رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تایید کار نادرست لیدر قبلی تاکسی (shawyan)

Gholamreza

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: gholam_85.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Arian.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: درود بر ادمین عزیز @Arian , ادمین عزیز شما تصور کن شما لیوانی ابی را میخوری که روی ان لیوان هیچی ننوشته ، و شما خبر نداری و هیچ کس چیزی نگفته به شما که درون ان لیوان سم است نه اب ،و شما ان را می نوشید!!  ایا تقصیر شماست یا اینکه تقصیر کسی است که خبر و اطلاع نداده،کدام؟؟

این قضیه حکایت من است ، من به خاطر چیزی fw گرفته ام که هیچ جا ننوشته است که اگر شما در گزارش کارتان اشتباهی باشد شما fw می گیرید ، من باید این موضوع را در کجا می خواندم؟؟ تو قوانین عمومی سرور ، قوانین عمومی دسته ملایم و قوانین تاکسی حتی اشاره نشده و من باید کجا را می خواندم که نخوانده ام؟؟؟؟ من از هلپرها پرسدم از دوتا از ان ها پرسیدم که مطمئن شوم اما انها در جواب گفتند فقط شما حقوق دریافت نمی کنید!!! و دوباره از انها پرسیدم fw چی؟ گفتند خیر!!! و من در ان پست سه بار به جناب اقای shawyan عرض نمودم  که ان قانون را برایم بفرستید !!!ولی هیچ پاسخی نشنیده ام . جناب اقای arian برای بار چهارم از شما می پرسم . اگه ان قوانین وجود دارد؟؟ برای من بفرستید و من با کمال میل قبول می کنم !!! اگر هم که خیر ، تنبیه مرا پاک کنید و مرا به اقلیت تاکسی برگردانید!! دوست  بازی و رفیق بازی بسه

(( اگر قرار باشد که یکبار در عمر گرانبهات عدالت برا برقرار کنی بزار امروز باشد.))

یا حق!!!

• مدارک (فیلم یا عکس):

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم.

لطفا به این بند دقت کنید کلیک

زمانی که گزارش کار شما رد میشود انگار شما گزارش کاری نداید و طبق قوانین با شما برخورد شد.

شکایت شما رد شد.

+ بسته شد

• مرسی 1

Arian.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...