رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تبانی و ناداوری در اونت - SiNaGaMeR , LastStorm

Daenerys

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Daenerys.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

LastStorm.png

SiNaGaMeR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

Carlin.png

PyRo.png

• توضیحات: با سلام. خب ما در اونت lms بودیم و تا جایی که قوانین میگه کسی حق afk کردن یا alt tab کردن در این اونت رو نداره. ولی شما خیلی راحت میتونید در فیلم ببینید که بازیکن SiNaGaMeR دقیقا از زمانی که همه freeze میشن یعنی زمان شروع اونت (0:53) تا زمانی که همه مردن و فقط من باقی موندم ایشون afk هست و از جای خودش تکون نمیخوره و از اون جالبتر هم اینکه ایشون دقیقا زمانی از afk در میاد که اونت تموم شده یعنی کسی دیگه نمونده (4:46)، نه یه ثانیه دیرتر نه زودتر که خب قاعدتا بعد از گذشت حدود 5 دقیقه این نمیتونه تصادفی باشه حتما event organizer محترم یا شخص دیگری به ایشون اطلاع داده که از afk خارج شو و برنده شو!

مشخص هست که اگه بازیکن SiNaGaMeR در طول مسابقه afk نبودن یا ekick میشدن، کسایی که اسمشون جزو شاهدین هست یا حتی فرد دیگری شانس برنده شدن داشت.

من از بازیکن SiNaGaMeR به عنوان برنده ی event درخواست دارم فیلم خودشون رو ارائه بدن، البته فیلم کامل از اونت که باید حدود 6 دقیقه باشه نه 10 ثانیه!

نکته ی دیگه اینکه تو ثانیه های اول فیلم اگه نگاه کنید چت organizer رو میتونید ببینید که میگه 2 نفر آخر که باقی میمونن gun جدید بهشون داده میشه تا duel کنن باهم و یه نفر برنده 100k میشه. و هیچ حرفی از تقسیم پول بین 2 نفر آخر زده نمیشه! خب برای این کار از دقیقه 4:46 تا 5:16 یعنی 30 ثانیه وقت داشت که با دستور esethp/ و esetarmor/ ه hp هر دو نفر باقی مونده رو یکی کنه و duel رو شروع کنه. ولی پایان اونت میبینم که organizer این کارو نمیکنه و اجازه میده SiNaGaMeR کشته بشه و پول رو تقسیم میکنه و این یعنی که 50k کمتر از چیزی که خودش گفته بود برای من transfer میکنه که خب این خودش یه ناداوری جدا محسوب میشه (اسکرین شات کیفیت بالا از چت موجود هست).

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8330736192/Event_Collusion_LastStorm_SiNaGaMeR.rar.html

• دوست دارم که 2

? Lady: Are you crying

.Dante: It's only the rain

.Lady: But the rain already stopped

.Dante: Devils never cry

? Lady: I see. Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one. Don't you think

...Dante: Maybe

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت همه دوستان

از قدیم گفتن: حاکم شهری که مرغابی بود ، بر سر آن شهر رسوایی بود!

دوست عزیزی که مسابقه میزاری ، اگر هدفت از این کار دادن وجهی به دوستته چرا کار خودتو سخت میکنی ؟ میتونی به بانک تشریف ببرید و وجه را انتقال بدی!

یا نه، اگر مسابقه ای که میزاری یک برنده از پیش تعیین شده داره ، میتونی از e/ استفاده کنی و بگی یکی از برنده ها مثلای اقای SiNaGaMeR هستن ، خیلی ساده.

اینکه این عزیز گلمون کل طول مسابقه در حالت AFK هستن و یهو و با تایمینگ بسیار مثال زدنی ، یک کامبک بارسایی میزنن به مسابقه بسیار قابل تقدیره=))

ولی با این کارت به شعور من و امثال من که به مسابقه اومدن توهین میکنی!

من بیشتر تعجب میکنم که ادمین ناظر مسابقه چرا توجهی نسبت به این مسئله نمیکنند.

