65 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام و خسته نباشید.

یک نظر دارم که اگه پذیرفته شود خوب است.

1)برای بریک,دوچرخه ترک بزارید نظر چند تا از دوستانه دیگرم بود.

روز خوش

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام اضافه شدن بی سیم صوتی برای فکشن پلیس بسیار ایده جالیه،اضافه کردن پارکینگ خوابیدن ماشین و برای آزاد کردن ماشین از پارکینگ پرداخت جریمه و مراجعه به کلانتری.با اضافه شدن لانچر این قابلیت ها زمان بر و اما شدنیست.اضافه شدن خلافی ماشین.اضافه شدن تصادف و درخواست خسارت مالی،اضافه شدن امکاناتی برای بیمه،اضافه شدن شغل دزدی از سوپر مارکت ها،یا دزدی از ماشین های مواد غذایی برای گشت زنی پلیس ها در شهر.فضا کمی شبیه به جی تی ای وی بشه از لحاظ زندگی مجازی بسیار جالب میشه،اضافه شدن بلندگو برای پلیس و مدیک.

سلام به نظر من بعد از مردن هر کسی به هر نحوی ۱۰ یا ۱۵ دقیقه مدیک برای انتقا به بیمارستان یا بلند کردن او وقت داشته باشه و همینطور یهو ریوایو نشه جذاب تر همونطور که در پیشنهاد های قبل گفتم فضای زندگی مجازی شبیه به gtaVبشه جذاب ترو زیبا تره

لینک به ارسال

سلام،بنده یه ایده داشتم گفتم با شما عزیزان در میان بگذارم ا‌ول اینکه با توجه به رایگان شدن GTaV اگر بشه با لانچر فضا را به سمتش برد جالب و جذاب میشه،در وحله اول نیاز پلیر به آب و غذا و بعد از مردن بازیکن ۱۰الی۱۵ دقیقه فرصت برای بردن عوامل مدیک‌به بیمارستان جهت درمان و زنده شدن دوباره یا همون محل مرگ ریوایو دوباره توسط مدیک،ایده خلافی ماشین و پارکینگ رفتن ماشین و بلندگو پ بیسیم صوتی برای مدیک و کاپ با حمایت اعضا و پلیر های عزیز شدنیست و بنده حاظرم حمایت های مالی جمع اوری کنم در راستای سریع اضافه شدن این قابلیت ها با تشکر از تیم خوب آرساکیا

لینک به ارسال

ایده ی ایستادن پشت چراغ قرمز از نظر بنده حس زیبایی و نظم میده به سرور و از شلم شوربا و تصادفات متعدد جلوگیری میکند البته،ایده ی تعیین خصارت و مقصر برای تصادفات هم جالبه.اگر شدنی بشه واقعا جالب و عالی میشه ممنون

ویرایش شده در توسط kasraaa
غلط املایی

لینک به ارسال

سلام ایده ی پیدا شدن ماشین دزدیده شده توسط پلیس و پر کردن شکایت نامه در کلانتری (HQ) میتونه جالب باشه و با یک /towcar قضیه حل نشه!ممنون.

لینک به ارسال

سلام یه پیشنهادی داشتم.پشینهادم اینه که یه چنل دیسکورد برا سرور بزنیم تا دیسکوردی ها بتونن راحت با هم تو سرور با هم ارتباط داشته باشن.تازه اگر هم مایل باشید خودم می تونم کار های ساخت سرور رو انجام بدم.فقط نیازه که یکی سرور رو بسازه بعد رول درست حسابی بده و تمام خودم کاراشو می کنم.البته بلد نیستم با همه بات ها کار کنم ولی با اصلی کاریا رو چرا بلدم.

لینک به ارسال

در در ۱۳۹۹/۲/۲۸ در 21:25، DARHAM85 گفته است:

سلام یه پیشنهادی داشتم.پشینهادم اینه که یه چنل دیسکورد برا سرور بزنیم تا دیسکوردی ها بتونن راحت با هم تو سرور با هم ارتباط داشته باشن.تازه اگر هم مایل باشید خودم می تونم کار های ساخت سرور رو انجام بدم.فقط نیازه که یکی سرور رو بسازه بعد رول درست حسابی بده و تمام خودم کاراشو می کنم.البته بلد نیستم با همه بات ها کار کنم ولی با اصلی کاریا رو چرا بلدم.

سلام وقت بخیر.

از لانچر استفاده کن و با بقیه حرف بزن.

لینک به ارسال

با سلام و عرض ادب.

