رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سواستفاده هلپیر!

mohamadTIGGER

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5B.MR.%5Dmohamad.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mahdi3mmm.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: _

• توضیحات: ایشون 3بار درpm به من اسمایل خنده گزاشتن گفتم نکن برادر سواستفاده میشه ایشون هم سواستفاده کردن هم کار من دخالت میکنن و... خودتون تو عکس ببینید

• مدارک (فیلم یا عکس): 

gta_sa_2017_03_05_22_51_30_563.jpg

sa_mp_004.png

http://s3.picofile.com/file/8288678050/sa_mp_005.png

http://s4.picofile.com/file/8288678242/sa_mp_006.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت سرپرست سرور

1. شما در قسمت توضیحات گفتید 3 بار بنده به شما pm اسمایل خنده گذاشتم "ایشون 3بار درpm به من اسمایل خنده گزاشتن" امکانش هست از 2 بار دیگه مدرکی بدهید؟

2. در عکس اول که فکر میکنم pm اشتباها برای شما ارسال شد و فکر می کنم بعدش از شما برای این اشتباه عذر خواهی کرده باشم ( مدرکی برای توجیه این عکس ندارم)

3. و اما برای 3 عکس بعدی

توضیحات : برای Help  به بازیکن amir_badbowy  که برای بار دوم Help  برای گرفتن Phone  داده بودن ( خودم دفعه ی قبل کمکش کردم و آدرس فروشگاه بالای چهار راه ls  و فروشگاه پمپ بنزین را داده بودم و cmd  برای خرید /buy را و توضیحات کامل) اجازه ی goto  میگیرم برای کمک و goto می کنم (نزدیک materials get بودن) ولی amir_badbowy دارای وانتد بودن و شما رسیدید ، ادامه اش کاملا در مدارک پیوست مشخص است

http://uupload.ir/view/l024_ss.rar

لینک به دیدگاه

خدارو شکر بقیه مدارکم خوذت دادی فکر نکنم 1هلپیر تو کار من دخالت بکنه بگه :

تو PM چرا میبریش

چرا فلان کار میکنی

چرا....

شما اگه هلپیری /hl هم قادر پاسخ گویی هستی

و اینکه میگی پیام اشتباه دادی یعنی میخواستی به 1کی دیگه اسمایل بزاری که نشده

عزیزم بجای دروغ گویی که نیاز بشه عکسشم میدم  من شمارو کیلل دادم این پیام ب من دادی

اشتباه خودت قبول کن .

و بهونه نیار

منطزر جواب ادمین

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

من توی کار شما دخالت نکردم، فقط بهتون گفتم " 1 دقیقه صبر کنید" که ببرمش فروشگاه 24/7 و کمکش کنم، بعدش اگر خواستید arrest  یا kill  میکردی.

شما که می خواستی kill کنی 1 دقیقه صبر می کردید، که من کمک کردنم را تمام کنم و این قضایا دیگر پیش نمی آمد.

شاید بهتر بود با کمی صبوری شما از این اتفاقات و کینه و کدورت ها جلوگیری می شد.

در 2 ساعت قبل، mohamadTIGGER گفته است :

شما اگه هلپیری /hl هم قادر پاسخ گویی هستی

در 11 ساعت قبل، mahdi3mmm گفته است :

برای Help  به بازیکن amir_badbowy  که برای بار دوم Help  برای گرفتن Phone  داده بودن ( خودم دفعه ی قبل کمکش کردم و آدرس فروشگاه بالای چهار راه ls  و فروشگاه پمپ بنزین را داده بودم و cmd  برای خرید /buy را و توضیحات کامل)

همون طوری که قبل گفتم یک بار توی /hl به ایشون کلیات خرید phone  رو گفتم ولی وقتی برای بار دوم درخواست کمک کردن مجبور شدم که برم پیششون و  از نزدیک کمکشون کنم.

در 2 ساعت قبل، mohamadTIGGER گفته است :

عزیزم بجای دروغ گویی که نیاز بشه عکسشم میدم  من شمارو کیلل دادم این پیام ب من دادی

نمی دانم کجای صحبت های بنده برای شما جلوه دروغ داره؟!؟ (اگر مدارک دیگری دارید لطفا ارایه بدید)

طبق گفته ی شما، اگر شما من را Kill  کرده باشید که یک هلپر را در زمان کمک کردن kill کردید و AdminJail  داره، ولی فکر نمی کنم شما من را Kill کرده باشید و یک بازیکن دیگر من رو kill کرده.

و در آخر اگر کمی آرام تر با تمرکز پیامتون رو ارسال کنید به احتمال زیاد از خطاهای نوشتاری (مثل: "خوذت" ، "هلپیر" ، "کیلل" ، "منطزر" ) جلوگیری می شود. متشکرم

لینک به دیدگاه

با درود 

طبق بررسی های شده انجام شده بخشی از شکایت شما قبول شد و ایشان اخطار لازم را دریافت خواهند کرد با تشکر

بسته شد!

دانـــــــــــــMaCaVeL#¯̶̄یـــــــــــــال

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...