@Daenerysدوست عزیزم کاملا با حرفات موافقم امیدوارم به حقت در این ناداوری برسی!

http://s8.picofile.com/file/8330747676/Babies_work.mp4.html

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی

اول اینکه شما از Buff Godmod استفاده کردید تا اینجا هیچ .

طبق شاهدین اونت و کمک پلیر اونت که وظیفش بر عهده ی Row_ بود و ادمین ناظر که Prestige بود در اول اونت گفتیم که دو نفر اخر همو نزنن تا دوباره دوئل بزاریم بینشون

که شما Sina_gamer رو کشتی و طبق گفته ی ادمین ناظر من وجه رو نصف نصف کردم. و اینکه من کف دستمو بو کردم وقتی 30 تا پلیر دارن همو میزنن ببینم کی ای اف کی هست کی نیست؟ ممکنه لگ بوده باشه یا مرده باشه و چون لگ بوده اینطور شده و و و..

یعنی شما بر خلاف سیستم اونت و قانونای اونت برخورد کردید که این خودش یک جُرم محسوب میشود و من به شما لطف کردم و مبلغ رو نصف نصف کردم

من متوجه چنین موضوعی نشدم و بر گفته ی ادمین ناظر اونت عمل کردم

از اونجایی که من از اونت هایی که میزارم فیلم میگیرم صحنه ای که ادمین ناظر تایید کردو میزارم، از کسی که میخواد به شکایت رسیدگی کنه تقاضا دارم در صورت کم بودن کیفیت عکس بگه که فیلم این صحنه رو اپلود کنم

تمامی فیلم ها از اول اونت تا اخر اونت موجود هست، و بار ها شده کسی که میخواد کرش بخوره تو وار ها هم حتی اول ای اف کی میشه بعد چند مین کرش میشه و منم چون دیدم داره کرش میخوره کاریش نداشتم، و اینکه من میخواستم دوباره دو نفر اخرو Freeze کنم و دوباره بینشون دوئل بزارم

Events.png

عزت برقرار در پناه حق

ویرایش شده توسط SasaNStorm
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

با سلام شاکی عزیز!
باید در برار شکایتت از من بگم که این به من ربطی نداره و حتی من و LastStorm هم دیگرو نمیشناسیم و دوست هم نیستیم
و اینکه من یک کاری برام پیش اومد رفتم و اومدم داخل گیم دیدم هنوز هستم و شما هم هستی شروع کردم شمارو بزنم و مردم و فهمیدم باف گاد مود زدی که جایزه نصف نصف شد!
خب کی از این جایزه بدش میاد؟!

شکایتت هم بی خودی به من نزن که شکایت تو از Event Organizer هست که البته من فکر میکنم کار Event Organizer درست بوده و طبق گفته ادمین کارش رو انجام داده

217.png

Valor.png

------------------------------------------------------------------

AGLogo.png

لینک به دیدگاه

با سلام

اولا تو اینکه ایشون AFK بودن شکی نیست و خیلی خوب هم میدونستن کی از afk در بیان..

در 13 ساعت قبل، SasaNStorm گفته است:

من کف دستمو بو کردم وقتی 30 تا پلیر دارن همو میزنن ببینم کی ای اف کی هست کی نیست؟ ممکنه لگ بوده باشه یا مرده باشه و چون لگ بوده اینطور شده و و و..

دوما این event رو خیلی ها تک نفره با تعداد بالاتر میزارن پس نمی تونید بهونه ای بگیرید که ندیدم یا هرچی... کسی که کل event رو afk میکنه چه لگ باشه یا هرچی بودنش بی هودس و طبق روال عادی باید Ekick میشد

در اول اونت گفتیم که دو نفر اخر همو نزنن تا دوباره دوئل بزاریم بینشون

بعد از اینکه Daenerys تک شد کناره شما وایستاد و هیچ کاری نکرد تا Sinagamer شروع به DM کرد شما می دونستید که Daenerys باف Divine Chastisement رو استفاده کرده بود پس می تونستید Esethp/ کنید یا حتی بعد از شروع درگیری Freeze کنید ولی نکردید!

