رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

به صرفه ترین وسایل نقلیه از نظر قیمت.

farhan1387asadi

ارسال‌های توصیه شده

عرض سلام خدمت پلیر های عزیز آرساکیا. بنده تو این تاپیک قصد معرفی خودرو های کم خرج و به صرفه از نظر قیمت و سرعت و ... دارم و تجربه چندین سال رانندگی کردن با این ماشین هارو باهاتون به اشتراک بزارم بلکه شاید به دردتون بخوره.
از نظر من ملاک های یک ماشین خوب میتونه به شرح زیر باشه :

1. سرعت مناسب (منظور از سرعت خوب یعنی سرعت 155 160 به بالا) : معمولا خودرو هایی که در سطح سرعت ذکر شده باشند میتونند گزینه خوبی برای خرید باشند. ارزانترینش Tampa هست با سرعت 155 kmh.
  2. استقامت و پایداری نسبت به ضربه : معمولا برای کسانی که در اماکن شلوغ یا فرار از پلیس از خودرو استفاده میکنند خودرو های بزرگ مثل آفرود ها میتونه گزینه خوبی باشه. بهترین ماشین از نظر استقامت و قیمت ارزاتش میتونیم به Sadler اشاره کنیم. سرعت 150 تقریبا اما استقامت بالا و جفت دیفرانسیل. یعنی سربالایی هارو بهتر از ماشین های تک دیفرانسیل میره.
  3. هندلینگ خوب : اصولا هندلینگ خوب به ماشین هایی مثل elegy نیست. میتونیم نگاهی هم به خودرو های دیفرانسیل جلو هم بندازیم. admiral یکی از اون ماشین هاست که هم هندلینگ عالی و هم چهار در که اتفاقا سرعت خوبی (163) هم داره.  اما خودرو هایی هم هستند که از سیستم محرک AWD هم بهره میبرند اما ممکنه بودجه خیلی ها بهش نرسه. نمونه دو تا از این خودرو ها میتونیم به Benz و Infernus اشاره کنیم.

در کل اگه نظر من رو بخواید برای کسانی که عشق سرعتن سریع ترین ماشین ها در کمترین قیمت میتونیم به Buccaneer , Clover , admiral , Stallion و ماشین های نظیر این اشاره کنیم. این خودرو ها همه قیمت زیر 400K دارند.
برای استقامت میتونیم به Sadler , Landstalker , Sandking اشاره کنیم. به غیر از Sandking این دو قیمت زیر 100K دارند.

و در اخر از نظر هندلینگ میتونیم به Admiral , Sunrise , infernus , hunstler اشاره کنیم. به غیر از infernus و hustler قیمت زیر 300K دارند.

برای موتور سواران هم یک سری موتور رو برای کسانی که بودجه کافی ندارند پیشنهاد میکنیم. میدونید که موتور ها از 22K به 300K  و بعد 700K  میپره و قطعا بیشترشون هم سرعت یکی دارند و تنها ظاهر و صدای متفاوتی دارند.
دو موتوری که میتونید برای فرار از دست پلیس و قیمت ارزان تهیه کنید. Faggio که یک وسپای قدیمی که با هندلینگ بالاش میتونید راحت پلیس هارو دور بزنید. تنها مشکلش محدودیت سرعت هنگام زدن باگ هست. چون این موتور تا 188 تا سرعت داره اما در سرور شما قادر هستید 135 تا برید و بیشتر از اون به شما اخطار استفاده از باگ رو میده. و موتور بعدی Wayfarer که یک هارلی دیویدسون قدیمی با سرعت 157 تا که با زدن باق قادر هستید تا 170 تا برید. این دو موتور از نظر قیمت بهترین هستند و تا موتور PCJ-600 به قبل همه سرعت یکی دارند. اما بهترین وسیله نقلیه دو چرخ که هم قیمت ارزونی داره هم همه میتونن تهیه کنن Bike. که هر ارساکیا پلیر اصیل یکی از اینا تو گاراژش داره. تا 125 تا هم میره و شما میتونید برای رخ ندادن تصادف از خودرو مقابل از روشون بپرید.

درکل این یک تاپیک مختصر بود برای کسانی که برای خرید ماشین مورد نظر نیاز به راهنمایی داشتند. بایت طولانی شدن این مطلب عذر میخوام اما باید تمام نکات گفته میشد. لحظات خوشی رو در سرور برای شما آرزو میکنم.

ویرایش شده توسط farhan1387asadi
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• farhan1387asadi عنوان را به به صرفه ترین وسایل نقلیه از نظر قیمت. تغییر داد
درود. خسته نباشید. خیلی زحمت کشیدی برای این تاپیک خداقوت من خودم فاگیو سوارم پلیس های قدیمی خیلی خوب منو میشناسنXD خداشاهده با فاگیو طوری از دست پلیس در میرفتم یا راب می زدم که با آن ار جی نمیتونم
لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید.

از لحاظ هندلینگ که سانرایس و هاستلر به مو بنده و اینو با ۲ تا فرمون اضافه در جهت مخالف کاملا قابل درکه، اما ادمیرال از هندلینگ بسیار بالایی برخورداره

همونطور که به خودروی ایفرنوس اشاره کردید، بله! اینفرنوس ۴ چرخ متحرک هستش اما به دلیل HP بسیار پایین پیشنهاد نمیشه! 

بولت و توریسمو به مراتب گزینه های بهتری هستند‌.

f64730_24ryderq-thumb-gif-ab7a9ed9f9b6f9

Vossen.png

The secret of

getting ahead is

getting started

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۷/۲ در 12:21، Rescuer گفته است:

درود. خسته نباشید. خیلی زحمت کشیدی برای این تاپیک خداقوت من خودم فاگیو سوارم پلیس های قدیمی خیلی خوب منو میشناسنXD خداشاهده با فاگیو طوری از دست پلیس در میرفتم یا راب می زدم که با آن ار جی نمیتونم

درود به شرفت 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۷/۵ در 01:04، CarterVeron گفته است:

سلام خسته نباشید.

از لحاظ هندلینگ که سانرایس و هاستلر به مو بنده و اینو با ۲ تا فرمون اضافه در جهت مخالف کاملا قابل درکه، اما ادمیرال از هندلینگ بسیار بالایی برخورداره

همونطور که به خودروی ایفرنوس اشاره کردید، بله! اینفرنوس ۴ چرخ متحرک هستش اما به دلیل HP بسیار پایین پیشنهاد نمیشه! 

بولت و توریسمو به مراتب گزینه های بهتری هستند‌.

دقیقا به خاطر همین تاکیید زیاد روی ماشین های سبک ریسینگ نکردم. هم بابت قیمت و هم Hp کم. بازم بایت نقدی که کردی ممنون

لینک به دیدگاه

بهترین وسیله نقلیه فقط Faggio🫡

dc2307_24264117844829.jpg

ܥ݆یܝ̇‌ܨ ܭܘ ܩߊ ܝ‌و ࡅ߳ܫܝ‌یܦ̇ߺܙ‌ ܩیܭܝ̇ߺܘ ܥ݆ܭَوܝ̇ߺܘ ܢ̣ܠܝ̇ߺܥ‌‌ ܢܚ݅ܥ‌‌ܔ ܢ̣ܫܥ‌‌ ߊ‌ܝ̇‌ ܢܚܦ̈وطܘ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...