رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر FBI

Shawyan

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SHayAnb.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Crauser.png 

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 

بنده در این تاپیک از افسر OverIord.png  شکایت کردم اما لیدر طبق قوانین شکایت رو بررسی نمیکنند ! 

1 - من از دستور /throwguns استفاده کرده بودم و تفنگی نداشتم ، با این حال ایشون /frisk کردن و با اینکه گان نداشتم بهم 3 وانتد حمل اسلحه دادن ! از ایشون میخوام مدرک بدن که در frisk ایشون نوشته من تفنگ دارم !(مجازات: Faction Warn)

• در قوانین ذکر نشده وارن throwguns برای افسر بره حق داره وانتد بده ! یا اینکه ما حق استفاده از دستور /throwguns  رو نداریم !  من چتر نجات و وارن throwguns رفته برا ایشون ! و وقتی من رو frisk کردن هیچ چیزی جز متریال گیرشون نیومده ! با این حال وانتد حمل اسلحه دادن ، خب این از تخلف اول افسر ایشون ک مجازاتش طبق قوانین FW هست !
  • درجات تحت تعقیب فقط باید زمانی داده شوند که مدارک و شواهد کافی توسط شما و یا سایر عضو دسته موجود باشد (مجازات: Faction Warn).

2- ایشون بعد از /frisk از من درخواست نشون دادن لایسنس نکردن ! (مجازات: اخطار لفظی )

• در قوانین به صراحت ذکر شده که اگر متریال داشتیم افسر باید درخواست کنه از دستور /sl استفاده کنیم . خب زمانی که ایشون میبینن من گان ندارم و فقط متریال داشتم باید درخواست استفاده از این دستور رو میکردن   ،  نمیدونم کجای قوانین نوشته که اگر از /throwguns استفاده کنیم دیگه افسر نباید از این بند قوانین تابعیت کنه  (حرف لیدر محترم )! 

3- ایشون بنده رو در حالت AFK  کیل دادن !  (مجازات: Faction Warn)

• اولا در این مورد بنده به محض دیدن افسر afk نکردم ، بلکه بعد از گرفتن وانتد جایی که نه افسر بودن یا کس دیگه ای یا حتی اخطاری به من داده بودن ، از بازی خارج شدم تا بیام forum  ! 
  • ایشون 4 دقیقه بعد از afk کنار من اومدن ! و طبق قوانین 

قبل از مجازات یک فرد شما باید حداقل به او 3 اخطار بدهید، و در صورتی که بازیکن ایستاد شما همچنان باید 30 ثانیه قبل از مجازات فرد صبر کنید (مجازات: Faction Warn).

ایشون حق نداشتن من رو کیل بدن در زمان afk  ! حالا لیدر محترم میگن : 

• شما وقتی هین داشتن وانتد AFK کنید بعد از چند دقیقه کیک میشید!

امّا وقتی افسر بیاد پیش شما ببینه که AFK کردی، داخل چت D/ اعلام میکند، و بعد گذشت 2 الی 3 دقیقه میتونه شما رو کیل بده!(حرف لیدر ) 

• میشه بگید دقیقا زمانی که حرف بالا رو میزنید ، در کجا قوانین ذکر شده که  بعد گذشت 2 الی 3 دقیقه حق دارن فرد afk رو کیل بدن ؟ 

• قبل از کشتن یک مضنون دارای حق تسلیم شما باید حداقل به او 3 اخطار بدهید و در صورتی که به شما اعتنایی نکرد قبل از کشتن آن باید 30 ثانیه صبر کنید؛ در صورتی که فرد از جای خود تکان خورد باید به او درجه تحت تعقیب داده و سپس اقدام به کشتن او کنید (مجازات: Faction Warn).

• اگر این کارشون رو توجیه میکنن ، پس باید به من وانتد Self-defence میدادن و سپس کیل میدادن ! این کارشون هم مجازات داره ! 

4-ایشون به من که در حالت afk بودم ، الکی اخطار دادن   (مجازات: Faction Warn)   !

• ایشون حق نداشتن به فرد afk اخطار بدن ! 

نکته: قوانین مربوطه بر روی افراد AFK قابل اجرا نیست.(مجازات: Faction Warn)

• لیدر میگن افسر ندیده شما رو که afk هستید ! خب این اولا بی دقتی افسر رو میرسونه ، دوما ، زمانی که ایشون کسی رو /find میکنن و میبینن که کلا ثابت واساده ، چطور من رو ندیدن ک afk هستم ؟ این کار افسر بی دقتی خودشون بوده و باید مجازات بشن ! 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

Screenshot_515_.png

Screenshot_514_.png

Screenshot_513_.png

ضمن اینکه افسر یک اخطار لفظی هم داشتن 

از تمامی مراحل فیلم موجود هست ! در صورت درخواست آپلود میشه .