اینکه من میخواستم دوباره دو نفر اخرو Freeze کنم و دوباره بینشون دوئل بزارم

فیلم رو نگاه کنید دقیق 40 ثانیه زمان داشتید Freeze کنید حتی Sethp تنها هم نبودید برای این کار!

که شما Sina_gamer رو کشتی و طبق گفته ی ادمین ناظر من وجه رو نصف نصف کردم

جواب این جمله هم بالا گفتم و مردن ایشون بخاطر Buff بوده و بی توجهیه شما هرچند خیلی از حرف هام بیهوده بود چون Sinagamer اصلا حق ادامه بودن در event رو نداشتن!

فیلم من ولی فکر نکنم نیازی باشه:http://s9.picofile.com/file/8330812292/Event_Carlin.mkv.html

ویرایش شده توسط asal
.
  • دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، asal گفته است:

با سلام

اولا تو اینکه ایشون AFK بودن شکی نیست و خیلی خوب هم میدونستن کی از afk در بیان..

دوما این event رو خیلی ها تک نفره با تعداد بالاتر میزارن پس نمی تونید بهونه ای بگیرید که ندیدم یا هرچی... کسی که کل event رو afk میکنه چه لگ باشه یا هرچی بودنش بی هودس و طبق روال عادی باید Ekick میشد

بعد از اینکه Daenerys تک شد کناره شما وایستاد و هیچ کاری نکرد تا Sinagamer شروع به DM کرد شما می دونستید که Daenerys باف Divine Chastisement رو استفاده کرده بود پس می تونستید Esethp/ کنید یا حتی بعد از شروع درگیری Freeze کنید ولی نکردید!

فیلم رو نگاه کنید دقیق 40 ثانیه زمان داشتید Freeze کنید حتی Sethp تنها هم نبودید برای این کار!

جواب این جمله هم بالا گفتم و مردن ایشون بخاطر Buff بوده و بی توجهیه شما هرچند خیلی از حرف هام بیهوده بود چون Sinagamer اصلا حق ادامه بودن در event رو نداشتن!

فیلم من ولی فکر نکنم نیازی باشه:http://s9.picofile.com/file/8330812292/Event_Carlin.mkv.html

نمیدونم شما خودتونو به ندونستن میزنید یا هنوز به سن قانونی نرسید که درک کنید

اگر سعی کنید که بفهمید گفتم که ادمین ناظر اونت " Prestige " به من گفت مبلغ رو نصف کن و منم نصف کردم 

من طبق حرف ادمین ناظر اونتو تموم کردم و کاملا هم تصمیم ادمین ناظر درست بوده ، در صورتی که به تصمیم ایشون اعتراض دارید برید قسمت ادمین ها شکایت کنید
وقتی دارم میگم همو نزنید و شما هم داری Sina_Gamer رو میزنی حرفی باقی نمیمونه، و اینکه من 2 تا شاهد + فیلم های اونتو دارم که به ادمین ناظر فروم داده خواهد شد 
وقت خود رو با شکایت های بیهوده تلف نکنید

لینک به دیدگاه

با توجه به فیلم شاکی و همچنین فیلم های شاهدین, بازیکن SiNaGaMeR به هیچ وجه دچار لگ در بازی نبودند و صرفا AFK بودند!

که در این مورد سهل انگاری از برگزارکننده بوده است و میباست ایشان را حداقل پس از بیرون آمدن از حالت AFK میکشتند و یا خارج میکردند.

در 11 ساعت قبل، asal گفته است:

بعد از اینکه Daenerys تک شد کناره شما وایستاد و هیچ کاری نکرد تا Sinagamer شروع به DM کرد

از ناظر مسابقه @PrestiGe درخواست می شود مشاهدات خود در مسابقه را در همین تاپیک شرح دهند.

@SasaNStorm مدارک ارسال شده توسط شاکی و شاهد های ایشان کاملا واضح است و نیازی به ارسال فیلم از سوی شما نیست.

+ شکایت تا 24 ساعت آینده باز می باشد.

Reality is wrong, Dreams are for Real

Sajjadᶳᵘᵡᶤᴹᵘ

PicsArt_12_19_02_45_51.jpg

SuXiMu.png

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز!

