رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پارتی بازی لیدر هیتمن

Despyt

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Despyt.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amir%5BH%5DosseiN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: بنده دو ماه این فکشن در خواست عضویت میکنم ولی هی لیدر داره میپیچونه که ازم تست نگیره و دوستای خودشو بیاره.تا حالا فکر کردید چرا 7 تا از 10 هیتمن دخترن؟دیشب کلی التماس ایشون کردم که از من تست بگیرن و ایشون گفتن که فردا.منم امروز که صحبت کردم این هارو به بنده گفتم.خواهشمندم یک لیدر بهتر جایگرین گردد یا از من تست بگیرند.

• مدارک (فیلم یا عکس):sa_mp_022.png

sa_mp_023.png

sa_mp_024.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما شاکی محترم!

اول از همه یه نصیحت بهتون میکنم, سعی کنید چه تو زندگی واقعی خودتون و چه تو زندگی مجازی بدون هیچ اطلاعی اظهار نظر نکنید. من کلا 7 تا ممبر دارم چطوری حساب کردین 7 تا دختر تو فکشن من هستند؟! ( کلیک)

اما برسیم به موضوع شکایت! بنده بیش از 4 ساله که تو این سرور بازی میکنم و بیش از 10 بار بنده سابقه ی لیدری دارم که 6 بار فقط لیدر Hitman بودم و اونقدر تجربه کسر کردم که اشتباهی نکنم!

ظرفیت Hitman Agency کلا 10 نفره و درخواست هایی که در هفته میاد بیش 10 نفره! بنده باید از بین اون همه درخواست تعداد محدودی رو انتخاب کنم پس بر اساس سابقه تصمیم میگیرم و با توجه به اولویت تست میگیرم. این موضوع هم موضوع جدیدی نیست از قدیم بوده و هست و خواهد بود. برای نمونه:

در در 6/18/2018 در 20:59، Shayan گفته است:

درخواست های شما جهت پیوستن به اقلیت آژانس هیتمن تائید شد، منتها به دلیل محدود بودن تعداد اعضای اقلیت بهترین افراد شانس ورود به اقلیت را پیدا خواهند کرد.

نکاتی که برای تائید و ورود شما با اولویت بیشتر به اقلیت تاثیرگذار خواهند بود:

• رفتار و اخلاق صحیح و خوب با تمامی افراد، چه افراد با سطح پایین و چه با سطح بالا
  • نداشتن سوء رفتار و هرگونه مجازات در تاریخچه فرد
  • فعالیت مستمر درون بازی و فعال بودن به اندازه کافی
  • شناخت و آشنایی ما از فرد و داشتن تجربه

نکته: افرادی که مشمول تست قرار خواهند گرفت توسط خود ما با آنها تماس گرفته خواهد شد، بنابر این لطفا از تماس با ما جهت تست ورود به اقلیت جداً خودداری نمایید و در صورت عدم تماس شانس خود را بعداً با درخواست مجدد امتحان نمایید.

با آرزوی اوقاتی خوش در کنار یکدیگر ♥

• هاها 1

Amir%5BH%5DosseiN.png

لینک به دیدگاه

و اخرین موضوع هم اینکه از بین افرادی که با شما درخواست گذاشتن, افرادی هستند که خیلی سابقه بهتر و بیشتری نسبت به شما دارند پس در نتیجه جزو اولین اولویت ها هستند:

1- KING]EziO]

2- NasTaraN

3- Reject

• دوست دارم که 1

Amir%5BH%5DosseiN.png

لینک به دیدگاه

با سلام،

طبق پست، خود شخص لیدر و یا دست راست او (Sub-Leader) برای تست گرفتن با شما تماس خواهند گرفت:

نقل قول

تذکر 1: با توجه به ظرفیت محدود 1 نفر از شما با توجه به سابقه انتخاب و در بازی توسط Sub-Leader با آن ها تماس گرفته خواهد شد.

تذکر 2: با افراد منتخب در بازی تماس گرفته خواهد شد, پس نیاز نیست با بنده تماس بگیرید.

تذکر 3: با افرادی که تماس گرفته نشد, میتوانند با درخواست دوباره شانس خود را امتحان کنند.

شکایت بسته شد/

• دوست دارم که 1

skin3.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...