رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزارش اعضا

Ali

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت شاکی محترم @Darkshadow

افسر بدون دلیل نمیتواند وانتد بدهد! وقتی وارنی برای افسر میاد میتواند وانتد دهد، بعد از فریسک شما سیستم اتوماتیک به افسر میگوید که چه وانتدی را باید بدهد.

و همچنین شکایت شما طبقِ قانون زیر رد شد:

نقل قول

حتما برای Wanted های Ramming on cop car و Ignoring cop مدرک بگیرید و در صورت شکایت ارائه بدهید.

Ramming on cop car را تنها زمانی باید wa/ بزنید که آن شخص واقعاً به ماشینتان کوبیده (تقریباً محکم) و قبل آن مدرک تهیه کنید.

به دلیل محدودیت سمپ ممکن است اسمی برای شما به دلیل Ramming on cop car ارسال شود که واقعاً به ماشین شما نزده است.

برای Wanted های دیگر به هیچ وجه لازم نیست مدرک بگیرید و اگر از شما شکایت شود شکایت رد خواهد شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

zar.a.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

MAMADGANG..png

• توضیحات: من داشتم توی بازی رانندگی میکردم که توی خونه مشکلی پیش اومد که باید از اتاقم بیرون میرفتم. برای همین از جاده اومدم بیرون و کنار خیابون پارک کردم و یکی دو دقیقه از پای سیستم بلند شدم، وقتی برگشتم دیدم ایشون به من 5 تا وانتد داده. بعدشم که منو کشته بود و باگ شده بودم. بنظرم به اعضا اقلیتتون بگین اوضاع رو یه سبک سنگین بکنن و ببینن اگه شرایط خاصی میبینن، اون لحظه بر اساس اون شرایط کارشونو بکنن. ( اینو بگم که وقتی سرعت ماشینم صفر شد، اطراف رو نگاه کردم و کسی در اطراف نبود، یعنی ایشون وقتی به من رسیده که من کاملا ایستاده بودم و شاید با خودش باید میگفت این الان انلاین نیست و...) من ایشون رو میشناسم و تا حالا دو سه بار باهاش راب زدم :| و بهش نصیحت میکنم جا داره خیلی بیشتر از این حد توی اف بی آی، حرفه ای عمل کنه و انقد آماتور نباشه که برای دو تا وانتد دادن، اعتبار خودشو توی بازی کم نکنه. نمیگم از قصد یا برای اکتیویتی ساختن این کار رو کرده، فقط میگم حتی توی دنیای واقعی هم افراد طبق شرایط همون لحظه، تصمیم گیری میکنن و عملی رو انجام میدن و کار حساسی مثل پلیس نیاز به سبک سنگین کردن اوضاع داره و نباید سریع یه نفر رو بکشن!!!

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: 

AG_SA_0000.jpg

AG_SA_0001.jpg

AG_SA_0002.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، zara گفته است:

zar.a.png

MAMADGANG..png

• توضیحات: من داشتم توی بازی رانندگی میکردم که توی خونه مشکلی پیش اومد که باید از اتاقم بیرون میرفتم. برای همین از جاده اومدم بیرون و کنار خیابون پارک کردم و یکی دو دقیقه از پای سیستم بلند شدم، وقتی برگشتم دیدم ایشون به من 5 تا وانتد داده. بعدشم که منو کشته بود و باگ شده بودم. بنظرم به اعضا اقلیتتون بگین اوضاع رو یه سبک سنگین بکنن و ببینن اگه شرایط خاصی میبینن، اون لحظه بر اساس اون شرایط کارشونو بکنن. ( اینو بگم که وقتی سرعت ماشینم صفر شد، اطراف رو نگاه کردم و کسی در اطراف نبود، یعنی ایشون وقتی به من رسیده که من کاملا ایستاده بودم و شاید با خودش باید میگفت این الان انلاین نیست و...) من ایشون رو میشناسم و تا حالا دو سه بار باهاش راب زدم :| و بهش نصیحت میکنم جا داره خیلی بیشتر از این حد توی اف بی آی، حرفه ای عمل کنه و انقد آماتور نباشه که برای دو تا وانتد دادن، اعتبار خودشو توی بازی کم نکنه. نمیگم از قصد یا برای اکتیویتی ساختن این کار رو کرده، فقط میگم حتی توی دنیای واقعی هم افراد طبق شرایط همون لحظه، تصمیم گیری میکنن و عملی رو انجام میدن و کار حساسی مثل پلیس نیاز به سبک سنگین کردن اوضاع داره و نباید سریع یه نفر رو بکشن!!!