در مورد اینکه نصف پول به شما پرداخته شد باید بگم که:

1- شما با توجه به بافی که فعال کرده بودید (Divine chastisement) یا عمدی یا غیر عمد Sinagamer رو کشتید, سیستم اونت این نبود, برگزارکننده ها قرار بود که بین دو نفر اخر Duel جدا گونه برگزار کنند, با توجه به این که امکان برنده شدن Sinagamer هم در Duel آخر بود تصمیم بر آن شد که پول بین شما عزیزان نصف بشه.

2- درباره AFK کردن Sinagamer بنده در اون جمعیت متوجه AFK بودن ایشون متاسفانه نشدم و وضیفه بنده کیک کردن نیست! من برای درست برگزار شدن اونت میام! این از بی توجهی برگزار کننده هست ولی اگر ایشون رو میدیدم حتما [Ekick/] میکردم و ولی متاسفانه در اون جمعیت, متوجه ایشون نشدم.

یا حق!

PrɛֆȶɨGɛ ᴹᵐᴰ

Yᴏᴜʀ Lɪғᴇ Dᴏᴇsɴ'ᴛ Gᴇᴛ Bᴇᴛᴛᴇʀ Bʏ Cʜᴀɴᴄᴇ IGᴇᴛs Bᴇᴛᴛᴇʀ Bʏ Cʜᴀɴɢᴇ

MmLi.png

لینک به دیدگاه

خب با تشکر از رسیدگی ادمین های محترم، نیاز هست یک توضیح مختصر از بعد از خارج شدن بازیکن از afk بدم. دقیقه 4:35 وقتی آخرین بازیکن (PyRo) کشته میشه و SiNaGaMeR همچنان afk بود، از نظر من باید event over میشد چون دیگه شرکت کننده ای باقی نمونده بود. یه یک دفعه SiNaGaMeR با Grenade شروع به حمله میکنه و اسلحه ی بعدی Sniper Rifle، خب من چند ثانیه نگاه میکنم organizer نه در چت say/ چیزی میگه نه command ای استفاده میکنه، پس نتیجه میگیریم منتظر مونده تا یکی از ما کشته بشه برنده رو اعلام کنه. خب با در نظر گرفتن شرایط که SiNaGaMeR هم armor پر داره هم انواع سلاح و من چیزی جز shovel ندارم، قطعا اگه زمان buff تموم بشه ایشون برنده خواهد شد. پس در نتیجه باید با shovel اقدام به کشتنش میکردم. هر چند چون armor ایشون پر بود تقریبا کشتنش غیر ممکن بود.

همونطور که در پست اول هم گفتم organizer دقیقا 30 ثانیه وقت داشته باش دستور esethp/ ه hp بازیکن های باقی مونده رو یکی کنه و duel رو شروع کنه که خب این کار رو نمیکنه. و اجازه میده ایشون کشته بشه. با توجه به کوچک بودن ابعاد زمین و همچنین armor بازیکن SiNaGaMeR ، در 30 ثانیه بازیکن در هر صورت از تاثیر buff کشته میشد و من کاری نمیتونستم انجام بدم که چه باعث کشته شدنش بشم چه نشم!

ویرایش شده توسط Daenerys
اشتباه تایپی

? Lady: I see. Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one. Don't you think

لینک به دیدگاه

هرچند که من شکایت اصلیم سر این موضوع بود چطور ممکنه بازیکن از اولین ثانیه freeze شدن، تا وقتی آخرین نفر کشته میشه afk باشه و دقیقا سر وقت موعد از afk خارج بشه؟ نه یگ ثانیه زودتر نه دیرتر؟ شکایت دوم که organizer در زمان 30 ثانیه از دستور esethp/ استفاده نمیکنه و اجازه میده ایشون کشته بشه و برنده ی نصف price بشه، دنباله ی شکایت اولی هست. با تشکر

ویرایش شده توسط Daenerys

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، CTMSajjad گفته است:

با توجه به فیلم شاکی و همچنین فیلم های شاهدین, بازیکن SiNaGaMeR به هیچ وجه دچار لگ در بازی نبودند و صرفا AFK بودند!

