رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

MaCaVeL - کیک

Alii

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:DeaThrowHaCkeR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MaCaVel.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ..

• توضیحات: با سلام . ازSupervisor MaCaVeL نمیدونم اشتباه Uninvite/ کرده یا لج و دشمنی دارن یا دستش خورده... ولی نمیدونم چرا Kick داد از ایشون مدرک که بی دلیل Kick دادن لطف بفرماید بهFounder AliAssassiN مدرک را اونجا بفرماید.. اگه اشتباه Kick دادین لطفا Invite/ کنید :(

• مدارک (فیلم یا عکس):sa_mp_068.png

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود!

از فرمانده اداره پلیس درخواست میشه برای رسیدگی عدله های خود را ارائه دهند. 

با تشکر 

دانـــــــــــــMaCaVeL#¯̶̄یـــــــــــــال

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، MaCaVeL گفته است :

درود!

از فرمانده اداره پلیس درخواست میشه برای رسیدگی عدله های خود را ارائه دهند. 

با تشکر 

دانـــــــــــــMaCaVeL#¯̶̄یـــــــــــــا

باسلام. 1. از AlBeRT مدرک که من موتو را برداشتم و موتو مال اون بوده لطفا مدرک خود را بدهند.                                                                                  2. موتور را از hq برداشتم و رفتم چهارا که C-8 بورن Frisk/ و Take/ کنم و اوردم سوار موتور شدم بعد AlBeRT /d گفتن DeaThrowHacker چرا موتو من را برداشتید.                                                                                                                                                                                                     ارمـــــــDeaThrowHacker#ـــــان

ویرایش شده توسط Alii
لینک به دیدگاه

شما یک Wanted مربوط به اقلیت Police Department رو Kill دادید و در /D از شما سوال شد که چرا Kill دادید؟ گفتید:

نقل قول

اشتباه شد ببخشید دستم خورد!

از شما سوال دارم همچین چیزی امکان پذیر هست؟

در Temple LS هم وقتی AlBeRT سوال موتور خود بود و AFK بود شما موتور ایشون رو برداشتید و مدارک در لاگ های /D موجود هست.

موفق باشید.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Shayan گفته است :

شما یک Wanted مربوط به اقلیت Police Department رو Kill دادید و در /D از شما سوال شد که چرا Kill دادید؟ گفتید:

از شما سوال دارم همچین چیزی امکان پذیر هست؟

در Temple LS هم وقتی AlBeRT سوال موتور خود بود و AFK بود شما موتور ایشون رو برداشتید و مدارک در لاگ های /D موجود هست.

موفق باشید.

دوست عزیز منم بلدم تایپ کنم لطفا مدرک خود را بدهید                                                  و در ضمن انسان جایزل خطا هست و بند فکردم Runner  هست .

ویرایش شده توسط Alii
لینک به دیدگاه

در در ۲۰۱۷/۳/۱۲ در 02:03، Alii گفته است :

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:DeaThrowHaCkeR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MaCaVel.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ..

• توضیحات: با سلام . ازSupervisor MaCaVeL نمیدونم اشتباه Uninvite/ کرده یا لج و دشمنی دارن یا دستش خورده... ولی نمیدونم چرا Kick داد از ایشون مدرک که بی دلیل Kick دادن لطف بفرماید بهFounder AliAssassiN مدرک را اونجا بفرماید.. اگه اشتباه Kick دادین لطفا Invite/ کنید :(

• مدارک (فیلم یا عکس):sa_mp_068.png

با سلام شکایت را پس میگرم و لطفا الکی کس رو که 1 سال Cop هست Kick نکنید.     جالب هست xD

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Alii گفته است :

دوست عزیز منم بلدم تایپ کنم لطفا مدرک خود را بدهید                                                  و در ضمن انسان جایزل خطا هست و بند فکردم Runner  هست .

بنده قرار نیست به شما مدرکی ارائه کنم دوست عزیز. بله درسته انسان جایز الخطاست Kick هم برای همینه که دیگه خطایی نکنه.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...