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: 

AG_SA_0000.jpg

AG_SA_0001.jpg

AG_SA_0002.jpg

1. شما می تونستید خودتون و کیل کنید برید خانه و اسلیپ بزنید یا ریکانکت بده چون تایم رسپکت نیس

2. شمارو چجوری فریسک کنم وقتی سواره ماشینید

3.اگه AFK شید نمیشه اخطار داد 

4. ss دارم که 3 4 بار اخطار دادم 

5. من پلیر زیاد دیدم بغل میزنن بعد یه هشدار میدی در میرن /throwguns می کنن و فحش میدن

0mw1_ag-sa-0045.jpg

s2cl_ag-sa-0044.jpg

ویرایش شده توسط Gang

Do not post what you think

Don't do it 

Do not post emotional moments

Bilie Eliesh

هر چیزی که فکر میکنی رو پست نکن.

انجامش نده.

صحنه های احساسی رو پست نکن.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Gang گفته است:

1. شما می تونستید خودتون و کیل کنید برید خانه و اسلیپ بزنید یا ریکانکت بده چون تایم رسپکت نیس

2. شمارو چجوری فریسک کنم وقتی سواره ماشینید

3.اگه AFK شید نمیشه اخطار داد 

4. ss دارم که 3 4 بار اخطار دادم 

5. من پلیر زیاد دیدم بغل میزنن بعد یه هشدار میدی در میرن /throwguns می کنن و فحش میدن

0mw1_ag-sa-0045.jpg

s2cl_ag-sa-0044.jpg

عزیزم کارم به حدی فوری بود که سریعترین کاری که بجز /q کردن میتونستم بکنم همین بود. و من هیچوقت به خودم اجازه نمیدم که به کسی توهین کنم و شما نباید همیشه بدترین حالت رو در نظر بگیرین. شما بعنوان پلیس باید همیشه دید مثبت به شهروندا داشته باشی و همه رو در دید اول فحاش، قاتل یا مجرم ندونی. و اینکه میگی وقتی من سوار ماشین هستم چجوری منو بگردی: (( کل صحبتم راجبه همین بود. وقتی به یه نفر میرسی که میبینی سرعتش صفره و از دور که میای میبینی که حرکت نمیکنه، با خودت فکر کن که شاید ممکنه الان آنلاین نباشه.))

اینکه afk نکردم حق با شماست (نمیدونم چرا اینکارو نکرده بودم)، ولی پیشنهاد میدم اولا توی دید اول همه رو مجرم یا بی نزاکت ندون و همچنین برای اجرای قانون، اوضاع رو یه بررسی اولیه بکن و اگه کسی مثل من یه اشتباه نوبی داشت، 5 تا وانتد بهش نده و نکشش :|. شاید توی بازی همه مثل شما حرفه ای نباشن. من تازه از معلمی استعفا دادم و وقتی یه نفر توی جواب تستها حرفی میزد که در نگاه اول مسخره کردن به نظر میومد، من همون اول نمیگفتم مردم آزاره! طوری باهاش برخورد میکردم که انگار بلد نیست و کمکش میکردم، نه اینکه همون لحظه اول بگم داره مسخره میکنه و تست رو رد کنم براش... امیدوارم منظورم رو درست بیان کرده باشم برات

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @zara

متاسفانه از این مشکلات گاهی اتفاق میوفتد، لذا با افسران صحبتی در این رابطه زده خواهد شد، از مشکل پیش آمده عذرخواهیم.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Kiyanush.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Xx_Crysis_xX.png

• توضیحات: با سلام و احترام. من در 4 راه دنبال یک ماشین بودم و در حال فشردن دکمه F بودم که ایشون از کنار من رد شدن و وارن Cop Car jack برای ایشون رفت، نه اخطار دادن نه چیزی با 1 بار وارن اومدن و حتی کار جک نشدن وانتد دادن. عزیزم لطفا تاپیک زیر رو بخون حتما. 

نام وانتد: COP CAR JACKER

تعداد: 1

درصورت تلاش اول برای دزدین به فرد انجام دهنده اخطار داده میشود که در صورت تکرار Wanted دریافت میکنید

• شاهد ها: -

• مدرک/عکس یا فیلم: http://uupload.ir/files/ms6x_ag-sa-2638.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Kiya

1. 

