رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ندانستن قوانین

snowman

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: snowman.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Magnito.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: من میخواستم برا یکی با پول واقعی رو ماشین neon بزارم که طرف مقابل قبول کرده بود و ما هم ادمین اوردیم اما ادمین گفت ما مسولیتی نداریم و مشکلی پیش بیاد نادانی از طرف بوده که اموالش دزدیده شده اما این ادمین منو بخطار کلاه برداری بن کردند و از این ادمین شکایت دارم که چرا منو بن کردن و وقتی مسولیتی ندارند(اینو از هلپر هم پرسیدم) منو بن کردید شما به جای این که منو بن کردید باید به طرف که ماشین رو به من فروخته اخطار لفظی بدادید که چرا وقتی مسولیتی نداریم این کار رو کردید

• مدارک (فیلم یا عکس):http://s9.picofile.com/file/8335432768/bandicam_2018_08_25_16_02_25_661.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بنده گفتم مسولیتی نداریم اما این شما بودید که داخلِ /AL مدام میگفتید بیاید و وقتی که حضور پیدا میکنم یعنی مسولیت دارم و اگه کسی کلاه برداری کنه بنده طبقه قوانین با اون شخص برخورد میکنم.

• دوست دارم که 2
  • هاها 1
  • چی چی 1

Magnito.png

لینک به دیدگاه

ادمین علی اگه میشه ماشین من را برگردانید من در حضور ادمین این کارا انجام دادم و اطمینان پیدا کردم که در حضور ادمین شاید دزدی رخ نده که رخ داد اگه میشه برگردانید ادمین magnito همه چیو میدونن اگه حرف را باور نمی کنید من با ساعات play زیادی اون ماشینو به دست اوردم :( اسم ماشین banshee هست

mr_one.png

لینک به دیدگاه

داداشه عزیز و نادان من :| من شخصا خودم از هلپر پرسیدم اگه ادمین  بیاد نظارت کنه چی میشه؟ گفت فقط اگه اگه بیاد میاد که طرف بترسه و اگه کلاه برداری صورت بگیره مسولیتی ادمین نداره و فقط باید به کسی که این نادانی رو کرده av بده که دیگه این کار رو نکن.پس نتیجه میگیریم شما قوانین رو بلد نیستین و اگاه میخواید یا بگیرید مثله من برید از یه هلپر بپرسید تا بهتون بگه.همچنین دیگه هم نیاید پیام بدید و منو تحدید کنید این هم به شکایتم اصافه میکنم (تحدید کردن توست ادمین)

شما هم میتونید مثله من برید و از یه هلپر بپرسید این رو اما از قبل بش نگید این داستان اتفاق افتاده تا اون راحت بتونه حرفه خودشو بزنه

من درخواست دارم که یه ادمین دیگه این تاپیکو نظارت کنه چون شما ممکنه از خودتون طرفداری کنید

همچنین شما که ادمینی چرا به حرف من گوش دادی؟ مستقیم میومدی مگفتی مسولیت نداریم اگه من دوباره هم گفتم میگفتید بدرور بسته شد دیگه نمیومدین الکی خودتون برا خودتون کار درست کنید و ما هم بن کنید

http://s8.picofile.com/file/8335459142/bandicam_2018_08_25_21_08_02_044.jpg

اینم بخشی از مکالمه منو این ادمین و اینم عکسشه که هنوز نه جواب شکایت من اومده نه چیزی ایشون سر از خود میگن منتظر مجازات شیدیدی باشید:

و بعد شما هم در دفاع خودتون گفتید من چون چند بار گفتم این کار رو کردید. حالا یه سوال من میگم بهم دو میلیون پول بده و منم ادمین کن دو بار اینو بگم تو دیگه این کار رو میکنی؟؟؟؟؟ :|:| 

شما حتی اگه مدرک هم داشته باشید به دلیل نداشتن مسولیت این مدرک باطله

ویرایش شده توسط snowman
لینک به دیدگاه

pro_rober.png

با سلام خدمت شما دوستان عزیز بنده در صحنه بودم ، جناب @snowman عزیز شما /ad دادین و قرار دادن نئون  برروی ماشین در حضور ادمین (قصد شما کلاَ دزدی بود) ، و این که شما عرض میکنید :

در 19 ساعت قبل، snowman گفته است:

من میخواستم برا یکی با پول واقعی رو ماشین neon بزارم

میخواستید با پول واقعی نئون بزارید !!!!  و طبق قانون حساب شما باید تعلیق گردد! (حرفی است که خودتان گفتید ) 

[شما مجاز به تبادل و تجارت حساب کاربری و یا اموال آن با کالاها، محصولات و پول واقعی نیستید (مجازات: تعلیق کامل حساب کاربری).]

دوماُ: قرار بود شما 20,000$ بگیرید نئون بزارید ، @mamadch ماشین رو به شما فروخت که شما برید نئون بزارید ولی شما به جایی که نئون بزارید فرار کردید !

2- ما در معاملات ماشین از تعداد دفعاتی که ماشین منفجر (Time Destroyed)می شود ، اگاهی نداریم ، مثال :پس هرکس می تواند ماشینی که 153 بار منفجر شده را به جای ماشینی که 1 بار منفجر شده بفروشیم !! یعنی راحت میشه کلاه برداری کرد ! یعنی هرکی هر کار دلش میخود میکنه !!!!اپس ما برای این که این مشکلات پیش نیاد چی می کنیم؟ ادمین می اوریم که شاهد باشه !!

