رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزارش اعضا

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:83KARiM83.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:CoRrupT.png

• توضیحات: با شلام قانون جدید امده به ما هم بگید ؟؟ بنده بدون cuff شدن arrest/  شدم ایشون من را کا نکرد و یک جا بنده را ارست کرد.

• شاهد ها: ---

• مدرک/عکس یا فیلم: 

http://s14.picofile.com/file/8409523384/AG_SA_1363.jpg

http://s14.picofile.com/file/8409523634/Untitled.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، KARiM گفته است:

• توضیحات: با شلام قانون جدید امده به ما هم بگید ؟؟ بنده بدون cuff شدن arrest/  شدم ایشون من را کا نکرد و یک جا بنده را ارست کرد.

• مدرک/عکس یا فیلم: 

کریم؟ از اینکه Drugs , gun رو ازت گرفتم و ی 5k ازت در اومده که FTP نکنی زورت اومده؟ یا ب قولی (فشارداشته؟) Np داش دیدی 6w شدی فرار میکنی میری دمه Arrest place وای میسی که ب من Av بدی؟ میدونی داش من ب خودش ک هیچ ب موهاشم نمیگیرم!

شب و روزت خوش :) 

No problem

ویرایش شده توسط Gray
دلیل نداره معلم املام خوب نبود, خدافظ

کی چی دیده اصن غیر خوبیام

CENT.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Gray گفته است:

کریم؟ از اینکه Drugs , gun رو ازت گرفتم و ی 5k ازت در اومده که FTP نکنی زورت اومده؟ یا ب قولی (فشارداشته؟) Np داش دیدی 6w شدی فرار میکنی میری دمه Arrest place وای میسی که ب من Av بدی؟ میدونی داش من ب خودش ک هیچ ب موهاشم نمیگیرم!

شب و روزت خوش :) 

No problem

خوب گوش کن ببین چی میگم نه حرفم تهدیده نه چیزی ......

خودت منو میشناسی باتم رفیق بودم پس میدونی بی دلیل شکایت از کسی نمیکنم 

وقتی دارم تو ویس داد میزنم میگم فریسک نده یعنی به عنوان یک رفیق قبولت دارم دارم بت میگم فلان کارو انجام نده پس انتظار بالایی ازتم دارم 

زمانی که تو فکشن پیشت بودم همتون را به عنوان یک رفیق قبول داشتم و بلعکس برام مهم نیست الان که امدم بیرون بعد از این همه مدت که 

وقتمو براتون گذاشتم و خیلی از جاها نمیخوام منت سر هیچ کس بزارم در خیلی از جاها که ساب بودم برای خیلی هاتون FW و AV هایی رو رد کردم که لیدر میخواست 

میتونست بده و مانع شدم براتون . 

درضمن اینا هم که گفتم منت نیست به عنوان یک رفیق که قبولم نداشتین بیخیال برام مهم نیست ولی به عنوان یک همکار...........

پ.ن.پ: اون امضایی هم که گذاشتی بردار ........

در هم اکنون، KARiM گفته است:

• مدرک/عکس یا فیلم: 

شکایتمو پس میگیرم : برام مهم نیست اونی که یک زمان رفیقم بود  راست میگه من ادم فشاری و خیلی زیرکشی هستم و جونم برای 5k  حاضرم بدم 

پ.ن.پ : جواب خوبی همینه انتظار بیشتری نداشته باشیم

ویرایش شده توسط KARiM
لینک به دیدگاه

با سلام.

بازیکن @Cyber در مورد شکایت اول بنده لیدر نبودم ولی رسیدگی میکنم. این شکایت رد میشه. شما بعد از اخطار سوم هم به راهتون ادامه دادید.

نقل قول

حتما برای Wanted های Ramming on cop car و Ignoring cop مدرک بگیرید و در صورت شکایت ارائه بدهید.

