رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رنک 3 دسته ملایم

Sharjer

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت فاندر گرامی.

بنده با رنک 3 شدن دسته ملایم برای رفتن به دسته متوسط مشکل دارم و تقاضا دارم که قانون عوض شه یا با این موارد هم بشه بریم دسته متوسط.

1-اسکیل 5 میتریالز.

2-رنک 3 دسته ویژه هم قبول شه. 

3-اسکیل 5 دراگ. 

لطفا یه کاری بکنید الان ما تو دسته متوسط هستیم نمیتونیم بریم دسته متوسطی دیگه اگه راحتی پلیر براتون مهمه یه کاری بکنید.

مورد 1 و 3 با هم باشه باز خوبه. 

اخه تا ما بریم دسته ملایم و رنک 3 شیم تابستون تموم میشه و شایدم AGSA بیاد. لطفا یه کاری بکنید با تشکر.

@Ali

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@MoHaMMaDNICEeE  با سلام و تشکر از نظرتون.

این قانون کاملا برای بازیکن و سرور مفید هست

چند مورد از دلایلی که این قانون گذاشته شده:

•  پلیر کمی برای رسیدن به دسته های بالاتر زحمت میکشه و قدرشو میدونه.
  •  پلیر بیشتر توی فکشن ها میمونه و دو هفته یک بار جاشو عوض نمیکنه. (حداقل توی یه فکشن ملایم 1 ماه میمونه)
  • پلیرِ تازه وارد با رفتن به فکشن ملایم با قوانین کلیِ سرور بهتر آشنا میشه و با رفتن دسته متوسط کار با تفنگ رو یاد میگیره.
  • پلیر های ضعیف و قانون شکن به دسته های مهم و حیاطیِ سرور نمیرسن که باعث اعتراض بشن. (برای مثال فکشن PD که نقش نظم دادن به خیابان های سرور رو داره باید اعضایی آرام، منطقی و مسلط به قوانین داشته باشه)
  •  درخواست ورود به دسته ویژه کم تر  و ملایم بیشتر میشه. (فکشن های خدمات رسان (تاکسی، یدک کش، امدادگر، خبرنگار و معلم) نقش مهمی رو در سرور دارن)
  • و....

در کل این قانون باید از اول اجرا میشد و در حال حاظر هم به بهبود وضعیت سرور خیلی کمک میکنه.

در در 7/7/2018 در 00:22، MoHaMMaDNICEeE گفته است:

1-اسکیل 5 میتریالز.

2-رنک 3 دسته ویژه هم قبول شه. 

3-اسکیل 5 دراگ. 

اسکیل 5 در دراگ و متریالز (مخصوصا دراگ) خیلی کار میبره و این اسکیل ها باید وقتی وارد فکشن میشن ارتقا پیدا کنه.

لطفا یه کاری بکنید الان ما تو دسته متوسط هستیم نمیتونیم بریم دسته متوسطی دیگه اگه راحتی پلیر براتون مهمه یه کاری بکنید.

ممکنِ شما آشنایی کامل با قوانین سرور و دسته ها داشته باشید، ولی قوانین برای همه یکسان هست و باید اجرا بشه.

**(من خودم نه رنک 3 توی ملایم دارم نه متوسط اگه بخوام برم  PD یا هر فکشن ای ازدسته ی ویژه، 3ماه تو فکشن ها باید بازی کنم :D)**

اخه تا ما بریم دسته ملایم و رنک 3 شیم تابستون تموم میشه و شایدم AGSA بیاد. لطفا یه کاری بکنید با تشکر.

برای رسیدن به رنک سه به 6 میتینگ نیاز دارید که کمتر از یک و نیم ماه طول میکشه، فکر میکنم بتونید برسید به فکشنتون قبل از اومدن AGSA.

این قانون ممکنه کمی سخت گیرانه باشه اما به سرور خیلی میتونه کمک کنه.

تا رسمی و کتبی شدن قانون صبر کنید شاید استثناء هم وجود داشت.

نظرتونو راجب این قانون و روش هایی که بشه بهبودش داد بدید حتما استفاده میشه.

با آرزوی موفقّیت...

ویرایش شده توسط NavidSilent

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

NavidSilent.pngUntitled_1.jpg       

لینک به دیدگاه

با سلام.

خب میپردازیم به موضوع.

در 12 ساعت قبل، NavidSilent گفته است:

•  پلیر بیشتر توی فکشن ها میمونه و دو هفته یک بار جاشو عوض نمیکنه. (حداقل توی یه فکشن ملایم 1 ماه میمونه)
  • پلیرِ تازه وارد با رفتن به فکشن ملایم با قوانین کلیِ سرور بهتر آشنا میشه و با رفتن دسته متوسط کار با تفنگ رو یاد میگیره.
  • پلیر های ضعیف و قانون شکن به دسته های مهم و حیاطیِ سرور نمیرسن که باعث اعتراض بشن. (برای مثال فکشن PD که نقش نظم دادن به خیابان های سرور رو داره باید اعضایی آرام، منطقی و مسلط به قوانین داشته باشه)
  •  درخواست ورود به دسته ویژه کم تر  و ملایم بیشتر میشه. (فکشن های خدمات رسان (تاکسی، یدک کش، امدادگر، خبرنگار و معلم) نقش مهمی رو در سرور دارن)
  • و....

در کل این قانون باید از اول اجرا میشد و در حال حاظر هم به بهبود وضعیت سرور خیلی کمک میکنه.

مورد اول:  بله درسته ولی کسانی که مثل من هستند زحمت هارو کشیدن به عنوان مثال از خودم میگم بنده تقریبا 1 ماه توی تاکسی بودم و زحمت هارو کشیدم.

مورد دوم:  این مورد درباره من صدق نمی کنه اگه به بخش اقلیت بنده مراجعه کنید می بینید که 1 ماه تاکسی 2 هفته اف بی ای و میرسیم رنک 3 پی دی و به اف ان اف یا همون بالاس که بنده تقربیا 3 ماه توی فکشن بودم و تا لیدری رفتم پس زحمت هامو کشیدم.

مورد سوم: کسانی که مثل من هستند تازه وارد نیستند و قوانینو بلدن و مخصوصا کار با اسلحه.

و بازم بقیه موارد برای پلیر تازه وارد هست نه بنده.

در 12 ساعت قبل، NavidSilent گفته است:

اسکیل 5 در دراگ و متریالز (مخصوصا دراگ) خیلی کار میبره و این اسکیل ها باید وقتی وارد فکشن میشن ارتقا پیدا کنه.

خب شما که باید 1 ماه برید مثلا تاکسی میتونید بدون دردسر FW و .... اسکیل های خودتون رو افزایش بدین.

نظرات بنده بود مرسی بای.

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، MoHaMMaDNICEeE گفته است:

مورد اول:  بله درسته ولی کسانی که مثل من هستند زحمت هارو کشیدن به عنوان مثال از خودم میگم بنده تقریبا 1 ماه توی تاکسی بودم و زحمت هارو کشیدم.

مورد دوم:  این مورد درباره من صدق نمی کنه اگه به بخش اقلیت بنده مراجعه کنید می بینید که 1 ماه تاکسی 2 هفته اف بی ای و میرسیم رنک 3 پی دی و به اف ان اف یا همون بالاس که بنده تقربیا 3 ماه توی فکشن بودم و تا لیدری رفتم پس زحمت هامو کشیدم.