در 14 ساعت قبل، snowman گفته است:

داداشه عزیز و نادان من :| من شخصا خودم از هلپر پرسیدم اگه ادمین  بیاد نظارت کنه چی میشه؟ گفت فقط اگه اگه بیاد میاد که طرف بترسه و اگه کلاه برداری صورت بگیره مسولیتی ادمین نداره و فقط باید به کسی که این نادانی رو کرده av بده

بنده از هلپر ها پرسیدم و این جواب را دادند دوست دزد من   ، ببین مدرک پایین رو :(لطفا با سند سخن بگوییم !)

sa_mp_007.png

پس کار @ درست بوده ! 

@Ali ، @Meli و @MaGniTo لطفا بررسی کنید !! اگر هرکسی بخواهد پول و ماشین و .... را به این صورت کلاه برداری کند ، دیگر سرور نظم و قوانیین ندارد !!!! 

امیدوارم به علت معامله با پول واقعی ، تعلیق نشوید !!!

pro_rober.png

Full_.jpg

RoYce.png

❤️ Salamtye Harchi Parandas ❤️

لینک به دیدگاه

با سلام منم از هلپر امیر پرسیدم و به من اینو گفتند گه خیر بن نداره.نظر هر هلپری فرق میکنه پس باید چند هلپر بیاریم و ازشون سوال کنیم و ببینیم که رای اکثریت با حرف منه یا شما.

ضمنا پول واقعی در کار نبوده و فقط در کار ما پول بازی و گلد در میان بوده

لینک به دیدگاه

سپس شما میگید در سرور این چیز هارو مینویسه منم دیدم که مینویسه ما هیچ مسولیتی در قبال اموال از دست رفته و تجارت نادرست نداریم!!!!

ضمنا شما در بحث هیچ در میانی نداشته اید پس دخالت نکنید اگه mamadch بخواد چیزی بگه خودش بگه نه شما به جاش حرف بزنید

لینک به دیدگاه

ضمنا من هیچ وقت نگفتم میخوام با پول واقعی neon بزارم و این حرف ساختگیه در ضمن شما بیاید یه دروغ بگید که کمتر واضح باشه چون برای neon با پوله بازی اصلا پوله واقعی در میان نیست !!! و فقط ایشون ماشن رو به من میفروشن و من با گلد خودم neon میزام و بعد ماشنو به قیمت neon بهش میفروشم و تمام !!

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، snowman گفته است:

ضمنا من هیچ وقت نگفتم میخوام با پول واقعی neon بزارم و این حرف ساختگیه در ضمن شما بیاید یه دروغ بگید که کمتر واضح باشه چون برای neon با پوله بازی اصلا پوله واقعی در میان نیست !!! و فقط ایشون ماشن رو به من میفروشن و من با گلد خودم neon میزام و بعد ماشنو به قیمت neon بهش میفروشم و تمام !!

پس کی گفته که :((من میخواستم برا یکی با پول واقعی رو ماشین neon بزارم))

در 21 ساعت قبل، snowman گفته است:

توضیحات: من میخواستم برا یکی با پول واقعی رو ماشین neon بزارم ک

خودتون گفتید و باید طبق قانون اکانت شما باید تعلیق شود !! حرفی است که خودتان زدید !!!!!!!!

ویرایش شده توسط Crazy
.

Full_.jpg

RoYce.png

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

از این پست ۱۰ روز می گذرد اما همچنان جوابی دریافت نشده که ایا خرید یا فروش با پول واقعی جایز است؟

در در 25/08/2018 در 15:59، snowman گفته است:

من میخواستم برا یکی با پول واقعی رو ماشین neon بزارم

اگر جایز نیست پس چرا هنوز اکانت snowman تعلیق نشده است!!!!

Full_.jpg

RoYce.png

لینک به دیدگاه

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: snowman.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Magnito.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: من میخواستم برا یکی با پول واقعی رو ماشین neon بزارم که طرف مقابل قبول کرده بود و ما هم ادمین اوردیم اما ادمین گفت ما مسولیتی نداریم و مشکلی پیش بیاد نادانی از طرف بوده که اموالش دزدیده شده اما این ادمین منو بخطار کلاه برداری بن کردند و از این ادمین شکایت دارم که چرا منو بن کردن و وقتی مسولیتی ندارند(اینو از هلپر هم پرسیدم) منو بن کردید شما به جای این که منو بن کردید باید به طرف که ماشین رو به من فروخته اخطار لفظی بدادید که چرا وقتی مسولیتی نداریم این کار رو کردید

• مدارک (فیلم یا عکس):http://s9.picofile.com/file/8335432768/bandicam_2018_08_25_16_02_25_661.jpg

مگ تو اینو نفرستادی؟؟؟؟؟

من میخواستم برا یکی با پول واقعی رو ماشین neon بزارم که طرف مقابل قبول کرده بود

این حرف خودته 

خودت پست گذاشتی!! خودت گفتی پول واقعی!!

Full_.jpg

RoYce.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...