حتما برای Wanted های Ramming on cop car و Ignoring cop مدرک بگیرید و در صورت شکایت ارائه بدهید.

Ramming on cop car را تنها زمانی باید wa/ بزنید که آن شخص واقعاً به ماشینتان کوبیده (تقریباً محکم) و قبل آن مدرک تهیه کنید.

به دلیل محدودیت سمپ ممکن است اسمی برای شما به دلیل Ramming on cop car ارسال شود که واقعاً به ماشین شما نزده است.

برای Wanted های دیگر به هیچ وجه لازم نیست مدرک بگیرید و اگر از شما شکایت شود شکایت رد خواهد شد.

2.مدارک موجود هست و سریعا به لیدر دوست داشتنی و محترم @Markeloff ارسال خواهد شد.

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Anticheat.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: MAMADGANG..png

• توضیحات: توهین

• شاهد ها: -

• مدرک/عکس یا فیلم:http://uplod.ir/uzwqxq55mtbr/AG-SA-0051.jpg.htm

http://uplod.ir/5dr69fjwrhjl/AG-SA-0052.jpg.htm

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Kiya

متاسفانه شکایت شما به دلیل قانون زیر رد میشود:

نقل قول

حتما برای Wanted های Ramming on cop car و Ignoring cop مدرک بگیرید و در صورت شکایت ارائه بدهید.

به دلیل محدودیت سمپ ممکن است اسمی برای شما به دلیل Ramming on cop car ارسال شود که واقعاً به ماشین شما نزده است.

برای Wanted های دیگر به هیچ وجه لازم نیست مدرک بگیرید و اگر از شما شکایت شود شکایت رد خواهد شد.

اما مدارکِ ارسالی از سوی افسر بررسی خواهد شد و در صورت مشکل مجازات خواهند شد.

@xxxmmdkhatar 

شکایت شما قبول و افسرِ مربوطه یک اخطار دریافت کرد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: XX_p.killer_xx.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: .Leopard.png

• توضیحات: فشار؟

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: http://uplod.ir/ydvimbuy32ag/AG-SA-0285.jpg.htm

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، GelofeN گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: XX_p.killer_xx.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: .Leopard.png

• توضیحات: فشار؟

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: http://uplod.ir/ydvimbuy32ag/AG-SA-0285.jpg.htm

حتما بیشتر از این لیاقتت نبوده

ویرایش شده توسط Leopard

لا اله الا الله

لینک به دیدگاه

@GelofeN شکایت شما قبول و افسرِ مربوطه مجازات خواهد شد.

ویرایش شده توسط Markeloff

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

zar.a.png

Nilu.png

• توضیحات: ایشون در حال دلیور متریال هستند و شغل دلال اسلحه هم دارند.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: 

AG_SA_0021.jpg

1.jpg

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Nima_Beigi.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: West%5Bv%5DIRuS.png

• توضیحات: درود. اول از همه بگم وانتد 1 سوار شمال بودم که از پشت تیر زدن و شمال رو ترکوند ((مگه به W1 شلیک میکنن تا بکشنش؟))

بعد بدون اینکه ماشین بیاره از سی ام دی ms/ استفاده میکنه مگه میشه!!!!!!!

و بعدش رانینگ داد ولی درواقع اصلا ماشین نداره ببره ?

• شاهد ها: عکس خیلی مشخصه.

• مدرک/عکس یا فیلم: 

k5gq_ag-sa-0023_thumb.jpg

g6y1_ag-sa-0027_thumb.jpg

d6tg_ag-sa-0028_thumb.jpg

9i7_ag-sa-0030_thumb.jpg

42aq_ag-sa-0031_thumb.jpg

ویرایش شده توسط NimaB
یک عکس کم گذاشتم

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: mahyar87.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Xx_Crysis_xX.png

• توضیحات: با سلام من wanted داشتم و امدند با ماشین شخصی من سوار نشدم و بد هم به من 2 تا wanted هم اضافه کردن

• شاهد ها: ____

• مدرک/عکس یا فیلم: fgce_ag-sa-0106_thumb.jpg    fesf_ag-sa-0107_thumb.jpg  vf51_ag-sa-0109_thumb.jpg   24sj_ag-sa-0108_thumb.jpg

?? ???????                          Daggers.png 

لینک به دیدگاه

@mahyar87 متاسفانه شکایت شما رد شد.

