رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر- Wilding

Number2PNM

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Number2PNM.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: WilDinG.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام خدمت مدیرت محترم سرور . واقعا نمیدونم از کجا باید شروع کنم این اقا الان پنج هفته اس که به ما حقوق نداده هرهفته هم هی بهانه های واهی میاره تا دو هفته که می گفت اقای mac ندادن بهشون هفته بعدش میتینگ گفت پولارو دادن که تا اخر شب واریز می کنن که رفتن که واریز کنن . هفته بعدشم به همین صورت گذشت باز این هفته اومدن میگن که دو هفته رو حقوقشو گرفتن . ایشون حتی حقوق کسانی که ازشون شکایت کردن هم هنوز ندادن من باشون ضحبت کردم . میخوام بدونم مگه میشه همه فکشن ها سر هفته حقوق بگیرن الا این اقا ؟ مگه پول واقعی میخوان بگیرن ؟ ایشون اصلا نه زمان میتینگارو به ما اعلام می کنن نه چیزی بعد میگن دو هفته نبودید خداروشکر هم توی عکس ها هم دوستان شاهد هستن که من هرروز برای میتینگ از ایشون میپرسیدم چون شاغل هستم ایشون هم همش موکول میکردن به فرداهای واهی که هیچوقت نیومد دو هفته که اصن میتینگ نداشتیم دو هفته بعدشم یکبار دوازده شب یک بارم عصر بدون هیچ اطلاع قبلی یهو میزنن همه بیان hq مدارکشم هست که دوستان زدن ما هم شانسی دیدیم والا نمیتونستیم بیایم بعد می گن اعلام کردم . ایشون توی فزوم زدن هر هفته چهارشنبه ولی دریغ از یک چهارشنبه میتینگ . اصلا نظم و انضباط توی فکشن نیست ایشون زمان وارها هم حتی اعلام نمی کنن خودشون با دوستانشون میرن . توی F/ هم که هر کی هر چی دلش میخواد مینویسه راحت فحشای رکیک میدن دوستانشون و ایشون جتی دریغ از یک اخطار . تمام صحبت هام مدارکش هست قبل از بررسی میخواستم بگم که اگه این شکایت هم میخواد مثل دوتای قبلی باشه و ایشون فقط اخطار بگیرن و به همین رویشون ادامه بدن و ما هم حقوقمون رو نگیریم و حقمون پایمال شه عرض کنید که الکی خودمون رو خسته نکنیم و بریم وقت و هزینمون رو جای دیگه خرج کنیم . شما برای بازیکنان واقعا سخت گیر هستید اما برای نزدیکان به این صورت. ایشون اگه الان این پولارو بانک گذاشته باشه کلی سود کرده کی واقعا جوابگویه اونم بعد دو تا شکایت که واقعا همه دیدم اخطار ها چقدر تاثیر داشت در ایشون . با تشکر از شما

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8289283684/Wilding.rar.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب با سلام خدمت شما عزازن اگر دانیال یادتون بشاه من فقط حقوق 2 تا جلسه ای رو گرقتم که جلسات اول بوده و اسم ایشون رو نگاه کنید جزو اون کسایی که حقوق گیرشون میومده نبوده من به اشون گفتم مشکلی نداره و حقوقتون رو از جیب میدم ولی متاسفانه توی 2 هفته جاری خیلی مشکلات داشتم و فقط مبلغ پرداختی شما به من رو تونستم تا حد امکان به همه بدم 2 اینکه حقوق warlord ام بهش داده میشه و تمامی ممبر ها حقوقشون رو گرفتن ولی با عرض معزرت خواهی ایشون به خاطر اینکه در اقلیت نبودن یادم به اشون نبود.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

باسلام خدمت لیدر محترم و دانیال 

خب اول این که بنده قبل از اومدن به storm در جریان تمام کارهای لیدر بودم و از همه چی خبر دارم  در مورد حقوق ایشون متاسفانه یکی از دوستاشون فوت شدن و درگیر این کارها بودن 

همین طور که توضیح دادن حقوق شما پرداخت خواهد شد

دوم این که در مورد میتینگ که از وقتی که من داخل storm هستم ایشون به طور کامل هماهنگ کردن و اطلاع رسانی کامل انجام شده دوستان دیگه هم شاهد هستن میتونید بپرسید

در مورد وار هم شما چه ممبری هستید که نمیدونید وارهای اجباری پنجشنبه انجام میشه؟؟ در مورد وارهای توافقی هم لیدر هرکی رو که صلاح بدونه میبره وار و نیازی نیست که به کسی توضیح بده

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت لیدر گرامی
برای وار ها و جلسه ها اطلاع رسانی کافی شده بود اگر هم شما از این اطلاع رسانی ها خبر دار نشدید به دلیل زمان آنلاین شدن شما بوده

A̶m̶i̶r̶A̶J̶ 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، WilDinG گفته است :

خوب با سلام خدمت شما عزازن اگر دانیال یادتون بشاه من فقط حقوق 2 تا جلسه ای رو گرقتم که جلسات اول بوده و اسم ایشون رو نگاه کنید جزو اون کسایی که حقوق گیرشون میومده نبوده من به اشون گفتم مشکلی نداره و حقوقتون رو از جیب میدم ولی متاسفانه توی 2 هفته جاری خیلی مشکلات داشتم و فقط مبلغ پرداختی شما به من رو تونستم تا حد امکان به همه بدم 2 اینکه حقوق warlord ام بهش داده میشه و تمامی ممبر ها حقوقشون رو گرفتن ولی با عرض معزرت خواهی ایشون به خاطر اینکه در اقلیت نبودن یادم به اشون نبود.

