رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

دیموت کردن _Jason

FesTival

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Festival.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Jason_.png

• توضیحات: سلامو ادب احترام بنده هلپر سرور بودم بعد چند وقت به اکانت دیگر رفتم داخل اونت بودم خیلی دستم گیر کرد Helpme دادم که سوال کنم بلکه من هلپر بودم ولی سیستم اونت رو بلد نبودم

علی در میتینگ کارکنان گفت: (مولتی معنی نداره ما فقط شخص خود اکانت میدونیم! هرکی بیاد اکانت رو بازی کنه)

من برم اکانت دیگه Helpme بدم ربطی به هلپری من نداره

اگر من اشتیباهی کردم AV میگرفتم نه دیموت تا به هال AV نداشتم.

بعد اینکه دیموت کردند رفتم پیش آریان گفت علی دیموت کرد؟ علی من چیکار کردم که دیموت بشم!

بعد رفتیم از Melika سوال کردیم که علی دیموتم داده یا نه؟ بعد جواب داد علی اصلا تو سرور نبوده و خبری ندارد پس کی منو دیموت کرده؟

لطفا رسیدگی کنید.

۞●•٠ ɪɴ ᴛʜᴇ ɴᴀᴍᴇ ᴏғ ɢᴏᴅ ٠•●۞

FesTival.png 

┏━--━━--━--------━━━°❀••❀°━━━----------━-----━━━┓

وآسِه کَسي كِ اَز اِرتِفآع بِتَرسِه

بآلآ اومَدَن يِ اِشتِبآهِ مَحضِه (;🏹✨

♦┗━━━━━━◥◣❤◢◤━━━━━━┛♦

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.
دوست عزیز بنده طبق وظایفی که از طرف مؤسس سرور انجام شده بود مسئولیت هلپر های سرور رو عهده دار شدم.
شما استثناء های کارکنان و قوانین رو کامل بلد نیستید و همین الان هم داخل متن شکایتتون
مغلطه کردن به شدت قابل مشاهده هستش.
شما در حال حاضر شرایط لازم برای هلپر شدن اعم از برخورد خوب با بازیکن،
آشنا بودن با قوانین! رو ندارید.
و طبق گزارشاتی از که به بنده از طرف شما شده مشخص شده که تا اطلاع ثانوی نمیتونید به عنوان هلپر داخل تیم کارکنان باشید.
شما "
اشتیبا" های زیادی کردی و با اینکه تا به "هال" AV نداشتی به هر حال با محاسبات همش در نهایت Demote میشدی.
و همینطور شما از خانم ملیکا رفتید پرسیدید ولی خودتون وقتی که با همون اکانت مولتی که باهاش داخل
Event دوئل که قطعا همه میدونن چیه و ازش آگاهن و بخاطرش Helpme نمیدن رفته بودید جناب مؤسس یه MakeHelper 0 رو شما زدن که شما حتی براتون اهمیت هم نداشت که Alt Tab کنید و بیاید ببینید اوضاع از چه قراره.
مدارک عدم لیاقت شما برای همه آشکار هست و
میتونن داخل UCP در Ban Log شما به صراحت مشاهده کنن که بدلیل بهم ریختن نظم سرور بن شدید، میتونن در طرز تایپ کردن شما مشاهده کنن که نمیتونید درست بنویسید، میتونن داخل همین تاپیک مشاهده کنن که اگه یه امتحان املأ از شما گرفته بشه بزور 10 میگیرید.
با این حال اگر نیاز به ارسال مدارک داشتم در پیوست اون رو اضافه خواهم کرد.

• هاها 3

o6017_rsz_294x.png
Jason_.png
Cold Void

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Jason گفته است:

شما "اشتیبا" های زیادی کردی و با اینکه تا به "هال" AV نداشتی به هر حال با محاسبات همش در نهایت Demote میشدی.
و همینطور شما از خانم ملیکا رفتید پرسیدید ولی خودتون وقتی که با همون اکانت مولتی که باهاش داخل
Event دوئل که قطعا همه میدونن چیه و ازش آگاهن و بخاطرش Helpme نمیدن رفته بودید جناب مؤسس یه MakeHelper 0 رو شما زدن که شما حتی براتون اهمیت هم نداشت که Alt Tab کنید و بیاید ببینید اوضاع از چه قراره.
مدارک عدم لیاقت شما برای همه آشکار هست و
میتونن داخل UCP در Ban Log شما به صراحت مشاهده کنن که بدلیل بهم ریختن نظم سرور بن شدید، میتونن در طرز تایپ کردن شما مشاهده کنن که نمیتونید درست بنویسید، میتونن داخل همین تاپیک مشاهده کنن که اگه یه امتحان املأ از شما گرفته بشه بزور 10 میگیرید.
با این حال اگر نیاز به ارسال مدارک داشتم در پیوست اون رو اضافه خواهم کرد.

سلام میتونید اشتیباه های من را بگید؟

به شما ربطی نداره که من غلط املاء داشته باشم من نمی دونستم سیستم اونت رو من به قوانین مسلط بودم تا از تست ورود به کارکنان قبول شدم! بن های من قبل از هلپری من بود و خودمو اسلاح کردم.

۞●•٠ ɪɴ ᴛʜᴇ ɴᴀᴍᴇ ᴏғ ɢᴏᴅ ٠•●۞

FesTival.png 

┏━--━━--━--------━━━°❀••❀°━━━----------━-----━━━┓

وآسِه کَسي كِ اَز اِرتِفآع بِتَرسِه

بآلآ اومَدَن يِ اِشتِبآهِ مَحضِه (;🏹✨

♦┗━━━━━━◥◣❤◢◤━━━━━━┛♦

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...