رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Ban دادن بی مورد

SeCShoT

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SeC_ShoT.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  FaRHaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: miss_sogand.png

• توضیحات: با سلام 

ادمین @FaRHaN منو به دلیل نامشخصی بن کرده ،از طرف @NazLi شکایت شده بود از من به دلیل توهین ولی شکایت رد شده بود، ولی من دلیل این بن دادن رو نمیدونم اونم 3 روز ، اگر دلیل بر واسطه هاس این بین که بگید ما هم بدونیم که اینطوری سرور رو یه سری ها خراب نکنن به دلیل ... 

باشد روزی که واسطه ها نباشند..

• مدارک (فیلم یا عکس): Capture.JPG

Tᴏɴᴅ Tᴏɴᴅ Bᴇɢᴏ Lᴀ DᴏLᴀʀᴀ SᴇC SʜᴏT

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 17 دقیقه قبل، SeCShoT گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SeC_ShoT.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  FaRHaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: miss_sogand.png

• توضیحات: با سلام 

ادمین @FaRHaN منو به دلیل نامشخصی بن کرده ،از طرف @NazLi شکایت شده بود از من به دلیل توهین ولی شکایت رد شده بود، ولی من دلیل این بن دادن رو نمیدونم اونم 3 روز ، اگر دلیل بر واسطه هاس این بین که بگید ما هم بدونیم که اینطوری سرور رو یه سری ها خراب نکنن به دلیل ... 

باشد روزی که واسطه ها نباشند..

• مدارک (فیلم یا عکس): Capture.JPG

در ضمن اگر توجه کنید در متن شکایت @NazLi ایشون حرف زده و بنده جواب دادم ، چون لول ایشون بالا تره دلیل نمیشه که جوابشونو ندم و حق خودمو نگیرم 

Tᴏɴᴅ Tᴏɴᴅ Bᴇɢᴏ Lᴀ DᴏLᴀʀᴀ SᴇC SʜᴏT

لینک به دیدگاه

با سلام

شکایتِ شما قبول شد و ادمینِ موردِ نظر یک اخطار لفظی دریافت خواهد کرد.

همچنین شما رفع محرومیت خواهید شد.

با تشکر، بسته شد.

• مرسی 1

Magnito.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...