParadoX#

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...