رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

FaRHaN - به اشتباه بن کردن

Smn

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %28saman.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FaRHaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات:از زمانی که سرور update شد خوب دیگه نشد با چیت به سرور وارد شد ایشون میگه از rober زدن باید فیلم داشته باشی من نه تیر زدم نه چیزی داشتم پشتش می دویدم job ایشون هم اصلحه فروشه چه طوری می گه من fast run  داشتم یا باید finder باشه یا Spec . و این هم هست که space رو اگه تون تون بزنی سرعت بیشتری میره رسیدگی کنین

• مدارک (فیلم یا عکس): bandicam_2017_03_13_13_53_47_569.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام، اولا که دوست عزیز شما هم تیراندازی کردی هم غیرعادی سرعت داشتی، در ضمن وقتی رابر میخواید بزنید از تفنگ استفاده میکنید و طبق قوانین شما موظف هستید وقتی از تفنگ استفاده میکنید فیلم بگیرید، شما نه از صحنه های تیر اندازی فیلم دارید نه زمانی که دنبال من هستید، اگر ادعا میکنید بی گناه هستید فیلم بدید با حرف که نمیشه! 

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

اگه با حرف نمیشه شما نه Spec بودین نه finder اگه سرعت غیر مجاز داشتم شما رو من  kill میدادم و من تیر اندازی نکردم به شما تیر من به شما نخورده 
بعد update هم با cheat نمیشه جوین سرور شد. اگه من fast run  داشتم پس شما هم Fast run  دارین چون سرعت ما اندازه بوده !

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -kingester.png
این فیلم رو دوست عزیزم kingester ضبط کرده بر تو این فیلم هم ثابت میکنه که من چیت نزدم
http://s9.picofile.com/file/8289520768/filmavc_bandicam_2017_03_13_13_19_11_069_00h01m58s_00h04m34s_.mp4.html

لینک به دیدگاه

این هم لینکی که نشون میده تیر اندازی کردید و غیر عادی می دویدید جالبم هست که تیرتون میخوره به بنده! 

http://s9.picofile.com/file/8289448034/gta_sa_2017_03_13_13_17_21_928.avi.html

لطفا خودتون فیلم بدید مدرک از کسی نگیرید

ویرایش شده توسط FaRHaN

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...