سلام خدمت شما دوست عزیز والا من پنج هفته ای که عضو بودم حتی 1$ از دست شما نگرفتم من هرروز از شما میپرسم یه چیزی می گید یه روز می گید گرفتین همرو تا شب میدین یه روز نکرفتین یه روز از جیب می دین ولی ما که 1$ ام دریافت نداشتیم شما اگه می خواستید بدید پنج هفته زمان زیادیه فرصت خیلی داشتید حداقل به گفته خودتون از جیب می دادین که عکساش هست ما مسئول مشکلات و سهل انگاری شما که نیستیم اگه هم پولی داده شده به دوستانتون بوده ظاهرا چون پنج هفته اس حتی یک بارهم اعتراض نکرده اند من هرروز از شما میپرسم فقط می گین صبر ولی متاسفانه دیگه صبر من لبریز شد و از مدیریت محترم تقاضای رسیدگی و مجازات ایشون رو دارم پنج هفته هستش بازیچه دست ایشون شدیم من حتی پول لول اپ ندارم هر روز باید راب برم شما نه میتینگارو به ما اعلام کردید نه وار وقتی هم که پرسیده میشه جواب سر بالا میدین واقعا لیدر یک فکشن باید انقدر نصبت به ممبرهاش و میتینگ و وارهاش انقدر بی خیال و بی مسئولیت باشه ؟ این حرف ها هم فکر می کنم بیشتر  برای فرار و طفره از شکایت هستش والا زمان زیادی برای رسیدگی و نظم دادن داشتید ، با تشکر از شما و مدیریت محترم 

لینک به دیدگاه

@MaCaVeL با سلام ایشون بعد یک ماه که منو اشتباه کیک دادن دیروز اومده 40000 بهم ترسفر کرده. نمیدونم بقیه حقوقم چی شده؟ اصلا چرا ایشون اسکرین شات های حقوق رو چرا به شما تحویل نداده؟ هفته ای که من کیک شدم حقوقش چی شده؟

.Warlord..png

لینک به دیدگاه

من اسکرین ارو به دانیال ندادم چون هنوز حقوق 1 ممبر دیگه مانده است ولی اسم شما در اون قسمتی که من حقوق هارو گرفتم فقط در یک جلسه بودید اگر لازم باشه اسکرین تمام کسانی رو که بهشون داده شده رو به دانیال داده میشه بعدم ایشون باس به من بگن تا اسکرین هارو بگیرن شما چه نقشی در این مسله دارید؟

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و ادب خدمت تمام دوستان عزیز ساعت وارها و میتینگ ها همیشه اطلاع رسانی شده و ما هم شاهدان این موضوع هستیم دوستی که شکایت کردن خودشون ذکر کردن که مشغول به کار هستن و حتما تایم انلاین زیاد نداشتن و موقع اطلاع رسانی ایشون نبودند که در جریان باشند

و من الله توفیق 

لینک به دیدگاه

در در ‎3‎/‎15‎/‎2017 در 18:03، Giumtel گفته است :

باسلام خدمت لیدر محترم و دانیال 

خب اول این که بنده قبل از اومدن به storm در جریان تمام کارهای لیدر بودم و از همه چی خبر دارم  در مورد حقوق ایشون متاسفانه یکی از دوستاشون فوت شدن و درگیر این کارها بودن 

همین طور که توضیح دادن حقوق شما پرداخت خواهد شد

دوم این که در مورد میتینگ که از وقتی که من داخل storm هستم ایشون به طور کامل هماهنگ کردن و اطلاع رسانی کامل انجام شده دوستان دیگه هم شاهد هستن میتونید بپرسید

در مورد وار هم شما چه ممبری هستید که نمیدونید وارهای اجباری پنجشنبه انجام میشه؟؟ در مورد وارهای توافقی هم لیدر هرکی رو که صلاح بدونه میبره وار و نیازی نیست که به کسی توضیح بده

با سلام خدمت تمامی دوستان و مدیریت محترم ارساکیا بنده واقعا از شنیدن این خبر ناراحت و متاثر شدم و شخصا به ایشون تسلیت عرض می کنم بنده واقعا خبر نداشتم از این موضوع که ایشون دوستشون فوت شدن خود مهرشاد جان و دوستان هم به بنده اطلاع ندادن والا من یک سال دیگه هم صبر می کردم بنده واقعا از صمیم قلبم عذرخواهی می کنم و شکایت خودمو پس می گیرم . مهرشاد جان واقعا تسلیت عرض می کنم ایشالله غم اخرتون باشه و دیگه شاهد چنین غم بزرگی نباشید . با تشکر از شما و مدیریت محترم شکایت پس گرفته شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...