رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

جواب نادرست NasTaraN

kamyarentezari

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: X_lasergod_x.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NasTaraN.png

• توضیحات: در اقلیت NR در بخش برای اینکه news/ بدیم قبل ان باید در f/ هماهنگ کنیم که از نظر FEnglish مشکلی نداشته باشه.من اون رو در f/ گفتم و کسی جواب نداد به همین دلیل از n/ پرسیدم که فککر کنم هلپر نبود و ایشون جواب داد.جمله ای که ایشون گفت این بود:.Taxi mikhay: Bezan (/Service taxi) که لیدر NR به من به خاطر اینکه /Service taxi رو داخل [ ] ننوشتم یک FW دادن.لطفا پیگیری کنید که FW من پاک بشه.ممنون

• مدارک (فیلم یا عکس): http://www.mediafire.com/view/z760u13vbrtz8vt/sa-mp-001.png/file

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@kamyarentezari با سلام.

تمامی دستورات مجموعه باید از حروف دیگر با نماد ها جدا نوشته شوند و طبق قوانین انجمن که قوانین عمومی است راهنمایی من درست بوده ولی شما باید قوانین اختصاصی اقلیت را رعایت می کردید چون در اقلیت خبرنگار هستید و بدلیل بی توجهی شما به قوانین اختصاصی و تذکرات لیدر که به گفته ی ایشان قبلا هم به شما تذکر داده اند ولی باز اشتباه را مرتکب شدید.

سربلند باشید.

NasTaraN.png

??? ???'? ????? ????

Untitled_1_copy.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...