مورد سوم: کسانی که مثل من هستند تازه وارد نیستند و قوانینو بلدن و مخصوصا کار با اسلحه.

و بازم بقیه موارد برای پلیر تازه وارد هست نه بنده.

همون طور که گفتم:

"ممکنِ شما آشنایی کامل با قوانین سرور و دسته ها داشته باشید، ولی قوانین برای همه یکسان هست و باید اجرا بشه."

قوانینی که گذاشته میشه برای همه یکسان هست و باید عمل کنن. برای تشخیصِ اینکه شما میتونید به فکشن خاصی برید لیدر باید از UCP استفاده کنه و  اسم، لول و دوستی ای که با شما داره نمیتونه تغیری ایجاد کنه توی این تصمیم.

در 21 ساعت قبل، MoHaMMaDNICEeE گفته است:

خب شما که باید 1 ماه برید مثلا تاکسی میتونید بدون دردسر FW و .... اسکیل های خودتون رو افزایش بدین.

نظرات بنده بود مرسی بای.

"تا رسمی و کتبی شدن قانون صبر کنید شاید استثناء هم وجود داشت."

شاید برای حالت های خاص قانون ویژه ای اومد که شاملِ شما هم بشه.

در 21 ساعت قبل، SasaNStorm گفته است:

کسی که دسته متوسط بوده باشه میتونه بره. این قانون واسه کسایی هست که اخرین فکشنشون ملایم باشه(طبق اطلاعاتی ک دارم) 

نه به هیچ وجه اینگونه نیست:

برای ورود به دسته ی متوسط باید رنک 3 (یا بیشتر) در دسته ی ملایم داشته باشید، و برای ورود به دسته ویژه باید رنک 3 (یا بیشتر) در هر دو دسته (ملایم و متوسط) داشته باشید.

**یک نکته: کسانی که لیدری (رنک 7) در دسته ی ملایم یا متوسط دارن نیازی به رسیدن به رنک 3 ندارند**

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، NavidSilent گفته است:

**یک نکته: کسانی که لیدری (رنک 7) در دسته ی ملایم یا متوسط دارن نیازی به رسیدن به رنک 3 ندارند**

اگه اینطور باشه خوبه.

لینک به دیدگاه

جمله رو اصلاح میکنم که باعث سوء تفاهم نشه:

در 9 ساعت قبل، NavidSilent گفته است:

**یک نکته: کسانی که لیدری (رنک 7) در دسته ی ملایم یا متوسط دارن نیازی به رسیدن به رنک 3 "در دسته ای که لیدرش بودن" ندارند**

به این معنی که: اگر لیدر فکشنی از دسته ملایم بشید اجازه ورود به دسته متوسط رو دارید.

و اگر لیدر فکشنی از دسته متوسط باشید (+ داشتن رنک 3+ در دسته ملایم)  اجازه ورود به دسته ویژه رو دارید.

ایهام تو حرفم وجود داشت که الان حل شد...

در 3 ساعت قبل، MoHaMMaDNICEeE گفته است:

اگه اینطور باشه خوبه.

دقیقا همینطوریه، لیدری رنک 7 هست و از 3 بالاتره.

اگه لیدر دسته ملایم شده باشید نیازی به رنک 3 شدن برای ورود به دسته متوسط نیست.

***در ضمن ساب لیدر (رنک 6) شدن برای رفتن به دسته بالاتر مجاز نیست. (به دلیلِ سوء استفاده هایی که ممکنه اتفاق بیوفته).***

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

لینک به دیدگاه

به نظر بنده زمان خیلی زیادی طول می کشه که بخوایم رنک 3 بشیم بهتر بود برای رنک اپ بجای میتینگ کار دیگه ای می کردم مثل فعال بودن...چون بعضی هستن فقط میان چند تا SS جمع می کنن بعد تا میتینگ دیگه ازشون خبری نیست

You don't know me there is no relation
Why you pray for someone that you knew its not real
#NO_God

ScuRe.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما بازیکنان عزیز.

در 53 دقیقه قبل، asal گفته است:

سلام اگه کسی سابقه لیدری تو دسته متوسط رو داره ولی هیچ سابقه ای تو دسته ملایم نداره میتونه وارد دسته متوسط یا دسته ویژه بشه؟

نه باید در دسته ملایم هم رنک 3 شده باشه. (کلا لیدری فرقی با رنک 3 بودن در این مورد نداره)

در 1 ساعت قبل، pooryakozemi گفته است:

به نظر بنده زمان خیلی زیادی طول می کشه که بخوایم رنک 3 بشیم

بله کمی زمان میبره اما وقتی رنک 3 شدید و بالاتر رفتید متوجه تفاوت در دسته ها میشید.

در 1 ساعت قبل، pooryakozemi گفته است:

بهتر بود برای رنک اپ بجای میتینگ کار دیگه ای می کردم مثل فعال بودن...چون بعضی هستن فقط میان چند تا SS جمع می کنن بعد تا میتینگ دیگه ازشون خبری نیست

قانونِ رنک آپ عوض نمیشه چون توی بهترین حالت هست و همه باهاش کنار اومدن.

منظورتونو از قسمت دوم نفهمیدم خب اگه میتینک نیان از رنک آپ و حقوق خبری نیست، چرا نیان؟

در کل یکی از ملاک های اصلی ما برای گذاشتن این قانون اینه که بدونیم اون شخص حداقل یک مدتی رو در چارچوبِ قوانین دسته ها بوده و با قوانین آشناست و با اونها کنار اومده تا برای دسته های بالاتر مشکل نسازه.

بازم اگه نظر، انتقاد، پیشنهاد و یا سوال دارید پست کنید تا پاسخ بدیم.

ممنون

موفق باشید.

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، pooryakozemi گفته است:

.چون بعضی هستن فقط میان چند تا SS جمع می کنن بعد تا میتینگ دیگه ازشون خبری نیست

با سلامِ دوباره.

اشتباه متوجه شدم حرفتونو...

در 1 ساعت قبل، NavidSilent گفته است:

منظورتونو از قسمت دوم نفهمیدم خب اگه میتینک نیان از رنک آپ و حقوق خبری نیست، چرا نیان؟

همونطور که گفتم ملاک مدتی هست که توی فکشن و در چارچوب قوانین هستند و اگر تا رنک 3 ملایم برسند پس با قوانین کنار اومدن و بر اونها مسلط اند در غیر اینصورت کیک میشدند.

