رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

عضو نگرفتن الکی

kamyarentezari

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:kamyar.entezari.png 

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Crauser.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: ایشون به جای اینکه به دنباله عضو گیری و پر کردن فکشنشون باشن با اینکه فکشن 1Slot داشت تست نمیگیرن و میگن که نمی خوان عضو بگیرن.ای سرور باید کارکنانی داشته باشه که پلیر جذب کنه. ایشون بدتر تاثیر بد میزاره لطفا رسیدگی کنید.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://www.mediafire.com/view/cl3zr5nozf4vctp/sa-mp-000.png

http://www.mediafire.com/view/9la52a2ywcud0lm/sa-mp-001.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم:

شما قبل از لیدر شدن بنده، 2 بار پست عضویت قرار دادید، که لیدر سابق پلیس دپارتمان، پست عضویت شما را یکبار رد و دیگری را تایید کرد.لیدر سابق میتوانست در این مدت از شما تست ورود به اقلیت را بگیرد.

بنده دیشب در تاریخ 2018/07/21 لیدر شدم و وقتی، Slot اقلیت را چک کردم، تنها یک عضو میتوانستم بپذیرم. قطعا در این فرصت کوتاه، نمیشود به تمامیه شکایت ها و درخواست های ما قبل رسیدگی کرد.

چند نفر به جز شما، داخل سرور با من تماس گرفتن، و همان حرفی که به شما زدم، به آنها هم زدم. 

من داخل تایید کردن پست عضویت، ذکر کردم که "اقلیت تنها یک عضو می پذیرد، بنابراین بهترین فرد از نظر اخلاق، سطح و تجربه انتخاب خواهد شد".

به همین منظور من به دنبال بهترین فرد از نظر سابقه، سطح ، تجربه و تایم مناسب هستم.

• مرسی 1

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

من که از شما پرسیدم برای سطح خودمه که منو قبول نمی کنید شما گفتید که من نمیخوام عضو بگیرم.

لیدر تمامیه اقلیت ها مسله هیتمن همه همون زمان از من تست میگرفتن ولی شما با اینکه slot داشتید این کار رو نکردید.

لینک به دیدگاه

من یکبار عرض کردم، من حتما قرار نبوده از شخص شما تست بگیریم، من افرادی رو که درخواست داده بودن، در نظر گرفته بودم تا ببینم چه کسی رو به اقلیت بیارم.

در ضمن، من دیگه لیدر پلیس دپارتمنت نیستم، پس از گذاشتن پست اضافی جدا خودداری کنید.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...