Ramming on cop car را تنها زمانی باید wa/ بزنید که آن شخص واقعاً به ماشینتان کوبیده (تقریباً محکم) و قبل آن مدرک تهیه کنید.

به دلیل محدودیت سمپ ممکن است اسمی برای شما به دلیل Ramming on cop car ارسال شود که واقعاً به ماشین شما نزده است.

برای Wanted های دیگر به هیچ وجه لازم نیست مدرک بگیرید و اگر از شما شکایت شود شکایت رد خواهد شد.

شکایت دوم شما هم رد میشه بنابر دلیل بالا! (اگر حق تسلیم داشته باشید بعد از کشته شدن به زندان نمیرین)

بازیکن @AliTheKing شکایت شما قبول شد!

بازیکن مورد نظر مجازات خواهند شد!

یا علی

MobinNeD.png

?از مکافات عمل غافل مشو?

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Jameson.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: _MMAD_.png

• توضیحات: من حتی 1 دونه ام Materials نداشتم. ایشون باید مدرک بده که من Materials بدون Licenses داشتم.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: 

xjqf_ag-sa-0059.jpg

ویرایش شده توسط Document
اشتباه تایپی
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Document گفته است:

• توضیحات: من حتی 1 دونه ام Materials نداشتم. ایشون باید مدرک بده که من Materials بدون Licenses داشتم.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: 

xjqf_ag-sa-0059.jpg

واقعا دوست داری مدرک  بدم 

اونجا به اون بزرگی نوشته که من میتونم بهت وانتد متریالز بدون مجوز بدم ولی باز اگه دوست داری بیا نگاه کن

http://s14.picofile.com/file/8409661450/AG_SA_0073.jpg

قوانین چک بد نیست

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Document گفته است:

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: 

xjqf_ag-sa-0059.jpg

حتما برای Wanted های Ramming on cop car و Ignoring cop مدرک بگیرید و در صورت شکایت ارائه بدهید.

Ramming on cop car را تنها زمانی باید wa/ بزنید که آن شخص واقعاً به ماشینتان کوبیده (تقریباً محکم) و قبل آن مدرک تهیه کنید.

به دلیل محدودیت سمپ ممکن است اسمی برای شما به دلیل Ramming on cop car ارسال شود که واقعاً به ماشین شما نزده است.

برای Wanted های دیگر به هیچ وجه لازم نیست مدرک بگیرید و اگر از شما شکایت شود شکایت رد خواهد شد.

لینک به دیدگاه

با سلام.

بازیکن @Document شکایت شما رد شد و کار افسر @XxMMADxX درست بود!

یاعلی

MobinNeD.png

?از مکافات عمل غافل مشو?

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

mahdi3mmm.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

rezza.png

MA%24IH.png

• توضیحات: 

با سلام

من سوار موتور بودم که این دو FBI هر دو سوار یک ماشین پلیس بودند را دیدم ، Rezza  به من اخطار داد که بزنم بغل و پیاده شم در همان لحظه همکارشون(Ma$ih) اخطار مزاحم ما نشوید داد،

من بین ترک کردن مکان که runner محسوب بشم(W5) و وایسادن برای گشتنم که (ignoring cop (W3  محسوب بشم ، وایسادم و پیاده شدم،

Rezza که قاعدتا باید از ماشین پلیس پیاده می شد و من را frisk می کرد فقط با یک اخطار که آن هم همکارشون(Ma$ih) داده بودن، به من W3 به دلیل ignoring cop  دادن.

در حقیقت شخص Rezza بدون دادن اخطار از طرف خودشون به من W3 دادن.

در صورت امکان برای هر مضنون فقط یک نفر به آن شخص رسیدگی کند که این مورد دوباره اتفاق نیافتد. متشکرم
- داخل یک تعقیب و گریز، طرف مقابل باید حداقل 3 بار اخطار شما را در فاصله هر کدام 3 ثانیه ببنید.

