رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

asal

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: asall.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Shawyan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: ایشون کسی که هیچ سابقه ای در اقلیت ملایم رو ندارد رو دعوت کردن. این اتفاق بعد از تصویب قانون جدید اتفاق افتاده! الان خیلی ها پست عضویتشون داره رد میشه بخاطر نداشتن رنک 3 در دسته ملایم ولی برای SamaN.GH قبول شد.تفاوتی دارن ایشون با بقیه؟

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8331449292/اقلیت_Saman_gh.rar.html

• ناراحت 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@asal سلام خدمت شاکی تقریبا محترم. عزیز بنده قبلا در دسته ملایم رنک 3 بودم ولی به خاطر پر شدن صفحات UCP پاک شد و به همین دلیل از SuperVisor @CiTrOeN اجازه گرفتم که به دسته متوسط برم و ایشون قبول کردند. (همچنین در دسته متوسط رنک 3 و 5 بودم که مدارک موجود است.)

مدرک به دلیل یک سری اطلاعات بین Staff اِدیت شده است.

sa_mp_006.png

• دوست دارم که 1
  • هاها 1
لینک به دیدگاه

با عرضِ سلام و خسته نباشید.

توضیحات:

1.عرض کنم به خدمتتون که مدارکِ @SamaNBrave کاملا واضح هستند و نیازی به توضیح نیست!

2. این عضویت تحتِ نظرِ @Ariian صورت گرفته و بنده سر خود ایشون رو واردِ فکشن نکردم.

3. حتی بنده قبل از اینوایت کردنِ ایشون، دو مرتبه از Arian سوال کردم که باز هم با جواب مثبت ایشون مواجه شدم.

4. 6 صفحه ی ایشون پر شده بود و همچنین ایشون رنک لیدری، رنک 3 و 5 رو در دسته ی متوسط تجربه کرده بودن و نیازی به بودن در دسته ی ملایم نداشتند.

با تشکر از گزارش شما.

The Russian Mafia Leader

ویرایش شده توسط Shawyan
  • دوست دارم که 1

.NeVeR.png

! Never Say Never  !

لینک به دیدگاه

با سلام

ادمین @NavidSilent حرف دیگه ای زدند و Arian حرف دیگه ای

bandicam_2018_07_10_19_36_09_288.png

من تو جلسه Staff نبودم و از خبر ندارم قانون جدید دقیقا چیه ولی خب چرا باید دوتا جواب متفاوت بشنوه؟,, پس الان کسایی که مشابه SamaN.GH هستند هم می تونن به راحتی وارد دسته متوسط یا دسته ویژه بشن یا نه؟ خیلی ها که چهار پنج بار تو اقلیت ملایم بودن ولی فقط بخاطر اینکه رنک 3 ندارن نمی تونن وارد اقلیت متوسط بشن بعد کسی که اصلا سابقه ای در در دسته ملایم نداره راحت بهش اجازه ورود میدن من فقط میخوام یه جواب ثابت بشنوم نه دوتا جواب عکس و دیگه شکایتی ندارم.

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام کار لیدر مورد نظر با هماهنگی بوده و شکایت شما رد شد.

با این حال قانون برداشته شده و میتوانید وارد هر اقلیتی که میخواهید شوید.

+ بسته شد

• دوست دارم که 1

Arian.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...