رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

SFC

ارسال‌های توصیه شده

• سرپرست کارکنان

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MrSFC.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RoMeL.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: FaVier.png

• توضیحات: والا بعد وار Romel از یکی از ممبر های من درخواست فیلم کرد و تو اون فیلم من به ممبرم میگم نیاد داخل Turf و /Q کنه واسه خواطر همین کار به من Av داده. شما قبل از اینکه به من Av بدین باید قوانین رو بخونی:

1- در قوانین ذکر شده که حرف آخر رو لیدر میزنه. بنابر این قانون من حق اینو دارم ممبری که به حرف من گوش نمیده رو بگم نیاد داخل Turf

2- در هیچ جای Forum ذکر نشده که لیدر حق نداره به ممبرش بگه نیا Turf البته اگه بر طبق قوانین پیش بری =))

3- وقتی ممبر در وار میره جلو و زود زود امتیاز به تیم مقابل میده لیدر حق اینو داره که بگه نیا وار.

4- با توجه به گفته های من و ممبر های /q داده این ممبر ها lag بودن به من گقتن و من گفتم اگه لگی نیا.

• مدارک (فیلم یا عکس): ---

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولا سلام

دوما شما به دلیل اشتباه گذاشتن پست درخواست حقوق در فروم 2 عدد AV گرفتین

سوم شما که لیدر دسته متوسط هستی قوانین نمیدونی به من مربوط نیست کوتاهی خودته : http://s9.picofile.com/file/8334178634/Sathe_leader_mafia_ghavanin_balad_nist.PNG

چهارم AV اخر شما به دلیل توهین بوده بعد از آن AV چهارم شما به دلیل سرپیچی از قوانین بوده

پنجم من که بهت AV ندادم CMD هم ندارم=))

ششم داخل رکوردی که هست اصلا حرفی از لگ نزدن و شما گفتین برین #خودزنی =))

و

باشد که عاقل شوی senior

من رومل هستم، مدفوع بد بو.

سعی کنید از من فاصله تونو حفظ بکنید. (برای سلامتی خودتون می گم)

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، RoMeL گفته است:

اولا سلام

دوما شما به دلیل اشتباه گذاشتن پست درخواست حقوق در فرم 2 عدد AV گرفتین

سوم شما که لیدر دسته متوسط هستی قوانین نمیدونی به من مربوط نیست کوتاهی خودته : http://s9.picofile.com/file/8334178634/Sathe_leader_mafia_ghavanin_balad_nist.PNG

چهارم AV اخر شما به دلیل توهین بوده بعد از آن AV چهارم شما به دلیل سرپیچی از قوانین بوده

پنجم من که بهت AV ندادم CMD هم ندارم=))

ششم داخل رکوردی که هست اصلا حرفی از لگ نزدن و شما گفتین برین #خودزنی =))

و

باشد که عاقل شوی senior

1-سلام

2- من کاری به بقیه AV هایی که امیر گرفته ندارم، ولی وسط وار جناب Scroll اومدن و Maverick خودشونو کوبوندن تو صورت ما و مارو پرت کردن ! و امیر به من و یاسین گفت که ممبرای مقابل ایستادن جلوی HQ تا Spawnkill بکنن و اون موقع ما از اچ کیو نیومدیم بیرون و حتی کرش یا Q/ هم ندادیم من فقط ریلاگ کردم یاسین FavieR هم اصلا ریلاگ نداد نتش لگ بود کرش خورد و شما به اشتباه ایشان را ادمین جیل کردید .. و مورد بعدی اینکه شما من و یاسینو مجازات کردید و ما هم گلد خریدیم که این از بی مسئولیتی شماست که بلد نیستید قضاوت وارو کنید، والا ما جت پک نگرفته بودیم شما گرفته بودید که مثلا ممبر تی کی که اصلا تو وار نیست میاد جلو نشونه ما که تیر نزنیم و شما میگید من تو صحنه نبودم !!! 