(اگر قبل از رسیدن به رنک 3 کیک بشند; یا توانایی اجرای قوانین رو ندارند یا کلا نمیخوان توی این مدت از قانون شکنی دست بکشن و ورود این گونه افراد به دسته های بالاتر باعث بی نظمی و اعتراض میشه)

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

لینک به دیدگاه

سیستمی کاملا مزخرفه، خب معمولا پلیر جدید که میاد تو سرور منتظره لول 5 بشه بره دسته ملایم، این وسط چرا باید کسانی که کُله عمرشونو دسته متوسط بودن ضرر ببینن؟ 

به قول علی، Founder سرور ، سرور کسایی رو داره که نیازی ندارن اکانتشونو انلاین کنن میان وار میدنو میرن ، پس این وسط تنها کسی که ضرر میبینه کسایی هستن که تو دسته متوسط سابقه زیادی دارن و مطمعنا کسی که تو دسته متوسط بوده و برای وار اومده به عبارتی ضرر خواهد دید، چرا کسی که گانش خوبه باید بره دسته ملایم 1 ماه بمونه فقط واسه اینکه بیاد دسته متوسط؟ 

من که خودم این مشکلو ندارم اما قانون بسیار مزخرفی هست و با توجه به اینکه اخر تابستون AGSA میاد باید میزاشتین تا اون موقع ، حالا تصمیمیه که علی گرفته کاری ندارم ولی لطمه بزرگی خواهد زد، دسته متوسط جای کسانی هست که دست به گانشون خوبه، کسی که تازه وارده و لول 10 میشه اگر ببینه گانش خوب نیست قطعا به دسته متوسط نخواهد اومد، و اینکه یکی تا رنک سه تو دسته ملایم بمونه هیچ کمکی نمیکنه که گانش قوی تر بشه ، و با اطمینان میگم کسی که مثلا یه ماه دسته ملایم میمونه بیاد دسته متوسط گانش اصلا خوب نمیشه، گان رو باید خودت تمرین کنی و از هوشت استفاده کنی، گانی که منظورتون هستو همه دارن { منظورم گان ماستی یا همون پینت بالی هست} که مطمعنا دسته متوسط ها میان دسته متوسط فقط برای وار، شما میری دسته ملایم پینت بال میری، الان مثلا یکی مثل Saman WestBlade که قدیمی هست{ مثال } بعد سه ماه بک میده میخواد بره دسته متوسط ، دسته ملایمم نرفته ، خب کسی که با این همه سابقه و لیدری دسته متوسط و رنک 6 دسته متوسط ها بوده ایا واقعا باید بره دسته ملایم فقط واسه اینکه بیاد دسته متوسط؟ کسی که ثابت شدس نیازی نداره بره دسته ملایم، و کسی هم که مثلا 27 سالشه و قدیمیم هست { مثلا Peyman WestCoast } طبیعتا وقتی بخواد بک بده وقت اینو نداره بیاد اسکرین جمع کنه ، به نظرم کسایی که این همه سابقه دارن تو دسته متوسط نیازی ندارن برن دسته ملایم

ویرایش شده توسط SasyLast
لینک به دیدگاه

در در 7/8/2018 در 01:12، NavidSilent گفته است:

@MoHaMMaDNICEeE  با سلام و تشکر از نظرتون.

این قانون کاملا برای بازیکن و سرور مفید هست

• و....

1- پلیری که خودش میدنه گان بلد نیست مطمعنا به دسته متوسط نخواهد آمد و تو همون دسته ملایم خواهد موند یا میره دسته ویژه مثلا

2- چه اشکالی داره فکشنمونو زود به زود عوض کنیم؟ شاید تو فکشنی به مشکل بر بخوریم یا اصلا خوشمون نیاد و از انتهخابمون پشیمون شیم و مطمعنا ما با FP 60 کیک خواهیم شد در صورت استعفا و خودمون ضررشو میبینیم { گلد میخریم مثلا اف پی هارو پاک میکنیم} یا اینکه مثلا به اون فکشن ملایم رفتیم تا تجربه کسب کنیم و بعد برگردیم به دسته متوسط .

3-اول سرور که بخوای وارد شی یه تیک هست که نوشته من تمام قوانین این سرورو قبول دارم و از اولی که این سرور ساخته شده هم همه ی پلیرا میدونن که قبل از اینکه بخوان پلی بدن باید قوانین سرورو بلد باشند اگر نباشند ضررشو خودشون میبینن { مواردی مثل بن شدن } و و.. و اینکه موارد تستم جزو سوال های ورودی فکشن خواهد بود و قطعا پلیر مطالعه میکنه و یاد میگیره، و اینکه کسی که گان بلد نیست نمیاد دسته متوسط ، و همونطور که در پست قبل گفتم هیچ کسی که از دسته ملایم به دسته متوسط میاد گانش خوب نخواهد شد بلکه تضعیف خواهد شد، گان پینت بالی رو که همه بلدن اما در وار که اصل کاره و همه ی پلیرا دسته متوسط برای وار میرن تو یک فکشنی از دسته متوسط به گان ربطی نداره، 60 درصد وار استفاده از هوش هست و 40 درصد دیگه به گان ربط داره

4- خب قانونا کسی که قوانین بلد نیست و قوانین دیپارتمنت رو نمیدونه به این فکشن نخواهد اومد یا اگرم میاد حدود 40 تا سوال داره این تست که مطمعنا رعایت و مطالعه خواهند کرد پلیر ها ،  و مطمعنا حواسشونو خواهند داد تا خطایی سر نزنه که باعث اف دبلیو بشه

5- خب دیگه کسانی که تازه میان تو سرور و به قول شما تازه وارد هستن برای جمع کردن پول قطعا بعد از لول 5 شدن به ملایم خواهند رفت و الانم اکثر اسلات های فکشن های ملایم پر هست و پلیری که تازه وارده باید اونجا تجربه کسب کنه، نه کسی که کُل عمرشو دسته متوسط بوده .

با تشکر ، LasTStorm 

ویرایش شده توسط SasyLast
لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت شما.

در 19 ساعت قبل، SasyLast گفته است:

1- پلیری که خودش میدنه گان بلد نیست مطمعنا به دسته متوسط نخواهد آمد و تو همون دسته ملایم خواهد موند یا میره دسته ویژه مثلا

ما از پلیر به هیچ عنوان توقع نداریم که در گانری حرفه ای باشه یا اصلا گانری بلد باشه، بازیکن به دسته ملایم که میره با قوانین سرور به کلی آشنا میشه و وقتی به دسته متوسط یا همون دسته متوسط میره با کمک لیدر گانری رو یاد میگیره، وقتی هم به قوانین سرور و گانری مسلط شد میتونه بره به دسته ویژه.

2- چه اشکالی داره فکشنمونو زود به زود عوض کنیم؟ شاید تو فکشنی به مشکل بر بخوریم یا اصلا خوشمون نیاد و از انتهخابمون پشیمون شیم و مطمعنا ما با FP 60 کیک خواهیم شد در صورت استعفا و خودمون ضررشو میبینیم { گلد میخریم مثلا اف پی هارو پاک میکنیم} یا اینکه مثلا به اون فکشن ملایم رفتیم تا تجربه کسب کنیم و بعد برگردیم به دسته متوسط .

فکشن عوض کردن و کسب تجربه از این راه هیچ اشکالی نداره، کلا رنک 3 شدن توی یک فکشن از دسته ملایم به لیدر دسته بعدی اینو نشون میده که اون شخص تونسته با محدودیت های دسته ملایم در این مدت کنار بیاد و وقتی به دسته متوسط بره قانونمنده و برای بقیه مشکل نمیسازه.

