رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل کلن رها شده - تمدید نشده

JackieBoy

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید

حدود 5-6 ماه پیش اگر اشتباه نکنم کلنی زدم به نام sons of anarchy motorcycle club با تگ SOA که بعد از چند وقت خودم ازش لفت دادم رنک 5 اش هم بعد ها لفت داد و یه کلن زد S0A. حالا الان من میخوام دوباره کلن رو با تگ SOA بسازم که میگه این کلن موجوده مثل اینکه من قبل خروج باید کلن رو منحل میکردم که نکردم. اما از اونجایی که تمدید نشده و الان میخوام دوباره بزنمش @Ali و @Shayan یه کمکی کنن ممنون میشم

JaxTeller.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به رنک 5 کلن که Chibs بود اسم اکانتش و بعد چون من لیدر بودم و اکانتمو برای چند ماهی رها کرده بودم دوستمون هم نمیتونست تمدید کنه چون اون نساخته بود کلن رو با منیجر شایان هماهنگ کرد و منیجیر شایان مثل اینکه کلن رو حذف کرد و همون اکانت Chibs کلن با تگ S0A رو زد.

دقیقا مشکل همینجاست الان توی سابقه کلن من یا Chibs برید جای کلن SOA زده Deleted clan اما هنوز نمیتونم با این تگ بسازمش 

JaxTeller.png

لینک به دیدگاه

سلام، دلیلش اینه که دوست شما میبایست Clan destruct کنه تا شما بتونید اون کلن رو دوباره بزنید. طبق این لینک، کلن شما هنوز هست و شما نمیتونید این کلن را تا زمانی که کلن قبلی وجود داره بزنید.

@JackieBoy

skin3.png

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، BiHan گفته است:

سلام، دلیلش اینه که دوست شما میبایست Clan destruct کنه تا شما بتونید اون کلن رو دوباره بزنید. طبق این لینک، کلن شما هنوز هست و شما نمیتونید این کلن را تا زمانی که کلن قبلی وجود داره بزنید.

@JackieBoy

میشه بگید دقیقا کی باید دیسترکت کنه کلن رو نه من داخلم نه همون اکانت Chibs که رنک 5 بوده اگر کسی هست داخل که میتونه بگید خب گیرش میاریم :D

JaxTeller.png

لینک به دیدگاه

@JackieBoy

شما در تاریخ 2018/03/11 17:01:51 (در UCP مشخص هست) کلن رو به شخصی دیگر واگذار کردید که به گفته ی خودتون:

در در 7/7/2018 در 10:44، JackieBoy گفته است:

به رنک 5 کلن که Chibs بود

Chibs هم تا الان لیدر کلن SOA نشده! (طبقِ UCP) در حال حاظر هم لیدر S0A هستند ایشون.

بررسی کنید ببینید لیدر فعلی چه کسی هست و ازشون درخواست حذف کردنِ کلن رو بکنید.

میتونید به Chibs هم بگید که کلنِ S0A رو تمدید یا حذف کنه...

ویرایش شده توسط NavidSilent

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

NavidSilent.pngUntitled_1.jpg       

لینک به دیدگاه

در در 7/9/2018 در 11:41، NavidSilent گفته است:

@JackieBoy

شما در تاریخ 2018/03/11 17:01:51 (در UCP مشخص هست) کلن رو به شخصی دیگر واگذار کردید که به گفته ی خودتون:

Chibs هم تا الان لیدر کلن SOA نشده! (طبقِ UCP) در حال حاظر هم لیدر S0A هستند ایشون.

بررسی کنید ببینید لیدر فعلی چه کسی هست و ازشون درخواست حذف کردنِ کلن رو بکنید.

میتونید به Chibs هم بگید که کلنِ S0A رو تمدید یا حذف کنه...

ببینید منیجر شایان باید بتونه کمک کنه. اتفاقی که اینجا افتاده شما اگه چک کنی این دوتا لینکو : http://agsa.arsacia.ir/players/clan/JackieBoy 
http://agsa.arsacia.ir/players/clan/Chibs

میبینی که بعد از اینکه من دیگه تمدید نکردم کلن رو شایان وارد کلن شده و مثل اینکه من و رنک 5 رو موو داده به کلن S0A و حالا خودش دست کی سپرده کلن SOA رو نمیدونیم باید خودش بیاد اوکی کنه لطف کنین ازش بخواین درواقع ایشون باید همون موقع دیسترکت میکرد کلن رو که ما به این مشکلات نیافتیم. انقد اذیتمون نکنین. پولم میخوایم بدیم اذیت میکنین؟ اینکه لیدر اون کلن من بودم که خب یه چیز واضحه میتونید چک کنید. 100% لیدریش رو به کسی هم ندادم یا نفروختم چون در اون صورت الان بن بودم یا دیگه انقد پررو نیستم که اگر فروخته باشم بیام اینجا دنبالش. پس اینا همش به قول معروف کاغذ بازیه الکیه. یه لطف کنین بگیرین اینو دیسترکت یا دیلیت کنین خودتون ما پولشو بدیم دوباره بزنیمش..  

JaxTeller.png

لینک به دیدگاه

کلنی که منیجر @Shayan، Chibs رو لیدر اون کرده و از لیدری برداشته قبلا دیستراکت شده (به جای اسم نوشته شده Deleted Clan )  ولی کلن SOA هنوز وجود داره.

تنها کسانی که میدونن چه اتفاقی اینجا افتاده شما و خودشون هستید.

در 1 ساعت قبل، JackieBoy گفته است:

حالا خودش دست کی سپرده کلن SOA رو نمیدونیم

ایشون 100% از لیدر قبلی میپرسه که "میخواید به چه کسی واگزار کنید" و اصلا بدون در خواست خود لیدر، لیدر کلن رو عوض نمیکنن.

ایشون باید همون موقع دیسترکت میکرد کلن رو که ما به این مشکلات نیافتیم.

این کار رو لیدر باید بکنه نه منجر.

اینکه لیدر اون کلن من بودم که خب یه چیز واضحه میتونید چک کنید. 100% لیدریش رو به کسی هم ندادم یا نفروختم چون در اون صورت الان بن بودم یا دیگه انقد پررو نیستم که اگر فروخته باشم بیام اینجا دنبالش. پس اینا همش به قول معروف کاغذ بازیه الکیه

وقتی کلن رو واگذار میکنید دیگه اون کلن مال شما نیست،  تگ و  اسم به شما متعلق نیست و نمیتونید کلن رو (پس از واگذار کردن) دوباره پس بگیرید یا پاکش کنید (مگر اینکه لیدر فعلیش رضایت داشته باشه)

یه لطف کنین بگیرین اینو دیسترکت یا دیلیت کنین خودتون ما پولشو بدیم دوباره بزنیمش..  

چنین کاری کلا از نظر قانون سرور ممکن نیست، سعی کنید لیدر فعلی رو پیدا کنید.

انقد اذیتمون نکنین. پولم میخوایم بدیم اذیت میکنین؟

ما طبق قوانین پاسختونو میدیم و قصد اذیت شما رو نداریم، اگر قبل از واگذاری کمی بررسی میکردید و  اهمیت میدادید این مشکل به وجود نمیومد.

موفق باشید..

?????ˢⁱˡᵉⁿᵗ

NavidSilent.pngUntitled_1.jpg       

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...