رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزارش اعضا

Ali

ارسال‌های توصیه شده

با سلام ایشون را \ FRISK  کردم وبعد wabted دادم و چهار بار ms  دیدم یکی داره به gunمیزنه بعد دوباره wanted دادم من بردم در jail ویکی از NG اونجا بود آن جا آن را با هم kill کردیم

I tased alcohol in my youth, i was drunk,I didn't understand what i did

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: danial2007.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: ..RAGNAR..82.png

• توضیحات: باسلام لیدر محترم همانطور که داخل عکس مشاهده میکنید ایشون به من اخطار سوم رو داد داشتم میشستم داخل ماشین  و به من 2تا ستاره اضافه کرد در صورتی که داخل ماشین بودم بعد من را 5 ستاره دستگیر کرد و من را برد دم در زندان و دستبند من را بار کرد و من رو کشت ممنون میشم پیگیری شود با تشکر

• شاهد ها: amirmahdi23.png

• مدرک/عکس یا فیلم:AG_SA_0004.jpgAG_SA_0005.jpg

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۷/۲۸ در 20:38، Jordyalba گفته است:

با سلام ایشان سلاح داشت frisk کردم wanted دادم و 4ms دادم بعد منو زد منم کیل کردمش

طبق گفته های خودتون و اقای @MobinNeD دارید میگید بنده رو frisk کردید که تو عکس مشخصه وانتدی که دادید چی هست /ms ام که ندادی

و اونطور که داخل فروم هستش شما باید از این وانتدی که دادید مدرک بدید عجیبه که اقای @MobinNeD میگه مدارک کامل نیست من جلوی ایشون وایسادم حتی ایشون از موتور خود پیاده شدن بعد به من وانتد دادن!!! میشه بگید من چرا باید قبل از دادن وانتد ایشون مدرک بگیرم؟؟؟ اگه ایشون از ادعایی که کرد مدرک داره بفرسته حتما نگاه میکنم

با عرض پوزش برای فرستادن مطالب زیاد

ویرایش شده توسط Epsilon

با هرکی مثل خودش

HaTeD.png 

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Azazel...png

• توضیحات: bossایونت بودم تموم شد یدفه منو گشت بهم وانتد 3داد

• شاهد ها: hamidreza84.png

• مدرک/عکس یا فیلم: rz87_ag-sa-0186.jpg258m_ag-sa-0184.jpg99i8_ag-sa-0185.jpg

آدَم بایَد اَنگَل شِناسی بِخونِه تا یِه سِریارو بشناسِه

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: socialworker.png

• توضیحات: با سلام این افسر اومده پیش من و سه بار بی دلیل میگه تسلیم شوید و همراه ما بیاید در صورتی که هیچ ماشین پلیسی همراهش نیست و سوار ماشینشد  و رفت تازه ماشین بیاره لطفا پیگیری شود با تشکر

• شاهد ها: همه کسانی که تو عکس هستند

• مدرک/عکس یا فیلم: 0xd5_ag-sa-0008.jpgfvnt_ag-sa-0006.jpg

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: OmidGH.png

• توضیحات: با سلام لیدر محترم  من با ماشینی تصادف کردم افتادم تو اب و ایشون میگه تسلیم شوید و سوار شوید در صورتی که من داخل ویس گفتم لطفا اجازه بدین بیام بیرون از اب و سوار شم ولی گوش نکرد  تند تند اخطار داد (حداقل با قایق میومد من سوار میتونستم بشم)و تازه یک جرم دیگه هم انجام داده با دو اخطار من رو 2 وانتد اضافه کرد در صورتی که باید سه تا اخطار بده(برای ثابت شدن من از چت اون دو دقیقه قبل تا اون لحضه عکس تهیه کردم تا ببینید فقط دو تا اخطار داده است)(ایشون این کار رو قبلا هم تکرار کرده است ) ممنون میشم پیگیری شود با تشکر

• شاهد ها: ندارم

• مدرک/عکس یا فیلم:mcqo_ag-sa-0001.jpg

vrgk_ag-sa-0000.jpg
ct7k_ag-sa-0002.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام

@danial2007 شما سه شکایت داشتید.شکایت اول شما از ..Ragnar..82 رد شد بدلیل پس گرفتن شکایت.شکایت دوم شما از socialworker قبول شد و افسر مربوطه مجازات شدند.شکایت سوم شما از OmidGH هم رد شد بدلیل اینکه OmidGH به شما runnig نداده بود و اگر شما شکایتی دارید باید از .4li شکایت کنید چون ایشون به شما وانتد running دادند.
@godlike3 شکایت شما هم رد شد .ببینید توی مدارک شما چت یا پیامی مبنی بر اینکه اون لحظه boss بوده وجود نداره.اعضای اقلیت ما باید حداقل سه دقیقه از boss گذشته باشه تا بتونن شما بازرسی کنند. ولی در چت شما پیامی وجود نداره که به ما ثابت کنه ایونت باس همون لحضه یا در طی سه دقیقه قبلش تموم شده.
@Makhmal طبق صحبتی که بنده با ادمین مربوطه داشتم ایشون گفتن مدرکتون رو یا به ادمین Markeloff یا Rubick ارسال کنید تا اون ها پیگیری کنند.