(اینکه شما تلاش کنید تا به یک چیز برسید و نهایتا میرسید بازی رو قشنگ تر میکنه و باعث میشه پلیرها قدر دسته های بالاتر رو بیشتر بدونن (نظر خودمه این))

-اول سرور که بخوای وارد شی یه تیک هست که نوشته من تمام قوانین این سرورو قبول دارم و از اولی که این سرور ساخته شده هم همه ی پلیرا میدونن که قبل از اینکه بخوان پلی بدن باید قوانین سرورو بلد باشند اگر نباشند ضررشو خودشون میبینن { مواردی مثل بن شدن } و و.. و

لینکی که باید اون رو بخونید و قبول کنید و در اول ورود پلیر به بازی میاد شرایط استفاده از سرور هست (Terms Of Use)

لینک مورد نظر: Arsacia.ir/tos

این قوانین کلی قبل از ورود به بازی برای اینه که شخصی که وارد سرور میشه بدونه که تحت این قوانین اومده و اگه با این شرایط کنار نیاد نمیتونه وارد شه. (برای مسائل قانونی و حقوقی هست)

نقل قول

با ورود به این سرور، شما تمامی قوانین و شرایط استفاده و همچنین بروزرسانی این شرایط استفاده را پذیرفته اید. اگر شما با هر یک از شرایط این مجموعه موافق نیستید ورودتان به این مجموعه ممنوع است.

مسلما بازکینی که به تازگی وارد سرور شده نمیتونه قوانین سرور (که حتی بازیکنی که ماه هاست اینجا بازی میکنه درست حسابی بلد نیست) رو بخونه و بعد تازه بیاد ببینه "آیا بازی خوبه اصلا؟" "دوست دارم SA:MP بازی کنم؟".

اینکه موارد تستم جزو سوال های ورودی فکشن خواهد بود و قطعا پلیر مطالعه میکنه و یاد میگیره،

اکثر بازیکن ها قوانین رو یا حفظ میکنن و بعد تست به کلی فراموش میشه و یا با تقلب ( صورت های مختلف) وارد میشن، تا وقتیکه تو این محیط بازی نکنن نمیتونن با قوانین به کلی مسلط بشن.

اینکه کسی که گان بلد نیست نمیاد دسته متوسط ، و همونطور که در پست قبل گفتم هیچ کسی که از دسته ملایم به دسته متوسط میاد گانش خوب نخواهد شد بلکه تضعیف خواهد شد، گان پینت بالی رو که همه بلدن اما در وار که اصل کاره و همه ی پلیرا دسته متوسط برای وار میرن تو یک فکشنی از دسته متوسط به گان ربطی نداره، 60 درصد وار استفاده از هوش هست و 40 درصد دیگه به گان ربط داره

جوابتونو توی مورد اول گفتم.

- خب قانونا کسی که قوانین بلد نیست و قوانین دیپارتمنت رو نمیدونه به این فکشن نخواهد اومد یا اگرم میاد حدود 40 تا سوال داره این تست که مطمعنا رعایت و مطالعه خواهند کرد پلیر ها ،  و مطمعنا حواسشونو خواهند داد تا خطایی سر نزنه که باعث اف دبلیو بشه

اینکه "کسانی که به دسته ویژه راه پیدا میکنن حرفه ای تر هستند" یکی از دلایل اومدن این قانون هست.

کسانی که 3 ماه توی فکشن های غیر دسته ویژه باشن توی اون مدت با قوانین کلی، تفاوت های میان فکشن های دپارتمنت، جریمه کردن و... آشنا میشن و وقتی اجازه رفتن به دسته ویژه رو دارند تنها نیاز هست قوانین خاص رو بخونن و در کل ذهنشون نسبت و قوانین بالاتره، قانونمند ترن و...

5- خب دیگه کسانی که تازه میان تو سرور و به قول شما تازه وارد هستن برای جمع کردن پول قطعا بعد از لول 5 شدن به ملایم خواهند رفت و الانم اکثر اسلات های فکشن های ملایم پر هست و پلیری که تازه وارده باید اونجا تجربه کسب کنه، نه کسی که کُل عمرشو دسته متوسط بوده .

بالا بردن Slot کار سختی نیست اگه همه ی فکشن ها پر بشن باز هم slot  اضافه میشه کرد.

دلیل اینکه شما با اینکه به قوانین مسلط هستین و باز هم باید برید اینه که:

1. قوانین برای همه یکسان هست (حتی اعضاء استف)

2. ما از کجا باید بدونیم یک نفر واقعا قوانین رو بلد هست یا نه (این قانون مثل یه گواهینامه یا مدرک هست که شما با اون میتونید به دسته بالاتر برید)

در 20 ساعت قبل، SasyLast گفته است:

سیستمی کاملا مزخرفه، خب معمولا پلیر جدید که میاد تو سرور منتظره لول 5 بشه بره دسته ملایم، این وسط چرا باید کسانی که کُله عمرشونو دسته متوسط بودن ضرر ببینن؟ 

در پست های بالا هست جوابش

به قول علی، Founder سرور ، سرور کسایی رو داره که نیازی ندارن اکانتشونو انلاین کنن میان وار میدنو میرن ، پس این وسط تنها کسی که ضرر میبینه کسایی هستن که تو دسته متوسط سابقه زیادی دارن و مطمعنا کسی که تو دسته متوسط بوده و برای وار اومده به عبارتی ضرر خواهد دید، چرا کسی که گانش خوبه باید بره دسته ملایم 1 ماه بمونه فقط واسه اینکه بیاد دسته متوسط؟ 

کسی که این قانون رو گزاشته خود فاندر هست..

و همونطور که گفتم قانون برای همه یکسان هست (مگر اینکه استثنائی به وجود بیاد).

مثلا یه ماه دسته ملایم میمونه بیاد دسته متوسط گانش اصلا خوب نمیشه،

قرار نیست گانش خوب شه

اگه جواب بعضی قسمت ها کامل نبود بگید تا اصلاح کنم..

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، NavidSilent گفته است:

با عرض سلام خدمت شما.

ما از پلیر به هیچ عنوان توقع نداریم که در گانری حرفه ای باشه یا اصلا گانری بلد باشه، بازیکن به دسته ملایم که میره با قوانین سرور به کلی آشنا میشه و وقتی به دسته متوسط یا همون دسته متوسط میره با کمک لیدر گانری رو یاد میگیره، وقتی هم به قوانین سرور و گانری مسلط شد میتونه بره به دسته ویژه.

فکشن عوض کردن و کسب تجربه از این راه هیچ اشکالی نداره، کلا رنک 3 شدن توی یک فکشن از دسته ملایم به لیدر دسته بعدی اینو نشون میده که اون شخص تونسته با محدودیت های دسته ملایم در این مدت کنار بیاد و وقتی به دسته متوسط بره قانونمنده و برای بقیه مشکل نمیسازه.

(اینکه شما تلاش کنید تا به یک چیز برسید و نهایتا میرسید بازی رو قشنگ تر میکنه و باعث میشه پلیرها قدر دسته های بالاتر رو بیشتر بدونن (نظر خودمه این))

لینکی که باید اون رو بخونید و قبول کنید و در اول ورود پلیر به بازی میاد شرایط استفاده از سرور هست (Terms Of Use)

لینک مورد نظر: Arsacia.ir/tos

این قوانین کلی قبل از ورود به بازی برای اینه که شخصی که وارد سرور میشه بدونه که تحت این قوانین اومده و اگه با این شرایط کنار نیاد نمیتونه وارد شه. (برای مسائل قانونی و حقوقی هست)

مسلما بازکینی که به تازگی وارد سرور شده نمیتونه قوانین سرور (که حتی بازیکنی که ماه هاست اینجا بازی میکنه درست حسابی بلد نیست) رو بخونه و بعد تازه بیاد ببینه "آیا بازی خوبه اصلا؟" "دوست دارم SA:MP بازی کنم؟".