3- شما به چه دلیل و با چه منظوری وقتی ما میشینیم تو تورف میایید میگید اینجا ممنوعه نشینید؟ و مورد اینکه قانون بک خوردن تورف ها برداشته شده شما حق ندارید تهدید کنید که تورف هارو بک میدید، الانم که شما باید AV دریافت کنید به دلیل بن اشتباه مهران West و اینکه شما که ساب لیدر مدیک بودی یا لیدره دسته متوسطیی بودی که 7 تا تورف داشت، میای چیت تشخیص میدی جالبه، این صحنه ای که مهران اپلود کرده کجاش چیته؟ به نظرم شما جای اینکه تو وار پارتی بازی کنید قوانینو یاد بگیرید و حقوق پلیر هارو پایمال نکنید.. 

4-  جناب RomeL شما سر این فیلم http://s8.picofile.com/d/8334002334/f5fb925e-d021-46c6-9090-04965fb37d9d/avc_Film_FarHan.mp4  مهران رو بن دادید ، میشه بپرسم کجای این فیلم چیته/؟ چیتو ما میزنیم یا کسی که تو وارا Combat میزنه ما یاده مینی گان میوفتیم؟؟؟؟؟

من که کل تاریخچه اقلیت هام دسته متوسط بوده از رنک 1 تا 6 دسته متوسط بودم و سابقه ای که دارم تو این فیلم هیچ مورد مشکوکی پیدا نمیکنم.

5- اگر بنا بر این باشه هر کی Mouse و تجربش خوبه استفاده میکنه و با کامبت چندتا دمیج میده و بن شه ، اینطور باید همه ی ممبرای دسته متوسط ها بن بشن !

6- شما حق ندارید تو TS دیگه پیش بکستون باشید اما بعد وار LM-Storm به تیم اسپیک نیایید و درخواست فیلم نکنید ، هنوز که هنوزه ممبرای استورم شاکین با اینکه +34 بردیم، اما شما از ترس اینکه BlaCkJustice یا Nexen بن نشن نیومدید و بهانه اینکه تیم اسپیکتون خرابه رو کردید ! 

7- مشخصا سیستم وار  و دسته متوسط نیاز به ادمین کار بلد و خوب داره که شما لیاقتشو ندارید و مدام در حال پارتی بازی هستید.

به امید عاقل و رستگار شدن شما و نخوردن حق پلیر ها ..

ویرایش شده توسط SasyLast
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

به شما مربوط نیست این بعد اینکه امیر scroll داشتم میدیدم که چی شد داشت میومد رو HQ بشینه شما زدین Maverick رو ترکوندین که وقتی Maverick میترکه کنترلش دست شما نیست این از این مورد

مورد دوم من به ممبر های اقلیت حریف اخطار دادم که نیان جلو در HQ که بخوان Spawnkill کنن از در HQ فاصله داشتن پس این حرفتون هم بیخود هست و اینکه تو رکوردی که هست همه چی معلومه که بعد از اینکه ایشون میگن نیاین ریست بدین ریلاگ بدین و ... بعد اون شما ریلاگ میدین و Favier  هم نتشو از برق میکشه یا از طریق تنطیمات بازی خودشو کرش میده و اینم از این

مورد سوم من اولش فکر کردم اون ساختمونی که روش نشستین فقط یکم ازش داخل Turf هست بعد که دقت کردم دیدم بیشترش هست و دیگه گیر ندادم و طبق قانونی که Manager قبلی گذاشته بود ساختمون هایی که جایی برای Rush دادن ندارند حق ندارید برین اونجا که بعدش من دیدم بیشتر ساختمون تو Turf هست دیگه گیر ندادم و بن WestShooter به شما مربوط نمیشه اینکه من کجا بودم و چرا ادمین شدم هم به شما مربوط نمیشه تو مسائلی که بهت ربطی نداره هم دخالت نکن 

مورد چهارم اینکه چرا بن شدن هم متاسفانه به شما مربوط نیست و نباید دخالت کنی 

من تو بازی بودم و از اونجایی که لیدر Storm بن شد داخل Lc برا خودم نمیتوستم بگم فیلم میخواین یا نه و بازی موندم که بیاین پیشم بگین و اینکه من جای دیگه میرم یا نه اینم متاسفانه بهت ربطی اصلا نداره پس برو زندگیتو کن Good luck 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، RoMeL گفته است:

به شما مربوط نیست این بعد اینکه امیر scroll داشتم میدیدم که چی شد داشت میومد رو HQ بشینه شما زدین Maverick رو ترکوندین که وقتی Maverick میترکه کنترلش دست شما نیست این از این مورد

مورد دوم من به ممبر های اقلیت حریف اخطار دادم که نیان جلو در HQ که بخوان Spawnkill کنن از در HQ فاصله داشتن پس این حرفتون هم بیخود هست و اینکه تو رکوردی که هست همه چی معلومه که بعد از اینکه ایشون میگن نیاین ریست بدین ریلاگ بدین و ... بعد اون شما ریلاگ میدین و Favier  هم نتشو از برق میکشه یا از طریق تنطیمات بازی خودشو کرش میده و اینم از این

مورد سوم من اولش فکر کردم اون ساختمونی که روش نشستین فقط یکم ازش داخل Turf هست بعد که دقت کردم دیدم بیشترش هست و دیگه گیر ندادم و طبق قانونی که Manager قبلی گذاشته بود ساختمون هایی که جایی برای Rush دادن ندارند حق ندارید برین اونجا که بعدش من دیدم بیشتر ساختمون تو Turf هست دیگه گیر ندادم و بن WestShooter به شما مربوط نمیشه اینکه من کجا بودم و چرا ادمین شدم هم به شما مربوط نمیشه تو مسائلی که بهت ربطی نداره هم دخالت نکن 

پیام من توهینی نداشت که شما چنین فشاری رو بخورید و بیایید توهین کنید ، اما جوابتو میدم تا بفهمی ..

1- این کارشون KamiKaze بود چه خواسته چه ناخواسته و طبق قوانین فروم باید مجازات میشد..

2- مدرک بدید که اینو گفتید !

3- شما نباید چنین فکریو بکنید چون ادمین وار هستید و ادمین وار باید تصمیمات درستو بگیره چون وار مهم ترین سیستم سروره و خیلیا به خاطر وار ها پلی میدن !

4- این قانون که میگید منیجر گذاشته هیچوقت منیجر نزاشته اگر میزاشت لیدر ها میگفتند به ممبراشون و اینکه دروغ از خودتون نگید ، تمام قوانینی که میگید ساخته مغز شماست !! و اون ساختمونی که ما رفتیم حدودا 5 بار Nexen Rush داد که مُرد !!! و قرار نیست قانونی که قبلا منیجر گذاشته الانم باشه اگر اینطور بود قانون رنک 3 هم الان نبود

5- جالبه بن مهران به من ربطی نداره اما بن فرحان به شما ربط داره؟ جالبه.. و اینکه من به عنوان شاهد دارم نظر میدم به شما ربطی نداره

6- شما تعلیق شده بودی با پرداخت گلد دوباره ادمین شدید و اینم همه پلیر ها میدونید و همه هم شما رو میشناسند و کُل دسته متوسط شناختنتون که پارتی بازی میکنید

7- شما بهتره به فکر تربیت درست خودتون باشید نه تهمت و پارتی بازی، بدرود .  !

جالبه شما به خاطر ندونستن قوانین دارید امیرو مورد تمسخر قرار میدید اما خودتون هنوز قانونارو نمیدونید و نمیدونید که قانون بازگشت تورف هنگام چیت زدن پلیر برداشته شده ! =)) یا مثلا نمیدونید که تورف کجا هست یا نیست 

به امید عاقل شدن همه ی ما آمین
=))

ویرایش شده توسط SasyLast
لینک به دیدگاه

اشاره کنم که تو وار بوده و وقتی Maverick میترکه کنترلش دست شما نیست اینو امیدوار بودم شما که از رنک 1 تا 6 دسته متوسط رفتی بدونی

مهم ترین سیستم سرور برای اعضای دسته متوسط هست نه کل سرور

اینکه من تعلیق شدم دلایل موسس بوده که بنده هیچگونه پولی برای رفع محرومیت ندادم مدرک زنده موسس سرور 

و اینکه اسم شما نه به عنوان شاهد اینجا خورده که نظر بدین نه چیزی دیگه ای

رنک 1تا6 دسته متوسط بودی ولی Staff نبودی که یه سری مسائلو بفهمی

اگه به پارتی بازی باشه SFC  خیلی وقت پیش باید بن میکردم به دلیل Wallhack ولی بخاطر اینکه Matris و Pip گفتن دیگه تکرار نکنه بیخیالش شو بن نکردم

میدونی این طبیعت ادم هاست تا وقتی کارای ادمین به نفع خودشون باشه داداش رفیق چاکرم و ... ولی وقتی به ضرر باشه اسمه طرف هم یادشون میره 

اگرم 1% شک دارین پارتی بازی کردم باید نگاه به خودتون بکنین و اونی که بر فرض تجربش بیشتره :)

منم نگفتم بک میدم گفتم تو میتینگ بحثشو میارم و سعی میکنم برش گردونم :)

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، RoMeL گفته است:

اشاره کنم که تو وار بوده و وقتی Maverick میترکه کنترلش دست شما نیست اینو امیدوار بودم شما که از رنک 1 تا 6 دسته متوسط رفتی بدونی

مهم ترین سیستم سرور برای اعضای دسته متوسط هست نه کل سرور

اینکه من تعلیق شدم دلایل موسس بوده که بنده هیچگونه پولی برای رفع محرومیت ندادم مدرک زنده موسس سرور 

و اینکه اسم شما نه به عنوان شاهد اینجا خورده که نظر بدین نه چیزی دیگه ای

رنک 1تا6 دسته متوسط بودی ولی Staff نبودی که یه سری مسائلو بفهمی

اگه به پارتی بازی باشه SFC  خیلی وقت پیش باید بن میکردم به دلیل Wallhack ولی بخاطر اینکه Matris و Pip گفتن دیگه تکرار نکنه بیخیالش شو بن نکردم

میدونی این طبیعت ادم هاست تا وقتی کارای ادمین به نفع خودشون باشه داداش رفیق چاکرم و ... ولی وقتی به ضرر باشه اسمه طرف هم یادشون میره 

اگرم 1% شک دارین پارتی بازی کردم باید نگاه به خودتون بکنین و اونی که بر فرض تجربش بیشتره :)

منم نگفتم بک میدم گفتم تو میتینگ بحثشو میارم و سعی میکنم برش گردونم :)

نمونه هایی از کشتار دسته جمعی:

- ورود با ماشین در حال انفجار به داخل جمعیت

- سقوط عمدی هواپیما و یا هلیکوپتر به داخل جمعیت

- رفتن به داخل پمپ بنزین و منفجر کردن آن

من تو وار بودم همچنین لحظه به لحظه ی این ماجرا رو میدونم و همینطور شما منو ادمین-جیل کردید حق دارم نظر بدم و اینکه در دادگاه هم شاکی یه سری شاهد داره که منم  شاهدم 

از مسائل Staff به قدری مطلع هستم که بدونم چه حرفی رو دارم میزنم و قوانینو بلدم

من با کسی که برای بکس خودش پارتی بازی کنه و بره تیم اسپیک یه جا دیگه پیش دسته متوسطی طرف نه دوست دارم رفاقتی کنم نه بهش میگم چاکرم نه داداش نه رفیق، اون موقع هم که شما رو به عنوان دوست میدونستم فکر نمیکردم روزی با بکس ما لج بشی و صبح تا شب دنبال بهانه بگردی بنمون کنی ..

