رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ryder C-Buge

polite

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: daei_reza.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ryder.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:JeLeNa.png 30Pi0.pngSurvivor.png

• توضیحات: ایشون با C-Buge دایم میکشه منو و چون خونه من Grove Street ههست وقتی منو میبینن یا کل کل میکنن یا توهین میکنن یا تهدید به اینه که دورو ور زن و بچه منو خونه من نپلک :( و جالبیش تو فیلم ها هست که میگه بزن admins/ کل اینا رفیقم هستن و منو بن نمیدن که C-Buge  میزنم خواهشا رسیدگی کنید

• مدارک (فیلم یا عکس): 

http://s8.picofile.com/file/8289243976/gta_sa_2017_03_09_10_57_56_580.avi.html

gta_sa_2017_03_09_11_27_12_155.jpg

خیلی دگ هم مدرک دارم upload اش سنگین بود اگه مدارکش از توهین و C-Buge کافی نبود میتونم مدارک بیشتری در اختیارتون بزارم

با تشکر

______ei___رضا___Da______

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ببینید سوء استفاده از باگ مجازات داره.

نقل قول

سوء استفاده از باگ:

سوء استفاده از باگ از Kick تا 20 روز محرومیت در پی دارد.
استفاده از روشی که سرور شما را در حالت AFK بودن Kick نکند سوء استفاده از باگ محسوب می شود.

اگر مدرکی دارید که ایشون از C-Bug سوءاستفاده میکنه، همینجا ارائه بدید

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

شکایتمو از رایدر به علت درخواست زیاد از خودشون پس میگیرم

موفق باشید

:x

ویرایش شده توسط polite
متن اشتباه
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...