یه پیشنهاد خیلی ساده و قابل اجرا دارم :

تمام ماشین های دولتی پلیس (PD - FBI - NG) با پلاک های قرمز رنگ (نماد ماشین دولتی) باشند و به زبان ساده Color Vehicle Plate (Red) داشته باشند.

امیدوارم این پیشنهاد اجرا بشه.

با تشکر از زحمات شما.

لینک به ارسال

در 9 ساعت قبل، Abner گفته است:

@kasraaa دادا اینجا گیمه بخدا😐

نوع گیم زندگی مجازی عزیزم GTAV همینطوریه ایده این ها از V میاد با توچه به اینکه لانچر هست و اسکریپتری غول علی اساسین همه اینا شدنیه

لینک به ارسال

سلام 

یه پیشنهاد داشتم برای فکشن TTC  که بجز کار Repair/  و Refill/  , بتونن یه tuning کامل روی ماشین متقاضی انجام بدن . با تشکر

لینک به ارسال

در 22 ساعت قبل، kasraaa گفته است:

نوع گیم زندگی مجازی عزیزم GTAV همینطوریه ایده این ها از V میاد با توچه به اینکه لانچر هست و اسکریپتری غول علی اساسین همه اینا شدنیه

با اینکه شدنیه ولی اینا تو لانچر قابل انجام نیست و باید تو PYL انجامش داد.

اگه بر اساس GTA V حساب کنیم میتونیم یه بخش ویژه که تو بازی هست تبدیل شدن به شیر و گربه و... :| هست اونم خوبه اضافه شه.

• چی چی 1

لینک به ارسال

سلام، بارها و بارها دیده شده که بازیکن ها به پلیر های دسته ویژه توهین میکنند و اوناهم دستشون بستس و نمیتونن کاری کنند، لطفا وانتد insulting cop رو به گیم به صورت دستی یا نیمه اتوماتیک برگردونید تا باز هم اعضای کاپ بتونند از این وانتد استفاده کنند @Ali

لینک به ارسال

با عرض سلام و درود خدمت همه ی کارکنان به خصوص موسس این سرور جناب علی. 

من چهار تا پیشنهاد دارم که اگه عملی بشه ممنونتون میشم.

1- از طریق ژنتیکی با عقل جور در نمیاد که یک مرد بتونه حامله بشه و یا با یک مرد ازدواج کنه.. خواهش میکنم این قابلیت رو حذف کنید و فقط طوری بشه که یک مرد با یک زن بتونه ازدواج کنه.. این حالت انقد بده که اکثریت پلیر ها بد بهش نگاه میکنن.. 

2-کار در 24/7 رو آزاد کنید که یک پلیر با دستور jobs/ بتونه جاب رو پیدا کنه و در checkpoint خودش مشغول کار بشه.. 

3-دزدی از 24/7 رو هم آزاد کنید. راب زدن از بانک کم کمش حداقل 70k به طور دسته جمعی میده.. اگه میشه طوری این سیستم رو آزاد کنید که فقط یک فرد بتونه از یک 24/7 دزدی کنه و کم کمش حداقل 5k بده. به گونه ای هم باشه که کسی که گان نداره بره بگیره و کسی که عضو فکشن هست با هماهنگی بره گان بگیره و به کارمند 24/7 حمله کنه و سپس پول هارو برداره.. این نوع دزدی حداقل 5 الی 10 rob point مصرف کنه.. اگه این نوع دزدی سر و صدا داشته باشه دوربین های مغازه اعلام دزدی از مغازه رو بکنن و پلیس ها به 24/7 مربوطه برن ولی اگه بی سر و صدا باشه یکم شبیه راب اسمارت رابرز بانک باشه و از  (صلاح های سرد) استفاده بشه و دوربین ها قطع بشن تا کسی متوجه دزدی نشه. 

4-اگه میشه فعالیت های شهرداری رو برای پلیر ها آزاد کنید که بخشی از job کارآگاه، وکیل و مایور در اونجا انجام بشه. 

ویرایش شده در توسط pouria0jm
اضافه کردن

لینک به ارسال

با این خیلی موافقم 

در در ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ در 19:01، Hosseinayyubi گفته است:

8:بعد از از بین رفتن ماشین اسپرت نرود

با این خیلی موافقم واقعا چه دلیلی داره ماشین از بین بره و اسپورتش بپره من خیلی برای اسپورتش اذیت میشم . تیونینگ ها که کنار هم نیستن راحت اسپورت کنیم  .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری