رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Santino

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AceAlireza.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: KING_Kooshan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: در عکس معلومه همه چیز

• توضیحات: سلام . قبل از خرید ایشون گفتن Time Destroyed ماشین 11 هست ولی بعد خرید معلوم شد 47 بوده !

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8334063226/screens.rar.html

:)     دَســت به گُلَـــم بِزَنی باغِـــتو آتیــــش میزَنَـــم     :)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عجب !!!!! :|‌:|‌:|‌:|   خدایی خیلی باحالی :D

داداش من سر سیستم داداشم (‌KING Kooshan‌) بودم فروختم اینو بهت

خودتم که کلی تخفیف گرفتی بخاطر اینکه TD ۴۷ بود. همون اول هم که بهت گفتم 

اگه این نقشته که پولت برگرده به همین خیال باش. حتی اگه اکانت بن هم بشه پولت بر نمیگرده اما اگه ادمین اینجا یه ذره باهوش باشه خودتو بن میده. خیلیا مثل تو که با ادم مشکل دارن میان سعی میکنن اینطوری ادمو بن کنن... 

چرا عکسو از پشتت نگرفتی که یه رفیقتو آورده بودی میخواستی از ما ماشینو قیمت پایین بگیری به اون بدبخت بندازی؟ جلوی اون که تو عکس ننداختیش!!!! از ما پرسیدی TD 11? ما هم گفتیم اره حالا خریدی یارو فهمیده تایم دسترویش بالاعه نگرفته ازت اومدی اینطوری پولتو پس بگیری؟

خواهشا ادمینا یه کاری با اینا بکنن خدایی من زیاد میبینم اینطور ادما تو سرور!!! یکی از دوستانمون میخواسته freeway بخره wayfarer انداختن بهش !!!!! اینم که میخواسته جلو رفیقش ماشین td 47 مارو مفت بخره قیمت بالاتر و به اسم td 11 بندازه به یه بنده خدایی!! حداقل یه کاری کنید تو آپدیت ها که بشه مثل odometer تایم دستروی ماشین رو هم قبل خرید چک کرد...

من که هیچ ولی دم اونی گرم که نذاشت بکنی تو پاچش 

JaxTeller.png

لینک به دیدگاه

1- من تو Freq 90.0 از تو پرسيدم که Time Destroyed 11 و فقط منو تو بوديم تو Freq و تو تو چت گفتي آره تو عکس هم معلومه ! و بعد از خريد معلوم شد که دروغ گفتي و Time Destroyed 47 بوده در عکس ها هم معلومه !
2-تو عکس معلومه که من به خاطره اين که بيمه 0 بوده تخفيف گرفتم ! حداقل مياي اينجا يه چيز ميگي مدارک بر عليهتو يه نگاه بنداز :D
3-من هر حرفي زدم تو Freq زدم و کسي نبود که جلوش بخوام يه عدد ديگه Time Destroyed رو بگم که سرش کلاه بزارم :)
4-اصلا فرض بر اين که بعد از اين که تو سره من کلاه گزاشتي من ميخواستم سره يه بنده خداي ديگه کلاه بزارم که نميزاشم !به شما چه ربطي داره ) اينجا بحث کلاه برداريه شما از منه ! مدرک داري شکايت کن بگو اين ميخواسته از يکي کلاه برداري کنه !
5-اگه کلاه بردار بودم يعني حداقل يه نفر پيدا نميشد که ازم شکايت کنه بن شم به دليل کلاه برداري ؟ ) برو UCP ببين بن شدم تاحالا به اين دليل يا نه !
6- الان بحث کلاه برداري شما از منه و چه دليلي داره من بخوام بحث هاي ديگه رو براي شما توضيح بدم ؟ :)
7-تو اين دفاعي که کردي 2 3 جا به من اتهام کلاه بردار زدي ! مدرکي داري از کلاه برداري من شکايت کن !
تجربه نشون داده شارلاتان بازي براي در رفتن از کلاه برداري جواب نميده دوست عزيز ! نکن :)
يا حق !

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، AceAlireza گفته است:

1- من تو Freq 90.0 از تو پرسيدم که Time Destroyed 11 و فقط منو تو بوديم تو Freq و تو تو چت گفتي آره تو عکس هم معلومه ! و بعد از خريد معلوم شد که دروغ گفتي و Time Destroyed 47 بوده در عکس ها هم معلومه !

از شانست طرف ساکت بود ای کااااش چت طرف هم میوفتاد یا من اسمش یادم میموند الان میاوردمش فروم تا کلا از سرور بن شی...

در 49 دقیقه قبل، AceAlireza گفته است:

2-تو عکس معلومه که من به خاطره اين که بيمه 0 بوده تخفيف گرفتم ! حداقل مياي اينجا يه چيز ميگي مدارک بر عليهتو يه نگاه بنداز :D

شما تلفنی پشت تل از من 300کا تخفیف گرفتی بخاطر تایم دستروی بالاش. من صادقم همه رو مثل خودم میبینم نیازی نمیبینم از هر حرفی که رد و بدل میکنم ss بگیرم!