اکثر بازیکن ها قوانین رو یا حفظ میکنن و بعد تست به کلی فراموش میشه و یا با تقلب ( صورت های مختلف) وارد میشن، تا وقتیکه تو این محیط بازی نکنن نمیتونن با قوانین به کلی مسلط بشن.

جوابتونو توی مورد اول گفتم.

اینکه "کسانی که به دسته ویژه راه پیدا میکنن حرفه ای تر هستند" یکی از دلایل اومدن این قانون هست.

کسانی که 3 ماه توی فکشن های غیر دسته ویژه باشن توی اون مدت با قوانین کلی، تفاوت های میان فکشن های دپارتمنت، جریمه کردن و... آشنا میشن و وقتی اجازه رفتن به دسته ویژه رو دارند تنها نیاز هست قوانین خاص رو بخونن و در کل ذهنشون نسبت و قوانین بالاتره، قانونمند ترن و...

بالا بردن Slot کار سختی نیست اگه همه ی فکشن ها پر بشن باز هم slot  اضافه میشه کرد.

دلیل اینکه شما با اینکه به قوانین مسلط هستین و باز هم باید برید اینه که:

1. قوانین برای همه یکسان هست (حتی اعضاء استف)

2. ما از کجا باید بدونیم یک نفر واقعا قوانین رو بلد هست یا نه (این قانون مثل یه گواهینامه یا مدرک هست که شما با اون میتونید به دسته بالاتر برید)

در پست های بالا هست جوابش

کسی که این قانون رو گزاشته خود فاندر هست..

و همونطور که گفتم قانون برای همه یکسان هست (مگر اینکه استثنائی به وجود بیاد).

قرار نیست گانش خوب شه

اگه جواب بعضی قسمت ها کامل نبود بگید تا اصلاح کنم..

1- مسلما لیدر یک دسته متوسط بی کار نیست که گان یاد کسی بده، و اینکه شاید لیدر خودش گانش ضعیف باشه و ممبراش قوی باشن، وقتی یکی میاد دسته متوسط به عهده خودشه که تمرین کنه و خودشو نشون بده { در وار های اجباری } و کسی که لول 6 یا 7 هست و میره دسته ملایم  اگر خطایی ازش سر بزنه از فکشن کیک میشه 

2- بهتر بود چنین قانونیو از اولی که سرور راه افتاده بود میزاشتید نه الان که داره AGSA میاد و وقتی نصف پلیر های با تجربه در اقلیت دسته متوسط هستن  و این یعنی قوانینو بلد هستند

و اینکه لیدر های دسته متوسط به این نگاه نمیکنن که یارو رفته رنک 4 دسته ملایم، 100 درصد میگن خب این دسته ملایم بوده سابقه نداشته تو گانری پس وار نمیبریمش به جز اجباری

نقل قول

با ورود به این سرور، شما تمامی قوانین و شرایط استفاده و همچنین بروزرسانی این شرایط استفاده را پذیرفته اید. اگر شما با هر یک از شرایط این مجموعه موافق نیستید ورودتان به این مجموعه ممنوع است.
شما همچنین قوانین اصلی سرور را خوانده و با آن رضایت کامل دارید.

این قانونیه که موسس مجموعه گذاشته و کسی نمیتونه تغییرش بده، اینکه پلیر باید قوانینو بدونه بعد رجیستر کنه یه جا ، شما میخوای بری گواهینامه رانندگی بگیری باید قوانین رانندگی رو بلد باشی تا تست بدی و قبول شی درست؟

یک مثال دیگه، شما میخوای بری National Guard واقعی ( منظورم Real هست) باید تمامی قوانین رو بلد باشی و در صورت اشتباه اخراج خواهید شد همونطور که اگر کسی تو فکشنش بی نظمی ایجاد کنه کیک خواهد شد

مثال های من به اندازه کافی قانع کننده هست و اینکه اگرم یکی بخواد بره نشنال گارد واقعی و وقتی عضو میشه نمیتونه بگه عه من قوانینو بلد نیستم یک ماه فرصت بدید بخونم، اول قوانینو خونده بعد تست داده همونجور که شما برای ورود به سرور ارساکیا باید تمامی قوانینو بپذیری

3- خب شما وقتی به مهم ترین دسته سرور یعنی دسته ویژه میری حواست هست که اشتباهی ازت سر نزنه وگرنه اف دبلیو میگیری و اینکه تمامه ممبر ها ارزوی رنک آپ رو دارن  اف دبلیو بگیرن به ضرر خودشون هست

4- خب شما از اینکه اشتباهی ازش سر نزده تو اقلیت و اف دبلیو دریافت نکرده میفهمید ، و اینکه قبلا تو دسته ویژه چقدر سابقه داشته و اف دبلیو نگرفته راحت میشه فهمید و همچنین UCP سخت نیست

5- بله منم میگم فاندر گذاشته اما این قانون بسیار اختلال ایجاد خواهد کرد در روند بازیکنای قدیمی که میخوان بک بدن یا استعفا دادن میخوان دوباره برن یه دسته دیگه. با تشکر

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SasyLast گفته است:

1- مسلما لیدر یک دسته متوسط بی کار نیست که گان یاد کسی بده، و اینکه شاید لیدر خودش گانش ضعیف باشه و ممبراش قوی باشن، وقتی یکی میاد دسته متوسط به عهده خودشه که تمرین کنه و خودشو نشون بده { در وار های اجباری } و کسی که لول 6 یا 7 هست و میره دسته ملایم  اگر خطایی ازش سر بزنه از فکشن کیک میشه 

اولا لیدر وضیفش رفع نقص و آموزش هست، دوما منظور من اینه که لیدر با تمرین گذاشتن و با کمک از ممبر های قوی به ممبرش یاد بده چجوری تیر اندازی کنه. (نیاز نیست براش کلاس خصوصی بزاره تمرین هایی که هر روز چه خودش و چه 'کسانی که مسئول برگزاری تمرین انتخاب کرده' میزارن کافیه)

2- بهتر بود چنین قانونیو از اولی که سرور راه افتاده بود میزاشتید نه الان که داره AGSA میاد و وقتی نصف پلیر های با تجربه در اقلیت دسته متوسط هستن  و این یعنی قوانینو بلد هستند

بله، حرف شما درسته ولی خیلی از قانون ها همون اول وجود نداشت و بعد از چند وقت اضافه شد و خیلی هم مفید بودن، این قانون باعث میشه سرور خیلی منظم تر بشه. (کمی تغییر هم به کسی آسیب نمیزنه)

و اینکه لیدر های دسته متوسط به این نگاه نمیکنن که یارو رفته رنک 4 دسته ملایم، 100 درصد میگن خب این دسته ملایم بوده سابقه نداشته تو گانری پس وار نمیبریمش به جز اجباری

کلا اگه تا الان لیدری ممبرشو نمیبرد وار تموم شد، از الان تمامی ممبر ها باید برن وار و کلا قراره اجباری بشه.