• مدرک/عکس یا فیلم: 

http://uupload.ir/files/qq8w_screenshot_(61).png

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mahdi3mmm گفته است:

mahdi3mmm.png

rezza.png

MA%24IH.png

• توضیحات: 

با سلام

من سوار موتور بودم که این دو FBI هر دو سوار یک ماشین پلیس بودند را دیدم ، Rezza  به من اخطار داد که بزنم بغل و پیاده شم در همان لحظه همکارشون(Ma$ih) اخطار مزاحم ما نشوید داد،

من بین ترک کردن مکان که runner محسوب بشم(W5) و وایسادن برای گشتنم که (ignoring cop (W3  محسوب بشم ، وایسادم و پیاده شدم،

Rezza که قاعدتا باید از ماشین پلیس پیاده می شد و من را frisk می کرد فقط با یک اخطار که آن هم همکارشون(Ma$ih) داده بودن، به من W3 به دلیل ignoring cop  دادن.

در حقیقت شخص Rezza بدون دادن اخطار از طرف خودشون به من W3 دادن.

در صورت امکان برای هر مضنون فقط یک نفر به آن شخص رسیدگی کند که این مورد دوباره اتفاق نیافتد. متشکرم
- داخل یک تعقیب و گریز، طرف مقابل باید حداقل 3 بار اخطار شما را در فاصله هر کدام 3 ثانیه ببنید.

• مدرک/عکس یا فیلم: 

http://uupload.ir/files/qq8w_screenshot_(61).png

با سلام خدمت تمام عزیزان ارساکیا گیم 

دوست بنده اون اخطار مزاحم من نشوید رو ندادم و در حال تایپ این /mz بودم که دیدم رضا به شما اخطار /mfrisk داده و من اخطار دوم mz رو ندادم و همانطور که در مدارک هست بنده 3 w رو به شما نداده ام و اخطار /mz من هم چون 1 بهتون دادم و دیدم که رضا بهتون گفته پیاده شید من درست بردار شدم

بنده توی این شکایت کار خاصی انجام نداده ام 

و همانگونه که در عکس میبینید من و رضا اخطار رو هم زمان در 22 sec داده ایم

ویرایش شده توسط MASIH

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

%5BDw%5Ddazzle.png

FanTuM.png

• توضیحات: 

ایشون به من اخطار دادن که پیاده بشم تا منو frisk کنن

اخطار وانتد که اومد من یکم جلوتر پیاده شدم و اونطوری که مشخصه ایشون frisk کردن اما وانتد igorning cop دادن!

ی موضوع دیگه ایم که هست اینه که توی قوانین دسته ویژه ی همچین چیزی هست:

شما موظف به دفاع از دسته ملایم (به ویژه اقلیت امدادگران) در همه حال هستید.

اما ی نفر(که ظاهرا رفیقشون بوده) در همون مکان داشتن با اسلحه به ماشین من دقیقا جلوی ایشون به من شلیک میکردن اما ایشون هیچ برخوردی نکردن!

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: 

http://uupload.ir/files/x5v_ag-sa-0018[1].jpg

http://uupload.ir/files/sb8m_ag-sa-0015[1].jpg

http://uupload.ir/files/06yy_ag-sa-0016[1].jpg

http://uupload.ir/files/9bw9_ag-sa-0017[1].jpg

اگرم اشتباه نکنم ایشون دو اخطار دادن نه سه اخطار

ویرایش شده توسط EarlAmin

?What's Up Kiddo
EarlAmin.png

Earl.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 83KARiM83.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهیدKinG.png

• توضیحات: با سلام یک سوال از شما داشتن بنده هیتمن هستم می خوام برم کانترکتمو بکشم شما میای بنده را فریسک میکنی ؟؟؟ طبق قوانین شما حق دادن وانتد داشتن گان را به هیتمن

ندارید مگر جلوی شما گان داشته باشد اگر drug داشتم میتونید  بدید ولی اگر کان همراهم باشه نمیتونید من متعجبم از اینکه شما ساب هستید و این قوانین را نمیدونید 

درضمن بنده دارم تو s/ داد میزنم نده وانتد را مجاز نیستی باز میدید ؟؟؟ جریان چیه طبق قوانین هیتمن گان برامون مجازه شما چرا بی دلیل فریسک میدی درضمن این بار ده الی یادهمتون هست.

