رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کیک کردن بی مورد تقصیر اون بود

Ehsan031

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ehsannopo.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TheBlackCpt.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ساب لیدر شاهده

• توضیحات: با سلام من اصلان نفهمیدم چی شد ببینید یکی از اعضا به سابمون بی احترامی کرد|مسخرش کرد| به من فوش داد|newsالکی داد| اونوقت من به طرف فوشی چیزی ندادم لیدر کیکم کرد مدارک 7تا عکس هست.همه میدونن من چقدر فعال بودم تا به حال 120تا عکس جمع کرده بودم!من میخوام یا مجازاتم پاک بشه یا لیدر برکنار بشه یا دوباره برم خبرنگار

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_119.png 

sa_mp_123.png

sa_mp_122.png

sa_mp_120.png

ویرایش شده توسط ehsannopo
اشتباهً!

Just Life

Best

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

| بـسـم الــلــه الـرحـمـن الـرحـیـم |

با سلام خدمت شاکی محترم

همونطور که در بعضی از عکس های شما معلوم هست، شما در حال جرو بحث بودید.

• - جر و بحث (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

شما در چت اقلیت از کلمات ناپسند و همچنین توهین هایی که قسمت اصلی آنها سانسور شده اند  استفاده کردید.

• نمونه‌هایی از استفاده از زبان ناپسند در برابر همکاران که با Faction Warn پاسخ داده خواهد شد:
    - احمق، خر، الاغ، کودن، نوب، سگ، حمال، خفه و سایر اشکال کلمات ناپسند با شدت کم.
    - توهین‌هایی که قسمت اصلی آنها سانسور شده اند: **** رو بخور، **** رو بلیس، *** و...

شما در چت اقلیت اقدام به تمسخر و به احترامی دیگر اعضا کردید.

•  تمسخر، بی احترامی و موارد این چنینی (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn).

هنگامی که رنک بالاتر (Amir.Erfan.)  به شما گفت لطفا ادامه ندید، شما در جواب گفتید دهنتو ببند اگه مشکلی داری کال بده تا حل کنیم و دخالت نکن بین حرفای ما.

• اعضایی که به حرف افراد با رنک بالاتر از خود گوش ندهند مشمول مجازات خواهند شد (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP).

ساب لیدر میتواند خود به موضوع رسیدگی کند و در همان زمان مجازاته مربوطه را انجام داد، نیازی به درگیری شما در چت اقلیت نبود!

• لیدر به همراه افراد با رنک بالاتر در تمامی موارد حرف آخر را میزنند.

در قبل هم به شما گفته شده بود اگر مشکلی پیش آمده یا از کسی در اقلیت شکایتی دارید مدارک را به لیدر یا ساب لیدر بدید، اما شما به این موضوع اهمیتی ندادید و به بحث خود ادامه دادید.

تا این قسمت فعالیت های شما شامل چند Faction Warn میشود یعنی شما به قوانین اصلی و جدی اقلیت اهمیتی ندادید و رعایت نکردید.

• شکستن قوانین جدّی باعث دریافت اخطار اقلیت به همراه تنزل درجه (در صورت امکان و در غیر این صورت اخراج از اقلیت با 80FP) می شود.
    شکستن قوانین خیلی جدی و یا تکرار برخی از قانون شکنی‌ها باعث اخراج مستقیم شما از اقلیت می شود.
    اعضایی که به دلیل بی نظمی یا قانون شکنی از اقلیت اخراج شوند،
    80FP دریافت خواهند کرد.

همچنین شما در قبل یک عدد  Faction Warn  دریافت کرده بودید و هنوز 10 روز کامل به پایان نرسیده بود و یک  Faction Warn  دیگر دریافت کردید.

• اگر عضوی در طول مدت 10 روز 2 اخطار اقلیت دریافت کند فاقد صلاحیت باقی ماندن در اقلیت است (مجازات: اخراج از اقلیت با 80FP)

مدارکه مربوطه برای پایان صحبت های بنده: مدارک

موفق باشید. 

• دوست دارم که 1

ɪғ ʏᴏᴜ ᴄᴀɴ ʜᴀᴠᴇ ɪᴛ    ɪ ᴅᴏɴᴛ ɴᴇᴇᴅ ɪᴛᴄᴀᴘᴛᴀɪɴʙʟᴀᴄᴋ

HamiD.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...