شما باید در تمام مواقع با پلیس همکاری کنید، همچنین قانونی مبنی بر این که نمیشود با ماشین شخصی دستگیری انجام داد، وجود ندارد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Amir001001.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: West%5Bv%5DIRuS.png

• توضیحات: ایشون نمیتونه با فریسک کردن مارو وانتد بده {چون  موارد غیر قانونی نداریم} حرس میخوره و با زبان ناپسند چت میکنه ! {البته این بار چندمه}

• شاهد ها: در عکس هستن.

• مدرک/عکس یا فیلم: 

pzbb_ag-sa-0111.jpg

ویرایش شده توسط amir001001

❗ -------This Is Amir------ ❗          

⚠️ 

?مَن صَدرُ هیچ موقِع به هیچکَس نَدادَم?

geo_amir_2.png                         ya4e_amir_3.png                              lwn_amir_1.png                      +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++                                                                                                                     

لینک به دیدگاه

@amir001001  شکایت شما رد شد.

نقل قول

نمونه‌هایی از استفاده از زبان ناپسند در برابر همکاران که با Faction Warn پاسخ داده خواهد شد:
- احمق، خر، الاغ، کودن، نوب، سگ، حمال، خفه و سایر اشکال کلمات ناپسند با شدت کم.
- توهین‌هایی که قسمت اصلی آنها سانسور شده اند: **** رو بخور، **** رو بلیس، *** و...
- علائم ناخوشایند و زشت (مانند _|_، _()_ و...)

نکته: شما تنها زمانی مجازات میشوید که همکار شما اقدام به گزارش شما کرده باشد!

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:  Heshmet.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:  LeyToM.png

• توضیحات: مدارک و دلیل این وانتد رو میخوام ، در صورتی من AFK بودم میبینم وانتد گرفتم .

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:  AG_SA_0029.jpg

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Nima_Kimura.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Elnaz..png

• توضیحات: من داشتم با ماشین خودم از جلوی پلیس رد میشدم بعد ی Ramming On Cop Car  اومد برای  Elnaz  بعد بهم وانتد داد. [ اگه یادتون باشه من قبلا F.B.I بودم] شما هم بهم FW داده بودید برای همین کار!!!

• شاهد ها: ندارم!

• مدرک/عکس یا فیلم: h8c_ag-sa-0000.jpg

ویرایش شده توسط EBHAM13
Wrong.
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، EBHAM13 گفته است:

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Nima_Kimura.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Elnaz..png

• توضیحات: من داشتم با ماشین خودم از جلوی پلیس رد میشدم بعد ی Ramming On Cop Car  اومد برای  Elnaz  بعد بهم وانتد داد. [ اگه یادتون باشه من قبلا F.B.I بودم] شما هم بهم FW داده بودید برای همین کار!!!

• شاهد ها: ندارم!

• مدرک/عکس یا فیلم: h8c_ag-sa-0000.jpg

سلام به شما شهروند گرامی,ممنون از شکایت شما و مدارک ارسال گردید و  شما از ابتدا در چهار راه(Temple) شروع به زیر کردن با ماشین کردید  و هم ماشین پلیس هم ماشین دیگران رو زیر کردید من هم وظیفه دونستم وانتد رو به شما بدم و بازم تشکر میکنم از شکایتتون ایشالله که هیچوقت به کسی چه درون بازی چه بیرون بازی آسیبی وارد نشه ممنون بابت پیگیری  دلیل وانتد شما!

با کوچک کردن دیگران هیچکس بزرگ نخواهد شد

Elnaz.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Elii گفته است:

سلام به شما شهروند گرامی,ممنون از شکایت شما و مدارک ارسال گردید و  شما از ابتدا در چهار راه(Temple) شروع به زیر کردن با ماشین کردید  و هم ماشین پلیس هم ماشین دیگران رو زیر کردید من هم وظیفه دونستم وانتد رو به شما بدم و بازم تشکر میکنم از شکایتتون ایشالله که هیچوقت به کسی چه درون بازی چه بیرون بازی آسیبی وارد نشه ممنون بابت پیگیری  دلیل وانتد شما!

مدرک بده [عکس]!

لینک به دیدگاه

@hajheshmattt شکایت شما قبول و افسر خاطی یک اخطار دریافت کرد.

@EBHAM13 طبقِ مدارکِ ارسالی از سوی افسر، عملکردِ ایشان صحیح و وانتد شما به جا بوده است، شکایت شما رد شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...