این قانونیه که موسس مجموعه گذاشته و کسی نمیتونه تغییرش بده، اینکه پلیر باید قوانینو بدونه بعد رجیستر کنه یه جا ، شما میخوای بری گواهینامه رانندگی بگیری باید قوانین رانندگی رو بلد باشی تا تست بدی و قبول شی درست؟

دوباره میگم این "شرایط استفاده از سرور هست" (Terms of use) هر تریدمارکی یا هر شرکتی برای اینکه از بعضی از شکایات جلوگیری کنه از شما تاییدیه میگیره که طبق این قانون ها شما میاید تو بازی، سایت،سرور و... ، برای مثال:

اگر رایانه شما در هنگام بازی خراب بشه نمیتونید از "آرساکیا" شکایت کنید به دلیل این بند:

نقل قول

ArSaCiA کوچک ترین دسترسی به اطلاعات (داخل سیستم) شما ندارد و هر اطلاعاتی که توسط خود شما در دیتابیس ذخیره شده باشد محفوظ است.
سرور دسترسی به ایجاد یا اشغال فضا در هارد سیستم شما را ندارد.
هر گونه خرابی یا ... در سیستم به عهده تیم SA:MP هست، ما هیچ گونه دسترسی به سیستم شما نداریم.

شکایت شما رد میشه چون این حرف رو تایید کردید.

(مسلما هیچکس این شرایط رو نمیخونه، (حتی خودتونم نمیدونستید وجود داره) Teams of use برای شرایط قانونی و حقوقی هست)

پس کلا این قانون (رنک 3 شدن) و "شرایط استفاده از سرور" به هم مربوط نیستن و تایید ای که اول بازی گرفته میشه به ما نمیگه که اون شخص قوانین رو خونده و برای منظور دیگری به کار میره.

یک مثال دیگه، شما میخوای بری National Guard واقعی ( منظورم Real هست) باید تمامی قوانین رو بلد باشی و در صورت اشتباه اخراج خواهید شد همونطور که اگر کسی تو فکشنش بی نظمی ایجاد کنه کیک خواهد شد

اگر بازی بخواید درباره ی "Real" صحبت کنیم شما باید اول برید دبستان بعد از 5 سال درس برید راهنمایی بعد برید دبیرستان، کنکور بدید جوابش که اومد برید دانشگاه (اگر قبول شدید) رشته مورد نظر که به شغل مورد علاقتون مربوطه برید و پس از چند سال به کارتون برسید.... 

این یک بازیه و با Real متفاوت هست، شما دارید نقش بازی میکند (Role play) پس همه چی شبیه به زندگی واقعی نباید باشه.

مثال های من به اندازه کافی قانع کننده هست و اینکه اگرم یکی بخواد بره نشنال گارد واقعی و وقتی عضو میشه نمیتونه بگه عه من قوانینو بلد نیستم یک ماه فرصت بدید بخونم، اول قوانینو خونده بعد تست داده همونجور که شما برای ورود به سرور ارساکیا باید تمامی قوانینو بپذیری

متاسفانه قانع کننده نیستن (حداقل از نظر من)

اون شخص که توی دنیای واقعی به یک شغل میرسه 15 سال درس میخونه (یا شاگردی میکنه) که اینکه کار رو یاد بیگیره با این حال وقتی وارد کار میشه یک "ُسوپروایزور" میاد کاری که باید انجام بده رو بهش توضیح میده..

شما میرید یک فرم پر میکنید فرداشم یه روخونی میکنید میرید تست میدید.

اگر تا به حال وار نداده بودید با خوندن قوانین به تنهایی، اصطلاحات رو بلد بودید یا اصلا سیستم وار میدونستید چجوریه؟

- خب شما از اینکه اشتباهی ازش سر نزده تو اقلیت و اف دبلیو دریافت نکرده میفهمید ، و اینکه قبلا تو دسته ویژه چقدر سابقه داشته و اف دبلیو نگرفته راحت میشه فهمید و همچنین UCP سخت نیست

- بله منم میگم فاندر گذاشته اما این قانون بسیار اختلال ایجاد خواهد کرد در روند بازیکنای قدیمی که میخوان بک بدن یا استعفا دادن میخوان دوباره برن یه دسته دیگه. با تشکر

در حال حاضر بهترین معیار برای اینکه تشخیص بدیم شخص میتونه به دسته بعدی بره یا نه رنک 3 شدن در دسته قبلی هست.

در مورد این قانون جدید کلا هر تغییری هم خوبی های خودشو داره هم بدی، ولی اگر کمی تلاش کنید و از رنک 3 بگزرید تغییراتی که این قانون در سرور ایجاد میکنه خیلی به پیشرفت و حرفه ای شدن سرور کمک میکنه.

در اکثر پست ها هم گفتم که استثناء ممکنه در شرایط خاص به وجود بیاد که شامل شما هم بشه.

ممنون از نظراتتون موفق باشید..

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، NavidSilent گفته است:

اولا لیدر وضیفش رفع نقص و آموزش هست، دوما منظور من اینه که لیدر با تمرین گذاشتن و با کمک از ممبر های قوی به ممبرش یاد بده چجوری تیر اندازی کنه. (نیاز نیست براش کلاس خصوصی بزاره تمرین هایی که هر روز چه خودش و چه 'کسانی که مسئول برگزاری تمرین انتخاب کرده' میزارن کافیه)

بله، حرف شما درسته ولی خیلی از قانون ها همون اول وجود نداشت و بعد از چند وقت اضافه شد و خیلی هم مفید بودن، این قانون باعث میشه سرور خیلی منظم تر بشه. (کمی تغییر هم به کسی آسیب نمیزنه)

کلا اگه تا الان لیدری ممبرشو نمیبرد وار تموم شد، از الان تمامی ممبر ها باید برن وار و کلا قراره اجباری بشه.

دوباره میگم این "شرایط استفاده از سرور هست" (Terms of use) هر تریدمارکی یا هر شرکتی برای اینکه از بعضی از شکایات جلوگیری کنه از شما تاییدیه میگیره که طبق این قانون ها شما میاید تو بازی، سایت،سرور و... ، برای مثال:

اگر رایانه شما در هنگام بازی خراب بشه نمیتونید از "آرساکیا" شکایت کنید به دلیل این بند:

شکایت شما رد میشه چون این حرف رو تایید کردید.

(مسلما هیچکس این شرایط رو نمیخونه، (حتی خودتونم نمیدونستید وجود داره) Teams of use برای شرایط قانونی و حقوقی هست)

پس کلا این قانون (رنک 3 شدن) و "شرایط استفاده از سرور" به هم مربوط نیستن و تایید ای که اول بازی گرفته میشه به ما نمیگه که اون شخص قوانین رو خونده و برای منظور دیگری به کار میره.

اگر بازی بخواید درباره ی "Real" صحبت کنیم شما باید اول برید دبستان بعد از 5 سال درس برید راهنمایی بعد برید دبیرستان، کنکور بدید جوابش که اومد برید دانشگاه (اگر قبول شدید) رشته مورد نظر که به شغل مورد علاقتون مربوطه برید و پس از چند سال به کارتون برسید.... 

این یک بازیه و با Real متفاوت هست، شما دارید نقش بازی میکند (Role play) پس همه چی شبیه به زندگی واقعی نباید باشه.

متاسفانه قانع کننده نیستن (حداقل از نظر من)

اون شخص که توی دنیای واقعی به یک شغل میرسه 15 سال درس میخونه (یا شاگردی میکنه) که اینکه کار رو یاد بیگیره با این حال وقتی وارد کار میشه یک "ُسوپروایزور" میاد کاری که باید انجام بده رو بهش توضیح میده..

شما میرید یک فرم پر میکنید فرداشم یه روخونی میکنید میرید تست میدید.