پ.ن.پ: اگر کار شما درست باشه از فردا برای زدن کانترکت باید به قدرت مشت ایمان بیاریم عجب?

شاهد ها: ...........

• مدرک/عکس یا فیلم: http://uupload.ir/files/vaas_1.png

http://uupload.ir/files/ou96_2.jpg

http://uupload.ir/files/f45o_3.jpg

http://uupload.ir/files/3jio_4.jpg

ویرایش شده توسط KARiM
لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Tariki.png

KinG.png

• توضیحات: با سلام. بنده عضو اقلیت هیتمن هستم و برای انجام وظیفه ام باید گان داشته باشم و گان برای ما آزاد است. اما در مورد دراگ در صورت افریسک توسط رنک بالای اف ب آی وانتد میگیریم. ایشون همانطور که در عکس واضح هست بعد از افریسک کردن بنده به بنده وانتد 6 دادن. دراگ در اقلیت هیتمن در صورت افریسک وانتد همراه داره و وانتد مخصوص دراگ را دادن که درست هست. اما گان برای هیتمن آزاد هست و اجازه ی دادن وانتد نگهداری گان برای اعضای هیتمن مجاز نیست. و ایشون به بنده وانتد نگهداری گان را داده و این امر خلافه قوانین هست و باید مجازات شوند.

• شاهد ها: 83KARiM83.png

• مدرک/عکس یا فیلم: 9juc_gta.png

ویرایش شده توسط ariaaria
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت لیدر محترم @MobinNeD 

(لازم دونستم در مورد شکایت @ariaaria و@KARiM یک نکاتی رو بگم که همه در جریان باشند!)

دوست عزیز, ما طبق گفته Forum و قوانین که در Forum درج شده پیش میریم!

اگه شما دقت کنید به متن زیر که گفته ی Forum هست:

نقل قول

حتما برای Wanted های Ramming on cop car و Ignoring cop مدرک بگیرید و در صورت شکایت ارائه بدهید.

Ramming on cop car را تنها زمانی باید wa/ بزنید که آن شخص واقعاً به ماشینتان کوبیده (تقریباً محکم) و قبل آن مدرک تهیه کنید.

برای Wanted های دیگر به هیچ وجه لازم نیست مدرک بگیرید و اگر از شما شکایت شود شکایت رد خواهد شد.

اعضای Department فقط برای وانتد های کوبیدن به ماشین پلیس و بی توجی به پلیس باید مدرک جمع کنند و در مورد وانتد های دیگه شکایت به صورت خودکار رد میشه! (طبق گفته فروم و علی)

@ariaaria دوست عزیز هیجایی نگفته که گان برای  هیتمن مجازه و  اعضای FBI نمی تونند وانتد بدن! اگه اگه اگه گان برای شما مجاز باشه باید  مثل اعضای دسته متوسط ما موقعی که Frisk میزنیم نباید وارن وانتد بیاد! در این مورد هم @RuBicK می تونه امتحان کنه!

تمام!

King.png

5555_y75i.jpg

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Sweet گفته است:

با سلام خدمت لیدر محترم @MobinNeD , @ariaaria و @KARiM

دوست عزیز, ما طبق گفته Forum و قوانین که در Forum درج شده پیش میریم!

اگه شما دقت کنید به متن زیر که گفته ی Forum هست:

اعضای Department فقط برای وانتد های کوبیدن به ماشین پلیس و بی توجی به پلیس باید مدرک جمع کنند و در مورد وانتد های دیگه شکایت به صورت خودکار رد میشه! (طبق گفته فروم و علی)

@ariaaria دوست عزیز میشه بگید که کجا گفته گان برای هیتمن مجازه و ما اعضای FBI نمی تونند وانتد بدن؟  اگه گان برای شما مجازه مثل اعضای دسته متوسط ما موقعی که Frisk میزنیم نباید وارن وانتد بیاد!

