رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Mahdi.

TheGamer

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

The_GaMeR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

.Mahdi.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

هیچی

• توضیحات: 

سلام من قبل ها با مهدی کاری کردم و حالا که بهش میگم چطوری فحش میده 

• مدارک (فیلم یا عکس):

Mahdi.jpg

• دوست دارم که 1
  • هاها 2
  • چی چی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شاکی محترم.
مدرک شما کاملا ساختگی هست و شما به شدت مجازات میشید و از مدریت درخواست میکنم چت لاگ رو چک کنن.

Arsacia For Ever

.Mahdi.png

• دوست دارم که 5

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان. بنده به عنوان یک شاهد برای آقای مهدی پاسخ شما رو میدم.
با توجه به شکایت شما بنده به عنوان ادمین داخل سرور حاضر بودم و با توجه به اسکرین شات شما میبینیم که آقای مهدی
فحش هارو به صورت IP مانند دادن، بنده همچین چیزی رو در اون لحظه مشاهده نکردم و اساسا شکایت شما بدلیل ساخت مدرک جعلی رد میشه و امیدوارم با بررسی شدن Log حرف بنده تائید شه و شما مجازات بشید.
لازم به ذکره اسکرین شاتی که قرار دادید خیلی شبیه به فیلمی که علیه بازیکن
Chanleo چندین ماه پیش مطرح کردید که در نهایت مشخص شد مدرک جعلی بود هستش، پس امیدوارم بعد از مشخص شدن این موضوع و رسوا شدن فرد خطاکار دست از کارش برداره.

• دوست دارم که 5

o6017_rsz_294x.png
Jason_.png
Cold Void

لینک به دیدگاه

با سلام بنده برای شهادت دادن در مورد فیک بودن این عکس ها اینجا هستم و طبق اطلاعاتی که از این چیت دارم دلیل اینکه ایشون time stamp رو غیر فعال کردن اینه که این چیت رنگ تایم استمپ رو نمیتونه عوض کنه, همین کار رو پلیر sinagamer به همراه noobshot انجام دادند و بن شدند اما منیجر شایان برا اینکه این چیت عمومی نشه پست شکایت رو هیدن کردند. در اینجا چت های thegamer کاملا مثل شکایتی هست که از بنده شد.از فوندر عزیز تقاضا دارم که یه بند به قوانین شکایت اضافه کنند که مدارکی که فاقد timestamp هستند رو فاقد اعتبار کنند تا این چیت کاربردی نداشته باشه.در اخر اینکه اسکین thegamer مانند همون noobshot یه مد داره که سوراخ سوراخ هست و تا الان کسی جز ایشون از این مد استفاده نکرده و طبق check pc که Noobshot به خاطرش بن شد و توسط [ctm]sajjad انجام شد ایشون تمامیه این چیت هارو داشتند.با تشکر

ویرایش شده توسط Chanleo
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت اقای شاکی این عکس به صورت خیلی جعلی می باشد که من به عنوان یک شاهد عرض میکنم که شناختی که به Mehdi. دارم هیج وقت و به هیچ عنوان به هیچ فردی بی احترامی نکرده من از مدریت محترمه درخواستی که دوستان کرده اند چت لاگ چک بشه.

درضمن اقای شاکی برای اینکه دوشمن Mehdi. هستند که شکایت شما باید پیگیری و مجازات سختی برای شما ایجاد خواهند کرد.

PaRaZitE.png

ویرایش شده توسط ShOtGuN1234
غلط املایی
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...