رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ناعدالتی در شکایت | slap

Amircr7r

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Am1RCoLoNeL.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Slap.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: ببینید این آقای کوماندو هی زنگ میزد ایجاد مزاحمت میکرد اعصابم خورد میکرد سعی می‌کرد من فحاشی کنم بعد این شکایت کرد من زیرش ی مدرک گذاشتم که ایجاد مزاحمت کرده بعد شکایتش رد شد ولی دوباره پست گذاشته تایید شده این slap هم از موضوع خبر نداشته زده مارو بن کرده بسه دیگه چقد گلد بدم خسته شدم 

• مدارک (فیلم یا عکس): از خود @slap بگیرید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود خدمت شاکی نسبتا محترم @Amircr7r

• طی مدارک ارسالی در تاپیک شماره: 46620
  • مدرکی از شما ارائه داده شده که از یک کلمه ناخوشایند داخل Channel تلفن خود به زبان اوردید. (داخل تاپیک قابل مشاهده هست)
  • همچنین داخل تاپیکی که ذکر کردم برای شکایتتون هیچ پیامی مبنی بر دفاعیه ارسال نکردید - حتی لینک ایجاد مزاحمتی هم که میگید وجود نداشت (انگار که اصلا این تاپیک را مشاهده نکردید)

پس از تحقیق راجع به شکایت قبلی ایشان پی بردم که:

دلیل اینکه شکایت قبلی ایشان رد شد:

• ایشان داخل فیلد  "عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل"  عکس اشتباهی را قرار دادند که با مدرک یکسان نبود که پاسخگو @Neverlose شکایت ایشان را رد کردند.
  • اما ایشان بعد از رد شدن شکایت و فهمیدن علل ان اقدام به زدن تاپیک مجدد کردند و این سری اطلاعات را صحیح و بجا قرار دادند که با مدارک یکسان بود, در نتیجه شما مجازات شدید.

بنده به شما پیام هایی ارسال کردم تا کاملا به شما واضع و شفاف بگویم که دلیل مجازات شدن شما چیه

اما شما همش بحث رو میبردید سمت پارتی بازی و ناعدالتی, بدون توجه به حرف بنده, عزیز شکایت کنید! نترسید که رد میشه یا چی اون رو خود پاسخگو تصمیم میگیرد

مخفی کننده

da2319_24Screenshot-2024-08-19-232058.pn

c35719_24Screenshot-2024-08-19-232119.pn

• دوست دارم که 2

شل کنی دارد ثواب

این شراب رو کی ریخته؟؟ بهروز م.

لینک به دیدگاه

شاکی عزیز، سلام؛ طبق این دو شکایت (1 - 2) و توضیحات ادمین مربوطه:

• صحت مجازات صورت گرفته از جانب ادمین، مورد تایید می‌باشد.

هیچ ناعدالتی‌ای از جانب ادمین مربوطه مشاهده نمی‌شود.

عملکرد ادمین مربوطه صحیح و طبق قانون می‌باشد.

شکایت شما رد و موضوع ایجاد شده بسته شد.

موفق باشید.

• دوست دارم که 1

Noise.png

لینک به دیدگاه

• EnDWaY موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...