رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

قبل از پیشنهاد دادن یا انتقاد کردن خوانده شود!

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• مؤسس

با سلام.

در صورتی که جایی از بازی مشکلی دارد یا بازی چیزی کم دارد یا قوانین باید تغییری کند می توانید با زدن یک تاپیک در این فروم آن را با ما مطرح کنید.

جایزه پیشنهاد/انتقادات پذیرفته شده: 40 عدد Respect points و 50 عدد Gold.

لازم به ذکر است که در بیشتر اوقات ممکن است با پیشنهاد شما یا انتقاد شما مخالفت شود در این صورت لطفاً معذرت خواهی ما را بپذیرید چون ما وقت توضیح دادن دلیل رد شدن را نداریم و تا جایی که می توانیم موضوع را بررسی می کنیم.

• دوست دارم که 4
  • مرسی 13
  • هاها 2
  • چی چی 1
  • ناراحت 2

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 سال بعد...
  • مؤسس

ما از پیشنهادات و انتقادات شما کمال تشکر را داریم اما متأسفانه به دلیل حجم کاری زیاد و کمبود نیروی کاری ممکن است پیشنهادات و انتقادات شما به صورت دوره ای و با وقفه زیاد خوانده شود اما مطمئن باشید که حتماً پیشنهاد و انتقاد شما خوانده خواهد شد.

• دوست دارم که 1
  • هاها 1
  • ناراحت 3

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
  • توسعه دهنده

با نام و یاد ایزدمنان

زین پس طبق نظر مدیریت پیشنهادات/انتقادات توسط تیم بررسی پیشنهادات/انتقادات، تأییدیه دریافت کرده برای تأیید نهایی به تاپیک زیر منتقل می شود، شایسته است عزیزان ما به نکات ذکر شده در تاپیک زیر توجه بفرمایند:

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1
  • چی چی 1

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

قبل از ایجاد موضوع جدید در بخش پیشنهادات و انتقادات، پیشنهاد میکنیم حتما به مطلب اشاره شده زیر، نیم نگاهی داشته باشید!

رعایت موارد درج شده در این مطلب به حفظ خوانایی متن های طولانی، توضیحات و دیگر موارد مربوطه کمک بسیاری میکند.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...