رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از leader amirsoltan

Vares

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5B_VAV_%5D.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: amirsoltan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -----------------------

• توضیحات: با سلام ما در حال راب بودیم که بنده هم runner بودم ایشون اومدن موتور بنده رو دزدیدن من به 110 زنگ نزدم ایشون بازم اومدن و موتور من رو دزدیدن و من به ایشون وانتد دادم بعد ایشون اومدن و بنده رو کشتن و راب رو fail کردن ایشون عضو تیم staff هستن و واقعا در شان یک leader نیست که بیان و کرم بریزن بنده تقاضا دارم که در انتخاب اعضای تیم staff بیشتر دقت بشه و از امدن افراد نالایق به این تیم جلوگیری بشه تیم staff باید مشوق افراد برای اومدن به بازی بشه نه اینکه با کرم ریختن افراد رو از بازی فراری بدن لطفا رسیدگی کنید و مجازاتی قاطع اعمال کنید تا این کار های زشت و دور از شان انسان در سرور تکرار نشه 

با تشکر 

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_000.png

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و عرض ادب خدمت شما واو

فکر کنم شما علم غیب دارید که فکر می کنید من می دونستم رابه یا خیر.

من وانتد داشتم و از خودم دفتع کردم وقتی شما به صورت مداوم من رو با موتور زیر میگیرد.

سومن عوضه توهین مدرکی بدید که بنده موتور شما رو دزدیدم.

باشد تا که اول به گناهان خود دقت کنیم بعد دیگران.

Are man 3 salame ki be to hamchin haghi dade sene forume mano taghir bedi?

لینک به دیدگاه

بنده بار ها و بار ها از شما خواهش کردم که کرم نریزین و به شما تذکر دادم که رابه دوما چندان کار ساختی نیست حدس بزنین وقتی 2 تا موتور دمه دار بانک هستن و چند عضو NG هم حضور دارن یک راب در حال انجامه سوما بنده بخاطر دزدیدن موتور از شما شکایت نکردم بخاطر کیل دادن اینجانب توسط شما و بهم زدن راب شکایت کردم  و ادمین های محترم میتونن log سرور رو چک کنن و صحت حرف بنده رو تایید کنن

از شما خواهش میکنم بجای کتمان کاری که انجام دادین اشتباه خودتون رو قبول کنین و در صدد جبران بر بیاید

با ارزوی موفقیت برای شما

ویرایش شده توسط Vares
لینک به دیدگاه

سلامی مجدد 

داخله لاگ ها نمیفته که شما 3 بار  بنده رو زیر گرفتید و حتی اینکه آیا من شما رو کشتم یا Carjack دادم.

من وقتی وانتد  دارم و نزدیکه هعضای NG هستم اگر من رو میکشتید به زندان می رفتم به  این سبب شما رو کشتم.

لینک به دیدگاه

با سلام بنده اگه شما رو با موتور زیر کرده باشم در log سرور پیام 20% vehicle damage به بنده باید میداد من متاسفم که بعضی با قبول نکردن اشتباه خود به دروغ گفتن رو میارن لطفا بزرگ شین و مانند مرد اشتباه خودتون رو بپذیرین نه اینکه برای فرار از مجازات شروع به دروغ گفتن کنید 

شما یک بار موتوره بنده رو دزدیدین بنده وانتد ندادم چون فکر کردم شاید از کارتون شرمنده باشید شما دوباره دزدیدین که من وانتد دادم بعدش هم شما من رو کشتید که در عکس معلومه . بنده شما رو زیر نکردم و اصولا کدوم ادم عاقلی زمان راب میاد با موتور کس دیگه رو زیر کنه تا بکشتش اونم با موتور!!!!!!

لطفا صبور باشید تا ادمین های محترم رسیدیگ کنن 

با ارزوی موفقیت برای شما

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

دوسته عزیز از کی تا حالا بیرونه SafeZone 20% HP میده.

شاهدیم من 

@Nicholas

@FeLix

لینک به دیدگاه

دوست عزیز دروغ گفتن کار انسان های با شخصیت نیست با همه ی این اتفاقات من شما رو انسان با شخصیتی میدونستم و کمی نا امید شدم چون تصور میکردم هر جوابی بدید ولی دروغ نگید

من بازم سوالم رو میپرسم کدوم ادم عاقلی که وظیفش Runner ـه جلوی 2 عضو NG و در حالی که راب در حال انجامه با موتور کس دیگری رو زیر میگیره تا بکشتش توجه کنین << با موتور >> ؟؟؟؟؟

تمام کسانی که در راب حضور داشتن شاهد بودن ولی من از اون ها اسم نمیبرم 

با ارزوی موفقیت برای شما

لینک به دیدگاه

با موتور نمیشه کسی رو کشت من وانتد داشتم دفاع از خود می کردم

دوسته عزیز اگر قرار به دروغ گویی هست من می گفتم Carjack کردم و نکشتم و موضوع کش نمی یمد شاید کار شما از قصد نبوده و بخاطر ندارید

ویرایش شده توسط Kenobi

لینک به دیدگاه

با سلام دوست عزیز شما نمی تونستید به دروغ بگید که من رو نکشتید چون در عکس کاملا کشته شدن من به دست شما واضحه 

از طرفی شما دارید حرف خودتون رو نقض میکنید شما میگید من داشتم با موتور شما رو زیر میگرفتم و می کشتم حالا میگید با موتور نمیشه کسی رو کشت 

ثانیا اون وانتدی که شما بهش اشاره میکنید بنده بخاطر carjack به شما دادم و این ثابت میکنه که شما اولا carjack کردید و دوما اقدام به کشتن بنده کردید و باعث fail شدن راب شدید

بنده در اون لحظه ریپورت دادم و ادمین محترم که اسمشون یادم نیست اشتباهات شما رو تایید کردن و به بنده اطمینان دادن در صورت شکایت ، شما مجازات خواهید شد 

ادمین های محترم میتونن log سرور رو چک کنن

با ارزوی موفقیت برای شما

لینک به دیدگاه

عزیزم هربار که شما منو زیر میگیرید یک HP هم کم میشه

منم نگفتم که شما رو Carjack کردم 

سوم ادمین نمیتونه لاگ چک کنه

چهارم آیا ادمین اون صحنه رو  دیده که شما با موتور مرا زیر گرفتید و باعث کم شدن HP شدید یا وقای من شروع به کشتنتون؟

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

دوست عزیز وقتی شما برای بار دوم موتور بنده رو carjack کردید بنده ریپورت دادم اون لحظه ادمین محترم به بنده گفتن که به شما تذکر شدید دادن بعد که شما بنده رو کشتید و باعث fail شدن راب شدید همچنان ریپورت بنده باز بود (که در عکس هم معلومه) و بنده گفتم به ایشون که شما من رو کشتید و اگر شکایت کنم ایا رسیدگی میشه و ایشون گفتن بله شما اگر شکایت کنید ایشون مجازات خواهند شد اینکه شما میگید ادمین چطور دیدن بنده نمیدونم و حدس میزنم بر روی شما spec کرده بودن ولی این زیر سوال بردن اقدامات ادمین هاست وقتی این شبهه رو به وجود میارید که ادمین بدون مشاهده ی اقدامات شما به بنده اطمینان مجازات شما رو دادند

بنده در هنگام راب در یکجا ایستاده بودم و شما دو بار موتور بنده رو carjack کردید من شما رو هیچ وقت زیر نگرفتم و شما هم این رو میدونید اما نمیدونم چرا به دروغ گفتن رو اوردید 

با ارزوی موفقیت برای شما

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...