که در این مورد سهل انگاری از برگزارکننده بوده است و میباست ایشان را حداقل پس از بیرون آمدن از حالت AFK میکشتند و یا خارج میکردند.

از ناظر مسابقه @PrestiGe درخواست می شود مشاهدات خود در مسابقه را در همین تاپیک شرح دهند.

@SasaNStorm مدارک ارسال شده توسط شاکی و شاهد های ایشان کاملا واضح است و نیازی به ارسال فیلم از سوی شما نیست.

+ شکایت تا 24 ساعت آینده باز می باشد.

با سلام مجدد، اگر دقت کرده باشید گفتم که بعضی وقتا در وار کسایی که کرش میخورن اول ای اف کی میشن و بعد مینویسه : Crashed Timed out 
و به این منظور من نمیدونستم ایشون ای اف کی هست یا واقعا کرش خورده برای همین کیک ندادم، و در اخر هم گذاشتم ادمین ناظر تصمیم نهایی رو بگن که ایا فقط به Daenris بدم یا مبلغ رو نصف کنم.

و من تا دیدم سینا گیمر از ای اف کی در اومده ، اقای Daenris ایشون رو کشته بودند و نشد که فیلم اونتو چک کنم و تصمیم نهایی رو بگم، و در اخر از ادمین ناظر که وظیفش نظارت بر اونت بود تصمیم نهایی رو پرسیدم که ایشون هم گفت نصف نصف کن

در مورد بحث ای اف کی دوباره یه توضیح بدم، درسته من نباید اجازه بدم کسی ای اف کی بشه ، اما خب با توجه به سابقه و تجربه ای که در وار ها داشتم، کسانی که کرش میخورند اول ای اف کی میشوند و بعد یک یا دو دقیقه کرش میشوند که با توجه به این موضوع من دو دل بودم که ایشون رو کیک کنم یا نکنم ! 

و اینکه تا اومدم فیلمای اونت رو چک کنم که چه اتفاقی افتاده اقای Daenris فرد مذکور رو کشته بودند و بنا بر این شد که من مبلغ رو نصف کردم 

لینک به دیدگاه

خب اینم فیلم اونت که به واضحی نشون میده یکی از پلیرا ی اونت نارنجک پرت میکنه و من میوفتم از ساختمون و بعد از اومدن بالا سریعا میگم نزنید همو که این دو پلیر همو شروع میکنن زدن و در نهایت به دستور خدا سینا گیمر با یک تیر میمیره !

http://uupload.ir/view/ipaq_gta_sa_2018-07-02_17-43-06-007.mp4/

@CTMSajjad

لینک به دیدگاه

خب خب قبل از شروع صحبت ها و هرگونه حرف و صحبت و کلامی، موردی رو مطرح کنم که با این مشکلی که شما وارد کالوادور کردید؛ کاملا مطابق هستش. فکر نمیکنم 100000$ اونقدری باشه که شما بیاید و یک جنجال بپا کنید؛ بنده با اقای Sinagamer هیچ صنمی ندارم و نخواهم داشت. این از این!
حالا یک موضوع دیگه که ذهن شمارو درگیر کرده و بنده به باز کردن گره این مشکل برای شما میپردازم اینه که شما برنده بودید ولی با buff، پس حریف شما در قسمت اخر که قرار بود به طور duel برگزار بشه کشته شد! (آن قدری هم تعداد پلیر زیاد بود و به لطف لگ fps و lag سرور نمیتوانستیم شخص afk را میان آن تعداد نفرات پیدا کنیم) پس حق هر دو بود که Prize اونت رو دریافت کنید! این موضوع درکش خیلی سخت نیست ولی با خصومت شخصی شما؛ درک مشکل برای شما سخت میشه و میخواهید بنده و دوست من رو به بی اعتباری تحمیل کنید ولی دریغ از این که با این کار برای 100000$ گیم، شما در حال تحقیر شدن هستید! :*

Row

ویرایش شده توسط Row
  • دوست دارم که 1

▂▃▄▅▆▇█▓▒░SᴀɪɴTs Fᴀᴍɪʟʏ░▒▓█▇▆▅▄▃▂

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، SasaNStorm گفته است:

خب اینم فیلم اونت که به واضحی نشون میده یکی از پلیرا ی اونت نارنجک پرت میکنه و من میوفتم از ساختمون و بعد از اومدن بالا سریعا میگم نزنید همو که این دو پلیر همو شروع میکنن زدن و در نهایت به دستور خدا سینا گیمر با یک تیر میمیره !

