رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اشتباه در بن

GhostOfKing

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ghost1Of1King.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: PresTiGe.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: شاهدی وجود نداشت.

• توضیحات: بنده و خواهرم از سرور بن شدیم به دلیل سوء استفاده از سیستم referral ولی واقعا من نمیدونم این کجاش سوء استفاده هست از سیستم که من بیام خواهرم رو به سرور دعوت کنم؟ لطفا آنبن کنید، چون واقعا حداقل من دلیلی برای این بن نمیبینم اگر میخواید خواهرم رو آنبن نکنید یه اکانت جدید براش میسازم که از Referral استفاده نشه توش ولی واقعا این بن به حق نبوده!

• مدارک (فیلم یا عکس): این مورد مدرک خاصی نیاز نداره هر چیزی که لازم بود رو توی توضیحات گفتم!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز!

نمیدونم دلیل شما از این شکایت چیه اما خب به هرحال من توضیح میدم.

1- دوست عزیز بنده از کجا بدونم که اون فرد خواهر شما بوده؟ بنده طبق قانون عمل کردم

2- مشخص نمیشه که شما 2 نفر هستید یا 1 نفر! بعد از اینکه شما با اکانت دیگه ای Report دادید, اومدم و پیگیری کردم و به مدیریت گفتم که شما رو Un Ban کنن.

- مدارک بیشتر به مدیریت محترم ارسال شد.

ویرایش شده توسط PrestiGe
  • دوست دارم که 1

Yᴏᴜʀ Lɪғᴇ Dᴏᴇsɴ'ᴛ Gᴇᴛ Bᴇᴛᴛᴇʀ Bʏ Cʜᴀɴᴄᴇ IGᴇᴛs Bᴇᴛᴛᴇʀ Bʏ Cʜᴀɴɢᴇ

MmLi.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، PrestiGe گفته است:

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز!

نمیدونم دلیل شما از این شکایت چیه اما خب به هرحال من توضیح میدم.

1- دوست عزیز بنده از کجا بدونم که اون فرد خواهر شما بوده؟ بنده طبق قانون عمل کردم

2- مشخص نمیشه که شما 2 نفر هستید یا 1 نفر! بعد از اینکه شما با اکانت دیگه ای Report دادید, اومدم و پیگیری کردم و به مدیریت گفتم که شما رو Un Ban کنن.

- مدارک بیشتر به مدیریت محترم ارسال شد.

میدونم ممنون من این پست رو قبل از Report دادن گذاشتم و تشکر هم کردم از اینکه به مدیریت گفتین بازم تشکر میکنم، امیدوارم تا فردا آنبن بشیم.

لینک به دیدگاه

@Ali واقعا ممنون میشم اگر رسیدگی کنید من 2 روزه کامل منتظرم شما آنبن کنید ولی هنوز نکردید توی /report هم ادمینا انگار میخوان آدمو از سرشون باز کنن همش میگن به علی میگیم و آقای علی کاری نکرده من الان به خاطر همین 2 روز معطلی دارم از فکشن اخراج میشم لطفا تا قبل از پایان امروز آنبن کنید که بتونم گزارش کارمو کامل کنم!

لینک به دیدگاه

با سلام.

طبق صحبت هایی که با شما و ادمین Prestige داشتیم شما آنبن خواهید شد.

برای رفع محرومیت از سرور اسم 2 اکانتی که بن شدند رو در پیام فروم به بنده ارسال کنید.

بعد از رفع محرومیت از دستور Report برای پاک شدن رفرال آیدی هاتون استفاده کنید تا دوباره محروم نشوید .

شکایت شما رد شد.

+ بسته شد

• دوست دارم که 1

Arian.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...