رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن به اشتباه

Vares

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5B_VAV_%5D.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Meli.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ----------------------

• توضیحات: با سلام بنده 3 روز رفته بودم مسافرت و وقتی برگشتم دیدم به دلیل خرید و فروش بن شدم ، طبق عکس هایی که در قسمت مدارک گذاشتم حدودا 11 ساعت پس از اخرین ورودم بنده بن شدم 

به خدا به پیر به پیغمبر به جون مادرم که عاشقشم من خرید و فروش نکردم من بیش از 200 هزار تومن در بازی خرج کردم مسلما هیچ وقت نمیام خرید و فروش کنم در بازی من گذشته ی پاکی دارم لطفا اگر به اشتباه بن شدم بنده رو انبن کنید و در غیر اینصورت دلیل بنم رو بگید و به بنده اجازه ی دفاع از خودم رو بدید 

با تشکر

• مدارک (فیلم یا عکس): 1.png

2.png

• ناراحت 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام، گزارش شما را بازیکنی داده بود که ما مدارک را با تاریخچه سرور مطابقت دادیم و پس از کسب اطمینان خاطر از صحت مدارک طبق قوانین شما از سرور تعلیق شدید.

ویرایش شده توسط Meli

Kelton.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 4 دقیقه قبل، Meli گفته است:

سلام، گزارش شما را بازیکنی داده بود که ما مدارک را با تاریخچه سرور مطابقت دادیم و پس از کسب اطمینان خاطر از صحت مدارک طبق قوانین شما از سرور تعلیق شدید.

شکایت رد شد.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...