رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر the russian mafia

hamedhetfield

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Closed.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .MehrshaD.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: MrMeysam.png

• توضیحات: عرض کنم خدمتتون که من امروز ساعت 12:30 اومدم سرور دیدم که وار هست گفتم منم بیام هیشکی جواب نداد بعد گفتم هوششش امتیاز چه خبره -16 بود کلا هیشکی با من حرف نمیزد بعده 5 دقیقه دیدم لیدر مهرشاد منو کیک fp 80 کردند بدونه دلیل این هوشم که گفتم به اعضا نگفتم کلا همینجوری اینم fw داره بعد هیچی دیگه الان اس اس ها رو میزارم منواز fp در بیارین ممنون. اینم بگم من کاملا 100% مطمعنم که کار اشتباهی نکردم.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8335382626/Desktop.rar.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام
همونطور که در سکرین های خودتان معلوم هست شما وارد طورف شدید و 2بار به شما گفتیم داخل طورف نیاید ولی باز آمدید فکر کنم به دلیل توضیحات و مدارک خودتان نیازی به مدرک نیست که شما وارد طورف شدید ولی بازم اگر مدرک خواستید که وارد تورف شدیدو میزارم!
در باره اینکه میگید کسی نگفت و ساکت بود باید بگم باز هم داخل سکرین ها معلومه که همه گفتن نیا طورف ولی باز شما بدون توجهی وارم
طورف شدید!

MehrshaD

The Russian Mafia Leader

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1
  • چی چی 2
لینک به دیدگاه

با سلام به عنوان یک فردی که سابقه ی دسته متوسط داشتم اینو باید بگم که ساعتِ 12:00 یا همون روزِ شنبه وارِ اجباری نداریم به همین دلیل هست که شما از قوانین دسته ی متوسط اطلاعاتِ کافی نداشته و به نظرِ بنده کارِ لیدرِ مورد نظر صحیح بوده و شما 2 عدد Score منفی دادید که

نقل قول

نا به تصمیم لیدر، جرایم زیر بر روی تمامی اعضای اقلیت و یا هیچکدام از آنها در صورت باخت یک منطقه تحمیل خواهد شد:

امتیاز -5: اخطار لفظی.

+ شما بدونِ اجازه هم وارد تورف شدید که اینجا هم مشکل داره.

و از کجا معلوم شما بیرونِ تورف نرفتید؟

نقل قول

شما مجاز به خروج از منطقه در هنگامی که به فردی از اقلیت مقابل نزدیک هستید و فرد امکان تیر اندازی به شما را دارد نیستید (مجازات: Faction Warn).
خودکشی هنگامی که فردی از اقلیت مقابل نزدیک شماست ممنوع است (مجازات: Faction Warn).

لینک به دیدگاه

خیر کسی نگفته اگه گفته بود نمیومدم هیشکی جوابه منو نداد حتی اسپم هم کردم باز هیشکی جواب نداد و اگه کسی میگفت 3 حرف نیا نمیومدم و اصلا هم کسی خبر نداده بود که امروز وار داریم.مشکل از خودتونه این نظر خودتونه که ساکت موندن یعنی نیا ولی از نظر من ساکت موندن چیزی رو به ما نشون نمیده. من فقط 10 دقیقه بود که تو سرور بودم و از هیچی هم خبر نداشتم.

ویرایش شده توسط hamedhetfield
....
لینک به دیدگاه

در در 8/25/2018 در 17:00، hamedhetfield گفته است:

خیر کسی نگفته اگه گفته بود نمیومدم هیشکی جوابه منو نداد حتی اسپم هم کردم باز هیشکی جواب نداد و اگه کسی میگفت 3 حرف نیا نمیومدم و اصلا هم کسی خبر نداده بود که امروز وار داریم.مشکل از خودتونه این نظر خودتونه که ساکت موندن یعنی نیا ولی از نظر من ساکت موندن چیزی رو به ما نشون نمیده. من فقط 10 دقیقه بود که تو سرور بودم و از هیچی هم خبر نداشتم.

درود! 1-در روز شنبه وار اجباری نیست!
2-وار اجباری فقط در پنچ شنبه برگذار میشه!
3-ساعت 1شب وار اجباری برگذار نمیشود!
4-فروم را چک کنید!
5-حتی اگر شما برای ورود به تورف 80FP نمی شدید 1FW در یافت می کردید و بر اساسِ سکرین هایی که خودتان گذاشتید 2بار در F/ توهین کردید
و 2FW دیگر در یافت میکدید(3/3FW) پس در هر صورت باید 80FP می شدید!
سربلند باشید!

لینک به دیدگاه

با سلام،

شکایت شما رد شد، کار لیدر کاملا صحیح بوده (FP80 شدن شما فقط برای وارد شدن در منطقه رقابت قراردادی نبوده است)

شکایت بسته شد/

skin3.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...