رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ایجاد مزاحمت

Ij1

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

ilia_jalilian.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

SaliMaroni.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: شاید توی عکس معلم باشه.

• توضیحات: این بازیکن از اول اومدنم به سرور یا با تفنگ میزنه یه بار با ماشین به ماشینم میزد که توسط ادمین maginito کیک شد و یه شاهد در صورت نیاز بگم ایجاد مزاحمت کرد الان هم با این ماسماسک افتاده به جونم.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

sa_mp_068.png

sa_mp_067.png

sa_mp_066.png

sa_mp_065.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینکه تو بیای به سمتی که من میرم بری و اسکرین شات بگیری دلیل بر ایجاد مزاحمت نمیشه،چون اگه مزاحمت بود ریپورت میدادی

تو عکس اول مشخصه من با پلیر Ali fear در ارتباطم به تو کاری ندارم

از ادمین تقاضا دارم به اینطور شکایتا جوابی بدن که پلیرایی که فقط برای مزاحمت و به دلیل فشاری که تو ایونت دوئل متحمل میشن ، شکایت میدن ادب بشن

(گرچه Toys و چیزایی که بنده به خودم attach میکنم هیچ ربطی به تو نداره و به خودم مربوطه)

از شکایت های بیهوده و گرفتن وقت بقیه پرهیز کن

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، SaliMaroni گفته است:

اینکه تو بیای به سمتی که من میرم بری و اسکرین شات بگیری دلیل بر ایجاد مزاحمت نمیشه،چون اگه مزاحمت بود ریپورت میدادی

تو عکس اول مشخصه من با پلیر Ali fear در ارتباطم به تو کاری ندارم

از ادمین تقاضا دارم به اینطور شکایتا جوابی بدن که پلیرایی که فقط برای مزاحمت و به دلیل فشاری که تو ایونت دوئل متحمل میشن ، شکایت میدن ادب بشن

(گرچه Toys و چیزایی که بنده به خودم attach میکنم هیچ ربطی به تو نداره و به خودم مربوطه)

از شکایت های بیهوده و گرفتن وقت بقیه پرهیز کن

سابقت خرابه از اول تا الان حتی یه بار بخاطر اینکارا ریپورت دادم و کیک شدی. مشکلات اخلاقی هم توی عکسا دارید. دیگه من نکردم فلان با اون بودم نمیشه. و شما من هر سمت میرفتم میومدی. حتی یه بار ف.حش دادی که مدرک دارم اما ار 3 روز گذشته

من از چند نفر پرسیدم و گفتن اره خیلی رومخه.

لینک به دیدگاه

همونطور که گفتم چیزایی که من به خودم attach میکنم به کسی ربطی نداره از جمله تو و دوستات پس وقت من و ادمین رو با شکایت های بیهوده نگیر

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

با سلام. @Ij1

شکایت شما رد شد.

مدارک شما چیزی رو مبنی بر ایجاد مزاحمت بازیکن نشون نمیده.

موفق باشید.

+بسته شد.

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

NavidSilent.pngUntitled_1.jpg       

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...