رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تبانی و ناداوری در اونت - SiNaGaMeR , LastStorm

Daenerys

ارسال‌های توصیه شده

در 4 ساعت قبل، SaliMaroni گفته است:

1- اولا تو منو نمیشناسی کی هستم و از کی پلی میدم،پس خیلی خودتو دسته بالا نگیر،پافشاری بر افتضاحی که به بار آوردی افتخار نیست،شعور تو و هلپرت پایینه که بلد نیستی از cmd های ایونت استفاده کنی و چت میدی نزنید(کی وسط دوئل چتو میخونه آخه پلیر با تجربه!!)

2- آبروی کسی با شکایت نرفته،در جایی ناداوری و پارتی بازی ببینم قطعا شکایت میکنم و افراد نالایق از قبیل تورو به سزای اعمالشون میرسونم و آدمشون میکنم

3- لول تو و دوست عزیزت هرچی که هست ، سهل انگاری در برگزاری ایونت،پارتی بازی و تبانی،و همچنین اصرار بر فریب ادمین و زیرپا گذاشتن قوانین سرور رو توجیح نمیکنه،اتفاقا همین شما لول بالاهای (دائم اسلیپ) باید آدم بشید تا دیگه لقمه اندازه توانتون بردارید و با ندانم کاری هاتون نظم سرور رو بهم نزنید

4- خیلی خوبه که با دوست عزیزت از 1 سال قبل از تاسیس سرور اینجا پلی میدید (دروغ گفتن افتخار نیست،رذیلت پست اخلاقیست)،سطحتون 1000 هم باشه همه دیدن چه افتضاحی به بار اوردید و نابلدی و نوب بودن جفتتون به همه ثابت شده ،لازمه که بگم معلومه به شما نمیخوریم،اگه به شما بخوریم میشکنید¬¬

مشکل شما اینه فکر میکنین سمپ رو شما دوتا کشف کردید

درآخر از ادمین محترم درخواست بررسی دقیق و اعمال مجازات درست رو دارم

با تشکر-خدا همه مارو آدم کنه مخصوصا اون دوتارو!

جواب قسمت 3 و 4 شما رو بدم و دیگه برم، آقای مشتی و لوتی بنده 6 سال و بیشتر داخل نت هستم، دوستانی که باید و شاید من و میشناسن و بنده به آشنایی با شما هیچ نیازی ندارم و گیم برای من حکم یک سرگرمی رو داره؛ موقعی که شما در حال گل کوچیک بازی کردن بودید، ما در بسیاری از قسمت های گیمینگ حرف اول رو میزدیم پس خواهشا دیگه از رشادتای خودتون برای ما تعریف نکنید =)) 
در پناه ایزد!

▂▃▄▅▆▇█▓▒░SᴀɪɴTs Fᴀᴍɪʟʏ░▒▓█▇▆▅▄▃▂

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@Row

منم نگفتم به اشنایی با تو احتیاج دارم

تو که سنت از من کمتره پس مشخصه کی عقب تره

اگه ۶ ساله فهمیدی نت چیه منم از ١٣ سالگیم فروم گیم بودم

گرچه گفتن نداره این چیزا چون دست بالای دست بسیار است

بجای این کوری خوندنای بیهوده و ادعای پرو بودن،سعی کن ازین افتضاحا به بار نیاری تا پرو بودنت زیاد از حد ثابت نشه

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، SaliMaroni گفته است:

@Row

منم نگفتم به اشنایی با تو احتیاج دارم

تو که سنت از من کمتره پس مشخصه کی عقب تره

اگه ۶ ساله فهمیدی نت چیه منم از ١٣ سالگیم فروم گیم بودم

گرچه گفتن نداره این چیزا چون دست بالای دست بسیار است

بجای این کوری خوندنای بیهوده و ادعای پرو بودن،سعی کن ازین افتضاحا به بار نیاری تا پرو بودنت زیاد از حد ثابت نشه

با کسی که از خودتون بزرگ تره درست صحبت کنید! پدر و مادرتون ادب یادتون ندادند؟ 

من مدارک رو گذاشتم http://uupload.ir/view/ipaq_gta_sa_2018-07-02_17-43-06-007.mp4/