در 50 دقیقه قبل، AceAlireza گفته است:

3-من هر حرفي زدم تو Freq زدم و کسي نبود که جلوش بخوام يه عدد ديگه Time Destroyed رو بگم که سرش کلاه بزارم :)

من شده در به در کل روز رو میشینم میگردم تا اون طرف که کنارت بود رو پیدا کنم. میارمش فروم بیچارت میکنم. حاجی زشته الکی پلیرا رو بن بدی خدایی حرومه! سر چقد؟ 300کا؟ 400کا؟ امروزم که تو سرور دیدمت فحش ناموس کشیدی بهم من نه ss گرفتم نه  جوابتو دادم. همون ss رو اگر میگرفتم الان شما اینجا نبودی.

در 53 دقیقه قبل، AceAlireza گفته است:

4-اصلا فرض بر اين که بعد از اين که تو سره من کلاه گزاشتي من ميخواستم سره يه بنده خداي ديگه کلاه بزارم که نميزاشم !به شما چه ربطي داره ) اينجا بحث کلاه برداريه شما از منه ! مدرک داري شکايت کن بگو اين ميخواسته از يکي کلاه برداري کنه !
5-اگه کلاه بردار بودم يعني حداقل يه نفر پيدا نميشد که ازم شکايت کنه بن شم به دليل کلاه برداري ؟ ) برو UCP ببين بن شدم تاحالا به اين دليل يا نه !
6- الان بحث کلاه برداري شما از منه و چه دليلي داره من بخوام بحث هاي ديگه رو براي شما توضيح بدم ؟ :)
7-تو اين دفاعي که کردي 2 3 جا به من اتهام کلاه بردار زدي ! مدرکي داري از کلاه برداري من شکايت کن !
تجربه نشون داده شارلاتان بازي براي در رفتن از کلاه برداري جواب نميده دوست عزيز ! نکن :)
يا حق !

-عزیزه من کلش بهم مرتبطه! تو به من گفتی اونجا بگم اره td یازدهه. دقت کنی من راضی هم نبودم من حرام خور نیستم یه آره گفتم اونجا چون تو رو در بایسی گیر کردم..

- بتمنم تا 4سال هویتش معلوم نشد چه ربطی داره برادر من

- قبول داری پس چیزای دیگه ای هست که نمیتونی توضیح بدی نه ؟

- من فقط اتهاماتو رد کردم. از این به بعد چیزی ازت ببینم میام میزارم تو فروم. یه فحش دیگه تو سرور یا یه اس ام اس تهدید امیز دیگه.. همه شو ریپورت میدم سریع. خود دانی..

اگر حق میدونستی چیه...

JaxTeller.png

لینک به دیدگاه

یک کلام ! اینجا حرف اول رو مدرک میزنه !
الکی برای خودت داستان نباف که میخواستی کلا برداری کنی ، تو رودربایستی قرار گرفتم ==> من با تو صنمی ندارم که تو رودربایستی با من گیر کنی ، یا من بهت فوش ناموس دادم و از این حرفا !
مدرک داری من بهت فوش ناموس دادم ==> بزار اینجا Mute میشم !
مدرک داری کلاه برداری کردم ==> بزار اینجا بن شم !
بدشم اینکه Elegy کلا قیمتش چه قدر هست که من 300 400 k تخفیف بگیرم کوشان هم بده
نه عزیز ! با مدرک با ادمینا صحبت کن داستان الکی هم نباف !
منم داستان بلدم ببافم !

1 بار دیگه هم گفتم ! اگر هم فرضا احتمال 1% میخواستم کلاه برداری کنم ، به شما مربوط نمیشه ! اگه هم خیلی پیگیری مدرک داری رو کن نداری خدا به همرات !
من نمیدونم چرا هی میگی میخواستی کلاه برداری کنی ، داستان و منحرف میکنی ! از کلاه برداریه خودت دفاع کن !
تاکید میکنم اینجا اساس Screen Shot و مدرکه ! اگه فوش دادم چرا SS نگرفتی بیاری Mute ام بدی ؟ (تو این وضعیت)
دیگه ادمین رسیدگی به مشکلات نوب نیست که بدونه مدرک بیاد حرفاتو باور کنه ! مدرک داری بیار ، اینقد هم داستان از خودت در نیار اومدی فوش دادی و از این حرفا !
تشکر !
یا علی !

• هاها 1

لینک به دیدگاه

با سلام از اونجایی ک بنده هم تو /Setfreq 90.0 شما گفتید Time destroy ماشین 11 در حالی که 47 بود پس شما باید مجازات بشید اگه شما مدرکی از اینکه گفتید time destroy  ماشین 47 هست مدرک بدید 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...