رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بررسی نکردن شکایات Parsa shah martyn

Only

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: price.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Shah.png

MaRTyN.png

Parsa.png

• توضیحات: درود،

من هفته پیش شکایت گزاشتم پنجشنبه و الان سشنبه هست یکی از مسول های شکایت حتی نگا نکرده نه تنها شکایت من برید خودتون ببینید چند صحفه شکایت هست رسیدگی نشده یکی در میون شاید رسیدگی شده جدی جای تاسف داره 

@Ali خودتون چک کنید وضعیت شکایت اعضا رو ببینید ریپورت هم میدم مسول شکایات با لحن بد میگه حالا وقت بشه بررسی میکنم :| دقیقا کی بررسی میشه تایم معتبر بودن مدرکم تموم شد رسیدگی نکردن ؟ امیدوارم از این وضعیت درست بشه 

•مدارک (فیلم یا عکس):  قسمت شکایات اعضا نگا کنید متوجه میشید چند صحفه شکایت بدون پاسخ هست

• مرسی 1

‏شرایِط واقِعا آدَما رو عَوض میکنِه، مَخصوصَا خودِتو!🖤

price.png

fbi3.png.d9fd471796b34832ed115ef1c3d1d59

OverGrown.png

MonsterS

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شاکی عزیز، سلام و وقت بخیر؛ طبق بررسی‌ها:

• درحال حاضر، شکایت شما جواب داده شده است.
  • هر سه ادمین نام برده شده بتازگی مسئول پاسخگوی شکایات شده‌اند و هیچ موردی در عملکرد آنها مشاهده نمی‌شود.

عملکرد مسئولین قبلی بررسی خواهد شد و در صورت مشاهده کم کاری، مجازات خواهند شد. پوزش بابت تاخیر بوجود آمده.

همچنین در صورتی که مدارکتان در لحظه شکایت، دارای اعتبار زمانی بوده باشد، شکایت بررسی خواهد شد.

عملکرد هر سه ادمین مربوطه صحیح می‌باشد. 

شکایت شما رد و موضوع ایجاد شده بسته شد.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Noise
  • مرسی 1

Noise.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• EnDWaY موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...