رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

چند برابر شدن ماشین ها

Nick

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Data.png

- توضیح کامل باگ: سلام یک باگ خیلی پیچیده هست من دوتا هاترینگ ریسر ای و دو تا هاترینگ ریسر بی دارم از ظهری این مشکل چند باربز شدن هست مثل مشخصات کامل مثل ماشینای من ولی از هرکدوم دو یا سه تا دوپلیکیت شده و اگر یو سیپی اون افراد تو شوکاراینفو رو چک کنی همچین ماشینی ندارن و دقت کردم دیدم این ماشین ها همیشه برای هر نیک نیمی ممکنه ولی همیشه برای ایدی عددی هایه ۳۷۳ و ۵۴۸ صاحب اون ماشین دیده میشه همه چی تو ریکورد معلومه حتی یکبار ایدی ۳۷۳ لول ۴ بود که اصلا همچین چیزی غیر ممکنه و یو سیپی درسته و این مشکل مال گیم هست و ویدیو کامل بدون کات کردن گرفته شده تا همه چی معلوم باشه و حتی ادمین parsa از این موضوع خبر دارند.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): https://imgurl.ir/viewer.php?file=v08588_InShot_20240906_222946548.mp4

ویدیو با حجم ۷۵ مگ و کیفیت ۵۰۰p

https://imgurl.ir/viewer.php?file=a86663_InShot_20240906_223419532.mp4

ویدیو با حجم ۱۴۰ مگ و کیفیت ۷۲۰p

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): بین خونه ی ۱۴۱۸ و بیزینس همبرگر هستن ماشینا.

Data.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

مورد گزارش شده قبلا توسط خود بنده و به صورت جامع و کامل به @WhiteCollar توضیح داده شده.

این مورد بدلیل بعضی کندی های خود سرور هست و بعد از گذشت زمان برطرف و ماشین های اضافی حذف خواهند شد.

در نتیجه گزارش شما تکراریست.

موفق یاشید

ویرایش شده توسط Automat

4dae19_246d0d18-241718743750287.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

57 دقیقه قبل، Automat گفته است:

درود

مورد گزارش شده قبلا توسط خود بنده و به صورت جامع و کامل به @WhiteCollar توضیح داده شده.

این مورد بدلیل بعضی کندی های خود سرور هست و بعد از گذشت زمان برطرف و ماشین های اضافی حذف خواهند شد.

در نتیجه گزارش شما تکراریست.

موفق یاشید

متاسفانه من ندیدم شما جایی این باگ رو گزارش داده باشی

Data.png

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Nick گفته است:

متاسفانه من ندیدم شما جایی این باگ رو گزارش داده باشی

درود

اگر توجه داشته باشید به رنک بنده متوجه میشید که ملزم به گزارش در فروم نیستم و در ارتباط مستقیم با توسعه دهنده های عزیز هستم.

به صورت شخصی برای توسعه دهنده مربوطه ارسال و تایید شده.

موفق باشید

4dae19_246d0d18-241718743750287.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

آره, این مورد برای ماشین بنده نیز پیش اومده.

در واقع همه چی برمیگرده به باگ پنچشنبه وار های دسته متوسط ...

زمانی که ما در لاگین پیج گیر میکردیمو و حتی اتفاق جالب توجه دیگری هم افتاد؛ دو نفر هم زمان میتونستن روی یک اکانت لاگین کنند!

و داخل iD/ هم مشخص بود, یعنی از اون نیک نیم, دو تا نشون میداد, با FPS های متفاوت.

همچنین از اون روز, برای Infernus اکانت مولتی بنده نیز, پیش اومده؛ احساس میکنم آیدی Veh ای که به قول دوست عزیزمون Duplicate شده, به نزدیک ترین فرد ممکن, بعد از لاگین اختصاص داده میشه.

حالا که پیگیری شده, امیدوارم هرچه زود تر این مورد رفع باگ بشه, موفق باشید.

!a None Person

Blur.png

CopyRight.png

Revengers

لینک به دیدگاه

سلام، این باگ یک مورد دیگه هم داره فردی که ماشین دوبرابر شده به اسمش هست میتونه بیاد و سوار ماشین بشه و ماشین رو بفروشه اینجوری هم از ucp هم از /g صاحب اصلی پاک میشه ولی پولی به اون نمیرسه!

لینک به دیدگاه

به نام خداوند متعال

درود خدمت @Nick عزیز! از اینکه برای گزارش باگ اقدام کرده اید، سپاسگذاریم.

سعی کنید مواردی که گزارش می کنید را به صورت واضح و کامل بیان کنید تا گزارش شما بهتر و زودتر مورد بررسی قرار بگیرد. موردی که گزارش کرده اید نیز با توجه به صحبت های @Automat عزیز، تکراری بوده و در نتیجه گزارش شما رد شد.

اگر سوال دیگری دارید یا اطلاعات بیشتری نیاز دارید، اعلام بفرمایید.

باتشکر از حمایت شما!

وقتتان بخیر، خدانگهدارتان.

لینک به دیدگاه

دیروز بنده دچار همچین باگی شدم و مستقیماً آن را به تیم Developer گزارش دادیم

مرسی بابت گزارشتون؛ گزارش تکراری

Dream as if you’ll live forever, live as if you’ll die today

لینک به دیدگاه

درود.

این مورد باگ تکراریست و بارها و بارها صورت گرفته و مورد مواقعی بوجود میاد که سرور سنگین باشه از لحاظ Veh Models و در همون هنگام شما دست به اقدام به Tow & Despawn خودرو ها میزنید و این باعث میشه در دیتابیس اختلال ایجاد شده بر روی آیدی ماشین ها و این باگ و باگ های شبیه این باگ ایجاد شده.

بدرود.

Ara.png

✯ 𝐎𝐮𝐓𝐋𝐚𝐰𝐒 𝐈𝐬 𝐋𝐢𝐤𝐞 𝐅𝐚𝐦𝐢𝐥𝐲 ✞

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...