سلام مجدد,تو فیلم شما کاملا واضحه که شما مقصر نبودید اما شما برای همچین موقعی Helper دارید ایشون که نیفتادن پس چرا کاری نکردن؟ در هر صورت باز هم این اتفاق گردن کسی میوفته که Event رو برگذار کرده یعنی شما

در 6 ساعت قبل، Row گفته است:

آن قدری هم تعداد پلیر زیاد بود و به لطف لگ fps و lag سرور نمیتوانستیم شخص afk را میان آن تعداد نفرات پیدا کنیم)

لگ رو گردن سرور نندازید تو فیلم هایی که گرفتیم کاملا واضحه لگ نبودیم اگه شما لگ بودید بهتره این مسئولیت رو قبول نمیکردید!

تنها کسی که از  Divine chastisement استفاده کرد Daenerys بود و اینو همه دیدن پس Organizer باید هواسش باشه که اگه بخواد Duel رو اجرا کنه باید مراقب باشه وقتی دو نفر موندن کسی نمیره!

یا حق

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، asal گفته است:

سلام مجدد,تو فیلم شما کاملا واضحه که شما مقصر نبودید اما شما برای همچین موقعی Helper دارید ایشون که نیفتادن پس چرا کاری نکردن؟ در هر صورت باز هم این اتفاق گردن کسی میوفته که Event رو برگذار کرده یعنی شما

لگ رو گردن سرور نندازید تو فیلم هایی که گرفتیم کاملا واضحه لگ نبودیم اگه شما لگ بودید بهتره این مسئولیت رو قبول نمیکردید!

تنها کسی که از  Divine chastisement استفاده کرد Daenerys بود و اینو همه دیدن پس Organizer باید هواسش باشه که اگه بخواد Duel رو اجرا کنه باید مراقب باشه وقتی دو نفر موندن کسی نمیره!

یا حق

با سلام من خودم افتادم Organizer Co هم تو چت داشت میگفت نزنید  که زدید دیگه تقصیر اینو اون نندازید سهل انگاری خودتونو ، در فیلم من همه چیز واضحه نیاز به توضیح نیست

و به منم ربطی نداره این موضوع طبق فیلم ، و شما هم که به شکایت ربطی نداری نظر نده

لینک به دیدگاه

با سلام

سهل انگاری اورگنایزر و هلپرشون دراین ایونت کاملا مشهوده

@Rowشما نوشتی هیچ صنمی نداری و بعد اخر پستت نوشتی تو و دوستت رو بی اعتبار میکنه؟لطفا تو شکایت ها صادق باش و سعی نکن به دروغ فریب بدی ادمین رو

اگر تحقیری هم باشه برای شما و دوستته که نشونه عجز و نابلدی در انجام صحیح ایونته!

سهل انگاری رو گردن سرور ننداز و سرور رو متهم به لگ بودن نکن

اینکه برنده بوده با buff دلیل نمیشه که پاداش نصف بشه،بعد نوشتی پس حریفت کشته شد،شما چکاره ای پس تو ایونت؟

از ادمین گرامی درخواست برخورد درست رو دارم و لطفا به پلیرای کم تجربه و نابلد اجازه برگزاری ایونت ندید تا بقیه متضرر نشن

با تشکر

(از ادمین درخواست دارم این پست رو شو کنن،اگه پست قبلی شو شده پنهان میکنم)

ویرایش شده توسط SaliMaroni
  • دوست دارم که 1

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، SaliMaroni گفته است:

با سلام

سهل انگاری اورگنایزر و هلپرشون دراین ایونت کاملا مشهوده

@Rowشما نوشتی هیچ صنمی نداری و بعد اخر پستت نوشتی تو و دوستت رو بی اعتبار میکنه؟لطفا تو شکایت ها صادق باش و سعی نکن به دروغ فریب بدی ادمین رو

اگر تحقیری هم باشه برای شما و دوستته که نشونه عجز و نابلدی در انجام صحیح ایونته!