موفق و پیروز باشید.
یا علی

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: socialworker.png

• توضیحات: با سلام به لیدر محترم این افسر هونطور که داخل عکس میبینید با دوتا اخطار به من سه وانتد داد متاسفانه اگر قبلا 15دقیقه پیش پلیس دیگری به من اخطار داده باشد بازی حساب میکنه که من سه تا اخطار گرفتم در صورتی که ایشون الان به من دو اخطار داده است (برای اثبات از چت اون دودقیقه عکس دارم) من بهشون گفتم این باگ هست و وانتد دادن سو استفاده حساب میشه ولی متاسفانه گوش نکردن و من رو سه واتند دادن لطفا پیگیری شود با تشکر

• مدرک/عکس یا فیلم:AG_SA_0001.jpgAG_SA_0000.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام.
@danial2007 این مورد مذکور میشه گفت باگی از سرور هست با این حال و طبق روال لیدر های قبل مجازاتی بجز یک اخطار ندارد.
موفق و پیروز باشید.
یا علی

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:Monty.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: DeaDNiGhT.png

• توضیحات:

حتما برای Wanted های Ramming on cop car و Ignoring cop مدرک بگیرید و در صورت شکایت ارائه بدهید.

Ramming on cop car را تنها زمانی باید wa/ بزنید که آن شخص واقعاً به ماشینتان کوبیده (تقریباً محکم) و قبل آن مدرک تهیه کنید.

به دلیل محدودیت سمپ ممکن است اسمی برای شما به دلیل Ramming on cop car ارسال شود که واقعاً به ماشین شما نزده است.

برای Wanted های دیگر به هیچ وجه لازم نیست مدرک بگیرید و اگر از شما شکایت شود شکایت رد خواهد شد.

• مدرک/عکس یا فیلم:d87h_ag-sa-0874.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام 

دوست عزیز شما دوبار با مانستر ماشین پلیس رو به عمد منفجر کردید و به اخطار توجه نکردید که مدارک به لیدر ارسال خواهد شد.

شاد و پیروز باشید.

ویرایش شده توسط A0079
.
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، A0079 گفته است:

با سلام 

دوست عزیز شما دوبار با مانستر ماشین پلیس رو به عمد منفجر کردید و به اخطار توجه نکردید که مدارک به لیدر ارسال خواهد شد.

شاد و پیروز باشید.

افرین پسر خوب مدرک بده به لیدرت بیبینم کارت درست بوده یا نه

لینک به دیدگاه

@Monty شکایت شما رد شد
طبق مدارک ارسالی توسط افسر مربوطه شما بار ها با مانستر روی ماشین ایشون رفتین و اقدام به منفجر کردن ماشین ایشون کردید.
موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

نقل قول

- شما همیشه باید هنگام استفاده از وسایل نقلیه‌ی اقلیت سرعت مجاز خود را حفظ کنید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

شما نباید به هیچ وجه قوانین رانندگی را نقض کنید یا برای مثال جهت مخالف خیابان رانندگی کنید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: iMehraD.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

OmidGH.png

• توضیحات: پارک اشتباه وسط خیابون

• شاهد ها: -

• مدرک/عکس یا فیلم: 

https://uupload.ir/view/hvql_omidgh,_fbi.rar/

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

من اون موقع در حال رسیدگی به یک وانتد کیل به علت قتل افسر پلیس نبودم و در حال چک کردن Cop App خودم نبودم.

در صورتی که در حال رسیدگی به وانتد هستید حق نقض قوانین رانندگی رو دارید.

در 3 ساعت قبل، SuperMaN گفته است:

- شما همیشه باید هنگام استفاده از وسایل نقلیه‌ی اقلیت سرعت مجاز خود را حفظ کنید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

شما نباید به هیچ وجه قوانین رانندگی را نقض کنید یا برای مثال جهت مخالف خیابان رانندگی کنید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

گفته شده با وسایل نقلیه فکشن اون موتور موتور Cop نبوده و دلیلی نمی بینم که برای WK با موتور  Cop برم.

در 1 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

در ضمن شما برو جریمه هاتو بنویس لازم نیست تو امور FBI دخالت کنی.

وقتی هم مجرمی که گان داره تسلیم می شه Take/ یادت نره.