اون فیلم Wallhack همونطور که خودتم میدونی 7 روز تموم شده بود و فیلمیم که میخواست اصلا تو تورف نیومده بود خودتم خوب میدونی اون موقع چنین قانونیو جا ننداخته بودن که ما بخواییم فیلم بگیریم

اینو دیگه رفیقای شما هم میدونن امین پیپ تشخیص چیتش بالاس و از 2016  و قبل ترش وار دادن و همه ی سرور میشناسنشون، شما از لیدری SM شروع کردی و با 8-7 تورف دسته متوسطی سوم ماه شدی 

به امید بزرگ شدنمان ! 

لینک به دیدگاه

حرف شما درمورد Kamikaze درست هست ولی از Pip هم بپرسی عزیز بهت میگه اون غیر عمد هست و مجازاتی نداره چرا؟! چون که وقتی داره با Maverick میاد سمت شما فکرش اینه که بیاد رو ساختمون Fight بده ولی نزدیک ساختمون میشه Maverick میترکه که کنترل Maverick وقتی دود سیاه میاد ازش بیرون دست شما نیست و تنها کاری که میتونهید کنید اینه که از Maverick بپرید بیرون که نمیرین.

در مورد رسیدگی به اون موضوع هم به شما ربطی نداره اصلا مسئولش افراد  دیگهای  هستن و شما هیچ کاره هستی تو این مورد سعی کن از بازی لذت ببری چون دیگه تکرار نمیشه B|

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، RoMeL گفته است:

حرف شما درمورد Kamikaze درست هست ولی از Pip هم بپرسی عزیز بهت میگه اون غیر عمد هست و مجازاتی نداره چرا؟! چون که وقتی داره با Maverick میاد سمت شما فکرش اینه که بیاد رو ساختمون Fight بده ولی نزدیک ساختمون میشه Maverick میترکه که کنترل Maverick وقتی دود سیاه میاد ازش بیرون دست شما نیست و تنها کاری که میتونهید کنید اینه که از Maverick بپرید بیرون که نمیرین.

در مورد رسیدگی به اون موضوع هم به شما ربطی نداره اصلا مسئولش افراد  دیگهای  هستن و شما هیچ کاره هستی تو این مورد سعی کن از بازی لذت ببری چون دیگه تکرار نمیشه B|

در هر صورت به غیر از اون KamiKaze، خوده جناب Scroll 2 بار دیگر تلاش کردند تا با هلیکوپترشون ما رو Heli-Blade بکنن که فیلمشم موجوده

به شما ربطی نداره من هر جا بخوام نظر میدم و در این شکایت هم شاهد هستم میتونم نظر بدم،  و بله کسانه دیگری هستند که به این شکایت رسیدگی میکنند شما هم بهتره  برای یک رنک ادمینی نکشی زیر رفیقت که شما رو وارد سمپ کرد.

شما هم سعی کن لذت ببری چون زمانش دور نیست که نتونی و تکرارم نمیشه 

لینک به دیدگاه

با این تفکرات جالب :) شمارو تنها میزارم با کسی که این حرفارو بهتون یاد داده چون کسی منو نیاورد سمپ خودم امدم و اینکه رنک ادمینی قبلا گفتم الانم میگم مدرک زنده @Ali  ازش بپرسید دیگه که من چرا تعلیق شدم و چرا انبن شدم ماشالا شایعه که زیاده و حرف راست از زبون کسی نیومد بیرون تو این قضیه ولی خب حرف راستو از کسی که بن کرده بشنوین

و اینکه ادمینی رو براش زحمت کشیدم مثل بعضیا فرتی بدستش نیاوردم و اگه یادت باشه از لیدر DT شدم ادمین پس لطفا و تا اینجا هم میتونم با مدرک ثابت کنم بدون پارتی بازی ادمین لول 4 هستم برعکس خیلیا

اگر هم 1% از بازیم لذت نمیبردم دیگه ادامه نمی دادم 

و اینم بگم که Scroll دیگه لیدر نیست پس الکی بهانه کس دیگه ای رو نیارید وسط

و تا زمانی مسئول این بخش جوابی نده پستی دیگه نمیدم

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...