اگر تا به حال وار نداده بودید با خوندن قوانین به تنهایی، اصطلاحات رو بلد بودید یا اصلا سیستم وار میدونستید چجوریه؟

در حال حاضر بهترین معیار برای اینکه تشخیص بدیم شخص میتونه به دسته بعدی بره یا نه رنک 3 شدن در دسته قبلی هست.

در مورد این قانون جدید کلا هر تغییری هم خوبی های خودشو داره هم بدی، ولی اگر کمی تلاش کنید و از رنک 3 بگزرید تغییراتی که این قانون در سرور ایجاد میکنه خیلی به پیشرفت و حرفه ای شدن سرور کمک میکنه.

در اکثر پست ها هم گفتم که استثناء ممکنه در شرایط خاص به وجود بیاد که شامل شما هم بشه.

ممنون از نظراتتون موفق باشید..

با سلام انگار شما نفهمیدید که بنده چی گفتم راجبه Real من گفتم همونطور که اگر قوانینو داخل نشنال گارد بلد نباشی کیک میشی ، منظورم ریل هست

نگفتم که باید داخل فکشن بمونید گفتم اگر قانون شکنی هم کنید اخراج میشید و همونطور که شما اشاره کردید داخل دبیرستان هم قوانینی داره دانشگاه هم قوانینی داره که اگر رعایتشون نکنید جریمه میشید

و جهت اطلاعتون که میگید سیستم یا اصطلاحات وارو بلد نیستید از شما بیشتر وار دادم و با عرض پوزش شما داخل پی دی بودید تا رنک 4. و من رنک های 4 - 3 دسته متوسط بودم و نمیشه به من بگید که وار نرفتی .

به نظرم که همونطور که همه موافق هستند بهتر بود این قانون از اول میومد نه الان که 4 سال گذشته و همه اقلیتشون رو رفتن و بعضیا هم بودن به خاطر اینکه رفیقشون لیدر شده کلا رفتن دسته متوسط و کلا تو کاره دسته متوسط بودن.

ممنون. 

لینک به دیدگاه

به نام خدا. 

بازم سوال برای من پیش اومده!

اخه منی که رنک 3 پی دی دارم و سابقه لیدری دسته متوسط دارم برم تاکسی SS جمع کنم؟

من به پول بازی احتیاجی ندارم و بازی کسل کننده شده به اندازه کافی.

برای مثال 1 سال پلی دادیم تقریبا همه جا سابقه دارم با اکانت مولتی که دیگه الان دست من نیست و اکانت اصلی.

من داشتم توی پی دی سابقه جمع می کردم برم NG  ولی وقتی راب جدید اودم کلا هیجان و پول از ان جی رفت.

بعد از اون چندین انتخاب داشتم که دسته ملایم که اصلا نمیرفتم و دسته ویژه هم که بودم و کاسبی و هیجانش رفت.

تنها دلیلی که پلی میدادم دوستان گلم و با مرامم بودن و تیم استف و تجربه ادمینی که رفتیم استف و لیدری دسته متوسط و سرگرم شدنه ما تا بن شدیم.

بای دادیم تا دوستان گلم مارو کشیدن سرور و الانم تنها جایی که حال میده دسته متوسط و وار هست.

اگه اینم از ما بگیرید دیگه چی کار کنیم؟

دیگه به جز دور دور و ولگردی چیکار کنیم؟

اینکار به جز زده شدن ما از گیم کار دیگه نمیکنه برای ما که قدیمی هستیم و پلیر تازه وارد که شما هی ذکر می کنید شامل من نمیشه.

شما اگه سرگرمی که به ما حال بده و یک Civil انجام بده ذکر کنید دیگه اینهمه بحث نمیکنیم.

وقتی که زده شدیم و civil موندیم ما که با گان حال میکنیم چند راه کار هست.

1- پاینت بال که بعد از چند بار رفتن دیگه حس اون میره.

2-بریم سرور های TDM خارجی با پینگ افتضاح و بدون دوست بازی کنیم که بدون 1 ماه زحمت برای رنک 3 گان میکشم.

3-یا هم به گیم اولم بر گردم و Cs 1.6 بازی کنم.

همین Laststrom بنده خدا از دسته متوسط اومده بیرون الان چیکار کنه؟ بره Screen shot جمع کنه؟ با اینهمه سابقه پلی

شما که AGSA رو به زوودی میارید فکر کنیم همون به زوودی قبلا هست و تا سال دیگه طول میکشه!

برای پلیر های قدیمی ارزش قاعل شید نه که از امتیازات اونا کم کنید تا دوباره برن دسته ملایم مثل زمانی که لول 5 بودن.

• اگه سرگرمی برای بنده دارید بگید (الان دسته متوسط هستم و خیلی هم بهم خوش میگذره ولی دوستانی دارم که مثل من هستن)
  • مثلا .Mehrshad یا همین Laststorm
  • یا علی 
ویرایش شده توسط MoHaMMaDNICEeE
لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، MoHaMMaDNICEeE گفته است:

به نام خدا. 

بازم سوال برای من پیش اومده!

اخه منی که رنک 3 پی دی دارم و سابقه لیدری دسته متوسط دارم برم تاکسی SS جمع کنم؟

من به پول بازی احتیاجی ندارم و بازی کسل کننده شده به اندازه کافی.

برای مثال 1 سال پلی دادیم تقریبا همه جا سابقه دارم با اکانت مولتی که دیگه الان دست من نیست و اکانت اصلی.

من داشتم توی پی دی سابقه جمع می کردم برم NG  ولی وقتی راب جدید اودم کلا هیجان و پول از ان جی رفت.

بعد از اون چندین انتخاب داشتم که دسته ملایم که اصلا نمیرفتم و دسته ویژه هم که بودم و کاسبی و هیجانش رفت.

تنها دلیلی که پلی میدادم دوستان گلم و با مرامم بودن و تیم استف و تجربه ادمینی که رفتیم استف و لیدری دسته متوسط و سرگرم شدنه ما تا بن شدیم.

بای دادیم تا دوستان گلم مارو کشیدن سرور و الانم تنها جایی که حال میده دسته متوسط و وار هست.

اگه اینم از ما بگیرید دیگه چی کار کنیم؟

دیگه به جز دور دور و ولگردی چیکار کنیم؟

اینکار به جز زده شدن ما از گیم کار دیگه نمیکنه برای ما که قدیمی هستیم و پلیر تازه وارد که شما هی ذکر می کنید شامل من نمیشه.

شما اگه سرگرمی که به ما حال بده و یک Civil انجام بده ذکر کنید دیگه اینهمه بحث نمیکنیم.

وقتی که زده شدیم و civil موندیم ما که با گان حال میکنیم چند راه کار هست.

1- پاینت بال که بعد از چند بار رفتن دیگه حس اون میره.

2-بریم سرور های TDM خارجی با پینگ افتضاح و بدون دوست بازی کنیم که بدون 1 ماه زحمت برای رنک 3 گان میکشم.

3-یا هم به گیم اولم بر گردم و Cs 1.6 بازی کنم.

همین Laststrom بنده خدا از دسته متوسط اومده بیرون الان چیکار کنه؟ بره Screen shot جمع کنه؟ با اینهمه سابقه پلی

شما که AGSA رو به زوودی میارید فکر کنیم همون به زوودی قبلا هست و تا سال دیگه طول میکشه!