ویرایش شده توسط OmidGH

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Haj.Jafar.png

• توضیحات: ایشون بدون هیچ دلیلی به من دارن تیر میزنن و دمیج میدن! و Hp من رو کم میکنن

• شاهد ها: ---

• مدرک/عکس یا فیلم: AG_SA_0244.jpg

صـــــلامـتـــــے? اونـــــے ڪـــــہ تــــــــــو دلـمـــ❤️ــــون درخـشـیـــــد??
?Henrik.png?

لینک به دیدگاه

@OmidGH نکنه متوجه نشدی، شما نمیتونی قوانین رانندگی رو زیر پا بزاری، PD این همه داره زحمت میکشه که کسی قوانین رانندگی رو زیر پا نزاره اونوقت تو باعث میشی که بقیه به این کار عادت کنن

در 11 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

در ضمن شما برو جریمه هاتو بنویس لازم نیست تو امور FBI دخالت کنی.

میخواستم شکایتم رو پس بگیرم ولی از طرز برخوردت خوشم نیومد!

شکایت پس گرفته شد

هرکی جای پیشرفت داره

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، SuperMaN گفته است:

@OmidGH نکنه متوجه نشدی، شما نمیتونی قوانین رانندگی رو زیر پا بزاری، PD این همه داره زحمت میکشه که کسی قوانین رانندگی رو زیر پا نزاره اونوقت تو باعث میشی که بقیه به این کار عادت کنن

میخواستم شکایتم رو پس بگیرم ولی از طرز برخوردت خوشم نیومد!

شکایت پس گرفته شد

هرکی جای پیشرفت داره

پاشون رو از گلیمشون دراز تر کردن پس نمیگیرم رسیدگی شه @mohhamadhadi

در 20 ساعت قبل، SuperMaN گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: iMehraD.png

OmidGH.png

• توضیحات: پارک اشتباه وسط خیابون

• شاهد ها: -

• مدرک/عکس یا فیلم: 

https://uupload.ir/view/hvql_omidgh,_fbi.rar/

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

اینجا جای بحث نیستش اگر حرفی دارید در PM در خدمتم.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

با سلام.
این قسمت مخصوص شکایت از اعضا هستش و هیچ کسی حق نقل و قول کردن یا بحث اضافی و اسپم رو نداره.
این موضوع رو هم به طور جدی برای اعضای اقلیت خودم و دیگران پیگیری میکنم و اگر از حدش بگذره به ادمین ها گزارش داده و مجازات میشید.
یا حق

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:  ArYiaN.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: ...dragon....png

• توضیحات:  وانتد Keeping Drugs رنک 1 FBI  به Hitman  که مجازات داره!

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:  dzwk_ag-sa-0773.jpg

Sauron.png

SaurooN.png

???? ?? ??????

iSauron.png

لینک به دیدگاه

با سلام.
@AryiaN شکایت شما رد شد.
دلیل: اولن اینکه اگه شکایت شما اینه که ایشون شما رو گشتن و این وانتد رو دادن پس شکایت شما رد هستش چون که در مدارک شما چتی حاوی اینکه افسر مربوطه شمارو گشته باشه موجود نیست.
دومن اینکه افسر ما در هر صورتی که برای ایشون وارن داشتن دراگ براشون بیاد میتونن به شما این وانتد رو بدن. پس ازین نظر هم شکایت رد هستش.
و سومن اگرهم افسر بصورت معجزه وار به شما این وانتد رو دادن باید خدمتتون عارض شوم طبق مدارک ارسالی افسر اون چت هایی که شما سانسور کردید همون وارن های Usedrug هست. پس ازین نظر هم شکایت شما رد هستش.
به سه دلیل گفته شده که با هرکدوم میشه یه شکایت رو رد کرد شکایت شما رد هستش.
موفق و پیروز باشید.
یاعلی
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                             باشد به یادگار/که جلوی فدرال از دراگ استفاده نکنیم/زندگی بدون مواد زیباست.

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

_aminNZZ_.png

_aminNZZ_.png

• توضیحات: تیر زدن به ماشینا وترکوندن و کشتن افراد با بهانه ی (میخوام برم اصلا بن بشم) داره نظم و بهم میزنه و اسیب میرسونه به اموال

• شاهد ها: 

SHoll_Mehtti.png

thisispooya.png

• مدرک/عکس یا فیلم

AG_SA_0400.jpg

AG_SA_0398.jpg

AG_SA_0402.jpg

AG_SA_0399.jpg

CryBaby

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @aminnzz 
شکایت شما رد شد بدلیل درست پر نکردن فرم.
در ضمن مدارک شما نیز کامل نمیباشد.
موفق و پیروز باشید.
یا علی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...