سهل انگاری رو گردن سرور ننداز و سرور رو متهم به لگ بودن نکن

اینکه برنده بوده با buff دلیل نمیشه که پاداش نصف بشه،بعد نوشتی پس حریفت کشته شد،شما چکاره ای پس تو ایونت؟

از ادمین گرامی درخواست برخورد درست رو دارم و لطفا به پلیرای کم تجربه و نابلد اجازه برگزاری ایونت ندید تا بقیه متضرر نشن

با تشکر

(از ادمین درخواست دارم این پست رو شو کنن،اگه پست قبلی شو شده پنهان میکنم)

1 - منظور از دوستش من بودم خودتونو به من نچسبونید !

2- اونت هیچ مشکلی نداشت و اتفاقا همه مثله آدم اومدن و اونتشونو دادن ، من بعد از اینکه فهمیدم Sina_Gamer ای اف کی هست گفتم همو نزنید که Daenryis با شعور و لول بالا Sina_gamer رو کشت، 

3- یه نگاه به UCP خودتون و من بندازید و اینکه همین که من جوابتونو دارم میدم میتونه برای شما افتخار کسب کنه اما نمیتونه به لول شما( لول 7 FFSecure ) و همچنین به شعور شما اضافه کنه :DD

4- از @CTMSajjad درخواست دارم کسانی که به این شکایت ربط ندارند و نظر میدهند برخورد بشه 

5- ما هم نگفتیم چرا باف زده تو فیلم منم مشخصه گفتم که باف آزاد هست، و گفتم وایسید تا فیلم اونتو چک کنم که اگر ای اف کی بود کیلش کنم که با توجه به سه بار چت دادن من و گفتن کلمه نزنید دوست به لحاظ با شعورتون زدن Sina_Gamer رو با یک تیر کشتن 

6- تحقیر برای کسی هست که واسه ی 100K پول میاد شکایت میکنه و آبروی خودشو میبره ، یه بار آبروی شما برای شکایت از لیدر اف بی ای رفت ولی انگار آدم نشدید

7- و در اخر به سطح و لول من و دوست عزیزم Row_ که 6 سال هست پلی میدن نمیخورید.

با تشکر. خدا همه ی مارا آدم کند

لینک به دیدگاه

در آخرین صحبتم در این تاپیک  اسکرین آخرو میزنم که حتی Co Organizer من هم به Daenryis میگفت وایسید و همو نزنید که ایشون سینا گیمر رو زدند ، در فیلم خود شاکی هم مشخصه

vasa.png

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، SasaNStorm گفته است:

اونت هیچ مشکلی نداشت و اتفاقا همه مثله آدم اومدن و اونتشونو دادن

جواب این حرف رو ادمین داد

در در ‎7‎/‎4‎/‎2018 در 05:08، CTMSajjad گفته است:

در 44 دقیقه قبل، SasaNStorm گفته است:

دوست به لحاظ با شعورتون زدن Sina_Gamer رو با یک تیر کشتن

مثل اینکه این حرفتون نشون میده اصلا فیلم شاکی رو ندیدید؟ اصلا تیری درکار نبود و بخاطر Buff مردن که شما باید مراقب این موضوع می بودید 

در 52 دقیقه قبل، SasaNStorm گفته است:

و در اخر به سطح و لول من و دوست عزیزم Row_ که 6 سال هست پلی میدن نمیخورید.

شعور به لول نیست.جهت اطلاع سرور تا چند ماه دیگه 5 سالش تکمیل میشه رو دروغتون اول فکر کنید!

در کل با دروغ گفتن نمی تونید از کاری که کردید طفره برید.