برای پلیر های قدیمی ارزش قاعل شید نه که از امتیازات اونا کم کنید تا دوباره برن دسته ملایم مثل زمانی که لول 5 بودن.

• اگه سرگرمی برای بنده دارید بگید (الان دسته متوسط هستم و خیلی هم بهم خوش میگذره ولی دوستانی دارم که مثل من هستن)
  • مثلا .Mehrshad یا همین Laststorm
  • یا علی 

با سلام بنده به خاطر شما و بقیه پلیر هایی که کل سابقشون دسته متوسطه گفتم ،  اگر شما سابقه دیپارتمنت داشته باشی یا رنک 4 یا 3 دسته متوسط بوده باشی میتونی بری دسته متوسط، در ضمن من اولین فکشنم دسته ملایم بود که رنک 3 شدم با لیدری Maede فک کنم

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، SasyLast گفته است:

با سلام انگار شما نفهمیدید که بنده چی گفتم راجبه Real من گفتم همونطور که اگر قوانینو داخل نشنال گارد بلد نباشی کیک میشی ، منظورم ریل هست

نگفتم که باید داخل فکشن بمونید گفتم اگر قانون شکنی هم کنید اخراج میشید و همونطور که شما اشاره کردید داخل دبیرستان هم قوانینی داره دانشگاه هم قوانینی داره که اگر رعایتشون نکنید جریمه میشید

شما بازی رو با واقیعیت مقایسه کردید و من هم اینکار رو کردم.

و جهت اطلاعتون که میگید سیستم یا اصطلاحات وارو بلد نیستید از شما بیشتر وار دادم و با عرض پوزش شما داخل پی دی بودید تا رنک 4. و من رنک های 4 - 3 دسته متوسط بودم و نمیشه به من بگید که وار نرفتی .

در 7 ساعت قبل، NavidSilent گفته است:

من گفتم اگه تا به حال وار نداده بودید (که دادید) از سیستم وار نمیتونیستید سر در بیارید. من نگفتم وار ندادید منظورم این بود با تجربه وار دادن رو یاد میگیرید، نه با خوندن قوانین.

به نظرم که همونطور که همه موافق هستند بهتر بود این قانون از اول میومد نه الان که 4 سال گذشته و همه اقلیتشون رو رفتن و بعضیا هم بودن به خاطر اینکه رفیقشون لیدر شده کلا رفتن دسته متوسط و کلا تو کاره دسته متوسط بودن.

ممنون. 

با این نظرتون موافقم، مشکلاتی که به مسئولین گذارش میشه، باعث شده این قانون گذاشته بشه، به هر حال "هر وقت ماهی رو از آب بگیری تازست"

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

لینک به دیدگاه

شدیدا با این سیستم جدید مخالفم

باید میذاشتین کسایی که مثلا سابقه دسته ویژه دارن بتونن دوباره برن دسته ویژه نه که از اول دو ماه دسته ملایم دو ماه دسته متوسط و تااازه بعد از چهار ماه دسته ویژه!!!

حالا گیریم یکی از دسته متوسط کلا خوشش نمیاد میخواد بره PD یا FBI مجبوره بره دو ماه تو دسته متوسط بازی کنه و اگه گانش هم خوب نباشه هی باید سرکوفت و تیکه بشنوه از بقیه!!! پلیر زده میشه از بازی، میره پشت سرشم نگاه نمیکنه!!!

ولی دیگه حداقل این قانون جدید این بود که ظرفیت فکشن ها رو بیشتر کنید که پلیر یک هفته منتظر خالی شدن فکشن نباشه

لینک به دیدگاه

در در 7/12/2018 در 08:46، TRBoy گفته است:

شدیدا با این سیستم جدید مخالفم

باید میذاشتین کسایی که مثلا سابقه دسته ویژه دارن بتونن دوباره برن دسته ویژه نه که از اول دو ماه دسته ملایم دو ماه دسته متوسط و تااازه بعد از چهار ماه دسته ویژه!!!

حالا گیریم یکی از دسته متوسط کلا خوشش نمیاد میخواد بره PD یا FBI مجبوره بره دو ماه تو دسته متوسط بازی کنه و اگه گانش هم خوب نباشه هی باید سرکوفت و تیکه بشنوه از بقیه!!! پلیر زده میشه از بازی، میره پشت سرشم نگاه نمیکنه!!!

ولی دیگه حداقل این قانون جدید این بود که ظرفیت فکشن ها رو بیشتر کنید که پلیر یک هفته منتظر خالی شدن فکشن نباشه

با سلام

اولا که دیگه سره اینکه بلد نیست درست تیر اندازی کنه و تو وار نتونه خوب بزنه و مجازات بشه و اینا نداریم و دیگ بخاطر یک مکان کسی دعوا یا مشکلی ایجاد نمیکنه و فقط قصدشون یاد دادنِ نحوه ی درست تیر اندازی کردن هستش تا وقتی واردهِ دپارتمنت شدن حداقل بتونن وقتی 2تا دزد جلوشون امد بزنن.

در رابطه با ظرفیت هم اضافه شده و خوده لیدر های اون اقلیت ها میدونن

Magnito.png

لینک به دیدگاه

در در 7/9/2018 در 22:08، NavidSilent گفته است:
در در 7/9/2018 در 12:03، NavidSilent گفته است:

به این معنی که: اگر لیدر فکشنی از دسته ملایم بشید اجازه ورود به دسته متوسط رو دارید.

و اگر لیدر فکشنی از دسته متوسط باشید (+ داشتن رنک 3+ در دسته ملایم)  اجازه ورود به دسته ویژه رو دارید.

خب وقتی کسی لیدری دسته متوسط رو داره یعنی نمیتونه به خود دسته متوسط بره؟

این دیگه خیلی مسخرس

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AliKeRmaN گفته است:

خب وقتی کسی لیدری دسته متوسط رو داره یعنی نمیتونه به خود دسته متوسط بره؟

این دیگه خیلی مسخرس

کلا وقتی لیدر یک فکشن بشید، به این معناست که توی اون فکشن رنک 7 شدید، برای رفتن به دسته بعد هم رنک 3+ لازم هست.

(کلا لیدری با رنک 3 شدن توی این مورد هیچ فرقی نداره.)

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، NavidSilent گفته است:

کلا وقتی لیدر یک فکشن بشید، به این معناست که توی اون فکشن رنک 7 شدید، برای رفتن به دسته بعد هم رنک 3+ لازم هست.

(کلا لیدری با رنک 3 شدن توی این مورد هیچ فرقی نداره.)

من الان میخوام جواب واضح بشنوم 

وقتی کسی لیدری دسته متوسط و دسته ویژه رو داشته، ایا میتونه بره داخل دسته متوسط و ویژه؟

الان بنده مثلا قبلا لیدر FNF بودم بر فرض مثال و در دسته ملایم هیچ سابقه ای ندارم ایا میتونم برم خود دسته متوسط یا نه؟ کاری به دسته ویژه ندارم 

اگر که نتونم برم خیلی قانون مسخره ایه وقتی کسی لیدریه اونجا رو داشته یعنی تمام قوانینش رو میدونه پس لازم نیسته که بره دسته ملایم و بعد بتونه بیاد

واقعا من نمیدونم بر چه اساس این قوانین رو مینویسن 

یکی از همین قوانین مسخره مثل check-pc هسته

یکم فکر کردن هم خوبه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...