در مورد بحث ای اف کی، اون اول من باید ایشون رو کیک میدادم ولی اخر اونتم کلمه ی Nazan رو گفتم تا فیلمو چک کنم که سینا گیمر مرد و مبلغ طبق نظر ناظر اونت prestige مبلغ نصف نصف شد و بنده عمدا ایشون رو که کیک ندادم، سهوا بوده و وقتی اخر یادم تومد گغتم نزنید که شما زدید و اونت نصف نصف شد

ویرایش شده توسط SasaNStorm
لینک به دیدگاه

در در 06/07/2018 در 18:16، SaliMaroni گفته است:

1- اولا تو منو نمیشناسی کی هستم و از کی پلی میدم،پس خیلی خودتو دسته بالا نگیر،پافشاری بر افتضاحی که به بار آوردی افتخار نیست،شعور تو و هلپرت پایینه که بلد نیستی از cmd های ایونت استفاده کنی و چت میدی نزنید(کی وسط دوئل چتو میخونه آخه پلیر با تجربه!!)

2- آبروی کسی با شکایت نرفته،در جایی ناداوری و پارتی بازی ببینم قطعا شکایت میکنم و افراد نالایق از قبیل تورو به سزای اعمالشون میرسونم و آدمشون میکنم

3- لول تو و دوست عزیزت هرچی که هست ، سهل انگاری در برگزاری ایونت،پارتی بازی و تبانی،و همچنین اصرار بر فریب ادمین و زیرپا گذاشتن قوانین سرور رو توجیح نمیکنه،اتفاقا همین شما لول بالاهای (دائم اسلیپ) باید آدم بشید تا دیگه لقمه اندازه توانتون بردارید و با ندانم کاری هاتون نظم سرور رو بهم نزنید

4- خیلی خوبه که با دوست عزیزت از 1 سال قبل از تاسیس سرور اینجا پلی میدید (دروغ گفتن افتخار نیست،رذیلت پست اخلاقیست)،سطحتون 1000 هم باشه همه دیدن چه افتضاحی به بار اوردید و نابلدی و نوب بودن جفتتون به همه ثابت شده ،لازمه که بگم معلومه به شما نمیخوریم،اگه به شما بخوریم میشکنید¬¬

مشکل شما اینه فکر میکنین سمپ رو شما دوتا کشف کردید

درآخر از ادمین محترم درخواست بررسی دقیق و اعمال مجازات درست رو دارم

با تشکر-خدا همه مارو آدم کنه مخصوصا اون دوتارو!

بیا بهت جا 100K یه میل بدم بری مترجم استخدام کنی حرفاتو ترجمه کنن

=))

1- شما ‌‌شخص خاصی نیستید که بخوام بشناسم. در حد یه کسی که شغلش توی سرور زباله دان هست در همون حد میشناسمت

2-من ناداوری نکردم، از بابات بپرس فرق عمدا با سهوا بت میگه

3-من مدرک رو دادم و کسیو گول نزدم! یه سری به UCP بزن بعد ببین که داعم و اسلیپ هست

4- گفتم که تو و دوستات شعور و درک ندارید، من گفتم 6 ساله پلی میده، واقعا اینقد حقیری که نمیفهمی فقط تو ارساکیا پلی نمیدن؟ و تو هر بازی که بازی کنی پلی دادن عه

لینک به دیدگاه

@SasaNStorm

تو لازم نیست اخلاق رو به من درس بدی،گرچه بنده کاملا مودب هستم

پدر و مادرت یادت ندادن کلاه برداری کار درستی نیست؟

پاسخی ننویس که باز من مجبور به پاسخ باشم

امیدوارم پاسخ بعدی توسط ادمین و جواب به این شکایت باشه

با تشکر

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

با سلام

بازیکن @Daenerys لطفا شکایت خود را در موضوعِ دیگر و با تمامیِ مدارکتون ارسال کنید تا بررسی در آن موضوع صورت بگیرد.

@SasaNStorm شما حق ندارید در شکایت به کسی توهین کنید (شما مجاز به توهین و تمسخر در شکایات نیستید (مجازات: 3 روز مسدودیت از انجمن)، همچنین ما کسی رو از روی قدیمی بودن یا جدید بودن مجازات نمیکنیم و برایِ ما فرقی نداره چه کسی بوده و طبقِ قوانین با آنها برخورد میشود.

از کسانی که اسمی از آنها در موضوع نیست خواهشمندیم در موضوعِ دیگر دخالت نکنند تا ما به صورتِ قانونی برخورد کنیم!

با تشکر، بسته شد.

Magnito.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...