رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بروزرسانی های سرور

BenyamiN

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه بربچ آرساکیا

از اونجایی که موسس سرور ( Ali ) گفتن اینجا همه چی آزاده منم گفتم یه تایپیک بزنیم و واسه اینکه دوست دارین چه ویژگی هایی به سرور اضافه بشه ، البته ، البته ، مطمئن نیستم که سرور آپدیت بازم میده یا نه ولی حالا بگید از باگ گرفته تا هرچیز دیگه ای. ^_^

من خودم دلم می خاد این قابلیت ها اضافه بشه

- فرار از زندان :|

- یکی ااینکه دیگه دسته ملایم نخاد انقد اسکیرین شات بگیره تو خود دیتابیس سرور ثبت بشه :| خدایی خیلی خفن میشه

- برای ماشین ها هم toys بیاد خودتون می دونید منظورم چیه

- آخریشم اینه که atm بزارید

• دوست دارم که 1

.benyamin.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 سال بعد...

برا house ها ام toy بیاد مثلا تخت یا قاب عکس یا سر گوزن :|

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

فرار از زندان که اضافه شده.

دسته ملایم و هیچ فکشن دیگه ای به گرفتن اسکرین شات نیاز ندارد.

ATM در مکان های شلوغ گذاشته شده.

ماشینم میتونی اسپورتش کنی.

بعد اینجا جای اینکارا نیست باید بری قسمت مشکلات و بعد قسمت پیشنهادات اونجا پست بزارید.

ویرایش شده توسط Farazmo

ostad__faraz.png

لینک به دیدگاه

برای بازی کلا سی ام دی /object بیاد :|

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۶/۲۷ در 21:07، Dany7 گفته است:

من پشینهادم فکشنه و دوتا کار جدید به جز /FISH بابا خسته شدیم انقدر فیش گرفتم اه ?

منم موافقم ?

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

سلام.به نظرم یه آپدیت واسه چهارشنبه سوری و عید بدین چون خیلی دیگه کم میریم بیرون به خاطر کرونا و این داستانا پس چی بهتر از اینکه با گیم سرمون گرم شه?

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، iAmirhossein گفته است:

سلام.به نظرم یه آپدیت واسه چهارشنبه سوری و عید بدین چون خیلی دیگه کم میریم بیرون به خاطر کرونا و این داستانا پس چی بهتر از اینکه با گیم سرمون گرم شه?

عا باریکلا...خوشم اومد

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

حاجی والا معمولا طرف یه Costum skin میگیره ولی ازش خوشش نمیاد ... ما هم همین مشکل رو داریم 

اگه میشه قابلیت Delete یا Sell بزارین که بتونیم این آیتمی که دوست نداریمو حذف و یا به سرور بفروشیم نصف اون Gold/پولی که دادیم رو بگیریم

مثه Dealer Ship

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلا به نظرم باید قیمت Gold های ucp را کمتر کنید...و ماشین های جدید را به بازی اظافه کنن ولی درحد قیمت کم .. خدا کنه خداکنه /Fish را دوباره مثل قبلنا بشه خیلی خوب بود همه دورم هم حرف میزدیم و خوب بود 

کاشکی میشد Fish/ همین حالا بیاد

• ?زندگی مِثلِ تاس میمونه اِمروز حکم میکنی فردا اِلتماس 
    نقل قول

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۶/۸ در 23:38، AHOOD گفته است:

سلا به نظرم باید قیمت Gold های ucp را کمتر کنید...و ماشین های جدید را به بازی اظافه کنن ولی درحد قیمت کم .. خدا کنه خداکنه /Fish را دوباره مثل قبلنا بشه خیلی خوب بود همه دورم هم حرف میزدیم و خوب بود 

کاشکی میشد Fish/ همین حالا بیاد

• ?زندگی مِثلِ تاس میمونه اِمروز حکم میکنی فردا اِلتماس 

اره راس میگی 

واقعا درآمد /fish خیلی کم شده 

مثل قبلا بشه کاش

𝕀 𝕒𝕞 𝕟𝕠𝕥 𝕒 𝕡𝕝𝕒𝕪𝕖𝕣…𝕀’𝕞 𝕥𝕙𝕖 𝕘𝕒𝕞𝕖

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • اضافه کردن...