بنده قوانین رو هم برای  لیدر  نقل قول کردم ، اما اینکه ایشون نمیدونن یا میخوان از افسرشون حمایت کنن بحثش جداست . 

تمامی صحبت های من طبق قوانین دسته ویژه و  دسته فدرال هست که میتونید مطالعه کنید . و منتظر برخورد با لیدر و افسر هم طبق مجازات های تعیین شده هستیم . 

موفق باشید

ویرایش شده توسط shayanb

Shayan

UnBleSseD.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام،

در در 8/26/2018 در 11:20، shayanb گفته است:
  • در قوانین ذکر نشده وارن throwguns برای افسر بره حق داره وانتد بده ! یا اینکه ما حق استفاده از دستور /throwguns  رو نداریم !  من چتر نجات و وارن throwguns رفته برا ایشون ! و وقتی من رو frisk کردن هیچ چیزی جز متریال گیرشون نیومده ! با این حال وانتد حمل اسلحه دادن ، خب این از تخلف اول افسر ایشون ک مجازاتش طبق قوانین FW هست !
  • درجات تحت تعقیب فقط باید زمانی داده شوند که مدارک و شواهد کافی توسط شما و یا سایر عضو دسته موجود باشد (مجازات: Faction Warn).

قوانین پلیس فدرال:

نقل قول

- در صورتی که فرد از دستور usedrugs/ و یا throwguns/ استفاده نمود و شما آن را مشاهده کردید (به استثنای اقلیت‌های دسته متوسط) میتوانید از مجازات‌های اعلامی استفاده نمایید.

--------

• در قوانین به صراحت ذکر شده که اگر متریال داشتیم افسر باید درخواست کنه از دستور /sl استفاده کنیم . خب زمانی که ایشون میبینن من گان ندارم و فقط متریال داشتم باید درخواست استفاده از این دستور رو میکردن   ،  نمیدونم کجای قوانین نوشته که اگر از /throwguns استفاده کنیم دیگه افسر نباید از این بند قوانین تابعیت کنه  (حرف لیدر محترم )! 

لیدر معتقد بوده که افسر در مرحله اول باید به شما وانتد مربوطه را به شما بدهد، با این حال این قسمت از حرف لیدر اشتباه بوده و توضیحات لارم داده خواهد شد:

نقل قول

وقتی که شما اسلحه داشتید دلیلی بر این نیست که افسر از شما درخواست SL/  کند!

ایشون حق نداشتن من رو کیل بدن در زمان afk  ! حالا لیدر محترم میگن : 

• شما وقتی هین داشتن وانتد AFK کنید بعد از چند دقیقه کیک میشید!

امّا وقتی افسر بیاد پیش شما ببینه که AFK کردی، داخل چت D/ اعلام میکند، و بعد گذشت 2 الی 3 دقیقه میتونه شما رو کیل بده!(حرف لیدر ) 

• میشه بگید دقیقا زمانی که حرف بالا رو میزنید ، در کجا قوانین ذکر شده که  بعد گذشت 2 الی 3 دقیقه حق دارن فرد afk رو کیل بدن ؟ 

• قبل از کشتن یک مضنون دارای حق تسلیم شما باید حداقل به او 3 اخطار بدهید و در صورتی که به شما اعتنایی نکرد قبل از کشتن آن باید 30 ثانیه صبر کنید؛ در صورتی که فرد از جای خود تکان خورد باید به او درجه تحت تعقیب داده و سپس اقدام به کشتن او کنید (مجازات: Faction Warn).

• اگر این کارشون رو توجیه میکنن ، پس باید به من وانتد Self-defence میدادن و سپس کیل میدادن ! این کارشون هم مجازات داره ! 

در اینجا کار لیدر درست بوده، این قسمت از در ادیت جدید قوانین حذف شده است و بزودی نقص تمامی قوانین بررسی شده و حل خواهد شد.

• ایشون حق نداشتن به فرد afk اخطار بدن ! 

نکته: قوانین مربوطه بر روی افراد AFK قابل اجرا نیست.(مجازات: Faction Warn)

• لیدر میگن افسر ندیده شما رو که afk هستید ! خب این اولا بی دقتی افسر رو میرسونه ، دوما ، زمانی که ایشون کسی رو /find میکنن و میبینن که کلا ثابت واساده ، چطور من رو ندیدن ک afk هستم ؟ این کار افسر بی دقتی خودشون بوده و باید مجازات بشن ! 

لیدر در این قسمت قضاوت صحیح داشته است. متاسفانه این مورد باز بر میگردد به نقص قوانین که خوش حال می شویم در صورت مشاهده این جور موارد به ما آنها را گزارش دهید.

لیدر Crauser اخطار مربوط را دریافت خواهند کرد.

شکایت بسته شد/

ویرایش شده توسط BiHan
  • دوست دارم که 1

skin3.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...