(لازم شد این هارو بگم که همه در جریان باشند)

تمام!

بنده 2 سوال دارم

1جواب سوال بنده را میشه بدید انتظار دارید برای کانترکت با مشت بریم ؟؟؟ 

2 بله میتونید فریسک کنید در صورتی که بنده جلوی پلیس اقدام به تیر زدن کنم.

3 ضمنن اگر بخواین اینطور به قضیه نگاه کنید پس حله اشکال نداره هیتمن اگر وانتد بگیره برای دفاع از خود  میتونه پلیس را با اسنایپ بزنه ؟؟ چون بالاخره اسنایپ هم گان هست.

اگر با طرز تفکر بریم جلو همونطور که موقع فریسک دسته متوسط وانتد گان نمیاد پس در وانتد گرفتن هیتمن ما هم میتونیم از اسنایپ استفاده کنیم چون تفنگ  و میتوان باهاش تیر زد.

احساس خودتون را تو اون شرایط بگین که داریم با اسنایپ بهتون تیر میزنیم بعد هم وانتدمون پاک شه.

هر چیزی یک حدی داره 

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای @mahdi3mmm شکایت شما در حال پیگیری میباشد!

آقای @EarlAmin شکایت شما رد شد!

نقل قول

در مورد اظهار دوم شما مدرکتان کافی نیست!

آقایون @KARiM و @ariaaria محتوای شکایت شما یکسان است!

در مورد این شکایت من هم به شما و هم به افسر خودمون حق میدم ولی مجبورم شکایت رو رد کنم!

ببینید هیچجای قوانین ننوشته که افسر F.B.I با رنک +5 نمیتونه که به عضو Hitman وانتد داشتن اسلحه داد البته من به شما حق میدم که Contract دارین و باید گان داشته باشین ولی خوب قانون چیزی ننوشته در این مورد و به نظرم باید اینطور باشه که مثل اعصای دسته متوسط وارنه دادن وانتد برای شما هم نیاد از این لحاظ حق دارین ولی طبق قانون:

نقل قول

و اینکه هیچ توضیحی در مورد اعضای هیتمن نداده توی قوانین بنده شکایت رو رد میکنم!

یا علی

MobinNeD.png

?از مکافات عمل غافل مشو?

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، MobinNeD گفته است:

آقای @EarlAmin شکایت شما رد شد!

چی چی رد شد

برگشته میگه واسا منم واستادم ایشون هم frisk کرده هم وانتد igorning cop داده!

در مورد اظهار دومم هم همینطوری که میبینی اون اقا اون جا ایستاده و حالت ایم گرفته

بعدشم اون نقل قولی که کردید به این موضوع هیچ ارتباطی نداره در مورد ramming on cop car هستش

در ۱ ساعت قبل، EarlAmin گفته است:

در مورد اظهار دومم هم همینطوری که میبینی اون اقا اون جا ایستاده و حالت ایم گرفته

اصلا FBI اگر دست کسی گان ببینه موظفه که اون شخص رو FRISK کنه

ویرایش شده توسط EarlAmin

?What's Up Kiddo
EarlAmin.png

Earl.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:Nima_Beigi.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:rezza.png

• توضیحات: درود. تو عکس که خییییلی واضحه ولی توضیح هم میدم. Tazer/ بی دلیل, میپرسم چرا میزنی میگه میخواستم بگردمت?.

من نه فرار میکردم نه تیراندازی میکردم هیچی فقط داشتم ماهی میگرفتم.

از شوکر میتوان بر روی مضنونینی که درجه تحت تعقیب دارند، یا افرادی که درجه تحت تعقیب ندارند (فقط در صورتی که همکاری نکنند یا جان سایر بازیکنان را به خطر بیاندازند) استفاده کرد (به هیچ وجه سوء استفاده نشود) (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

اگر مضنون حق تسلیم ندارد و یا تعداد مضنونین بیشتر از شماست شما میتوانید از شوکر بر روی آنها استفاده کنید (مجازات: Faction Warn)

• شاهد ها:

• مدرک/عکس یا فیلم:

کلیک

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:  .Killer.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:  Mr.sadman.png

• توضیحات:  با سلام
طبق Timestamp/ بنده
AFK  بودم که ایشون اومده 3 تا ms/  داده و وانتد کیل کرده و کیل داده

فقط اخطارهایی که به بازیکن مشخصی ارسال شده و توسط فرد دیده شوند معتبر هستند.

نکته: قوانین مربوطه بر روی افراد AFK قابل اجرا نیست.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:  مدرک

Forgiving someone is easy, trusting them again not

بخشیدن آدم ها راحته اما
اعتماد کردنِ دوباره نه!

Nima.png

لینک به دیدگاه

@MobinNeD عزیزم پاسخ نمیدی؟?

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

لینک به دیدگاه

با سلام

@NimaB دوست عزیز اسپم نکن!

شکایت در حال رسیدگی است و وقت داده شده که دفاع کنن از خودشون!

یا علی

MobinNeD.png

?از مکافات عمل غافل مشو?

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، MobinNeD گفته است:

با سلام

@NimaB دوست عزیز اسپم نکن!

شکایت در حال رسیدگی است و وقت داده شده که دفاع کنن از خودشون!

یا علی

برا ماهم هیچی دیگه؟

ویرایش شده توسط EarlAmin

?What's Up Kiddo
EarlAmin.png

Earl.png

لینک به دیدگاه

@EarlAmin دوست عزیز هنوز 10 ساعت نشده شکایت کردین شما که هلپری چرا اسپم میدی!

لطفا اسپم ندین که مجبور میشم ازتون شکایت کنم!

MobinNeD.png

?از مکافات عمل غافل مشو?

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۱۱ در 11:01، EarlAmin گفته است:

چی چی رد شد

برگشته میگه واسا منم واستادم ایشون هم frisk کرده هم وانتد igorning cop داده!

بعدشم اون نقل قولی که کردید به این موضوع هیچ ارتباطی نداره در مورد ramming on cop car هستش

اصلا FBI اگر دست کسی گان ببینه موظفه که اون شخص رو FRISK کنه

با سلام بنده به فروم لیدر ارسال کردم اما مثل اینکه ندیدن!

اینم مدرک که بعد این SS به /Mfrisk دیگه دادم بعدش شما پیاده شدین!

mu56_ag-sa-0262.jpg

❗ -------This Is Amir------ ❗          

⚠️ 

?مَن صَدرُ هیچ موقِع به هیچکَس نَدادَم?

geo_amir_2.png                         ya4e_amir_3.png                              lwn_amir_1.png                      +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++                                                                                                                     

لینک به دیدگاه

با سلام.

@mahdi3mmm این یک باگ است ک بعضی اوقات با یک اخطار هم CMD برای افسر ظاهر میشه که میتونه وانتد بده با این حال افسر مربوطه مجازات خواهند شد!

@NimaB شکایت شما قبول شد و افسر مربوطه مجازات خواهند شد!

@FareWell شکایت شما باید با مشورت با مسئول لیدر رسیدگی شود و اگر تایید شود افسر مجازات خواهند شد!

@EarlAmin شکایت شما همچنان رد شد!بعد از دریافت اخطار دوم همچنان به مسیرتون ادامه دادید و در اخطار سوم افسر میتونه وانتد بده!

درمورد شکایت دومم هم مدارک شما کافی نیست که به ایشون  وانتد داده یا نه چون درگیر شما بودن!

یا علی!

MobinNeD.png

?از مکافات عمل غافل مشو?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...