یا حق

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، SasaNStorm گفته است:

در آخرین صحبتم در این تاپیک  اسکرین آخرو میزنم که حتی Co Organizer من هم به Daenryis میگفت وایسید و همو نزنید که ایشون سینا گیمر رو زدند ، در فیلم خود شاکی هم مشخصه

vasa.png

Row_ موقع درگیریشون بجای دویدن الکی دور خودش و چت بیهوده ای که میگفتن ( \: , Buff zadi ) می تونستن Freeze یا Sethp کنن و برای این کار 20 ثانیه وقت داشتن.

عکسی هم که گذاشتید که میگید Vasa دو سه ثانیه بعدش Sinagamer میمیره و تو فیلم کاملا واضحه پس اگر هم بخوایم بگیم شما اخطار دادید دیر دادید و بجای چت بهتر بود کاره دیگه ای می کردید

http://s9.picofile.com/file/8331007468/ٍ.mp4.html

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، asal گفته است:

جواب این حرف رو ادمین داد

مثل اینکه این حرفتون نشون میده اصلا فیلم شاکی رو ندیدید؟ اصلا تیری درکار نبود و بخاطر Buff مردن که شما باید مراقب این موضوع می بودید 

شعور به لول نیست.جهت اطلاع سرور تا چند ماه دیگه 5 سالش تکمیل میشه رو دروغتون اول فکر کنید!

در کل با دروغ گفتن نمی تونید از کاری که کردید طفره برید.

یا حق

اگر از هر کی تو سرور و قدیمی هست بشناسی بگی Row_ بت میگن 6 ساله سمپ پلی میده ولی کو درک کو فهم =)

اگر از چشماتون به خوبی استفاده کنید ، امکان نداره Buff Divine Chastismant یک نفرو یک تیر بکنه و اصلا امکان چنین چیزی وجود نداره با توجه به اینکه Sina_Gamer اچ پیش پر بود چنین چیزی امکان نداره که با باف گاد مود یکی یک تیر بشه و دوستتون کشتنشون 

تهمت به کسی مطمعنا مجازات خواهد داشت من فیلم رو قرار دادم کاملا مشخصه همون موقع که دارید اتک میدید ما گفتیم نزنید همو، دلیل این که گفتیم نزنید اینکه خواستیم ببینیم سینا_گیمر ای اف کی هست یا نه که شما بی توجهی کردید و ایشون خود به خود مُرد و با توجه به اینکه سینا_گیمر تو دوئل میتونست Daenryis رو شکست بده مبلغ نصف نصف شد

درک این موضوع سخت نیست ولی چون شما شعور، فهم ، درک ندارید و مطمعنا Under-Age هستید نمیخواهید بفهمید این موضوع رو 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SasaNStorm گفته است:

اگر از چشماتون به خوبی استفاده کنید ، امکان نداره Buff Divine Chastismant یک نفرو یک تیر بکنه و اصلا امکان چنین چیزی وجود نداره

از کی تا حالا با shovel تیر میزنن ؟ اصلا شما اونجا بودید؟ حرفاتون اینو نشون نمیده

با توجه به اینکه Sina_Gamer اچ پیش پر بود چنین چیزی امکان نداره که با باف گاد مود یکی یک تیر بشه و دوستتون کشتنشون

شما مثل اینکه فیلم ها رو چک نکردید و نمیدونید Divine Chastismant اچ پی رو کم میکنه نه آرمور ! تو فیلم کاملا معلومه وقتی Sinagamer از AFK بیرون میاد اچ پی نداره ولی آرمورش پره یعنی حتی زمانی که AFK بود کسی بهش تیر نزد 

اتک میدید ما گفتیم نزنید همو، دلیل این که گفتیم نزنید اینکه خواستیم ببینیم سینا_گیمر ای اف کی هست یا نه که شما بی توجهی کردید و ایشون خود به خود مُرد و با توجه به اینکه سینا_گیمر تو دوئل میتونست Daenryis رو شکست بده مبلغ نصف نصف شد

بالا توضیحشو دادم 

درک ندارید و مطمعنا Under-Age هستید نمیخواهید بفهمید این موضوع رو 

اینکه شما فیلمه شاکی رو ندیدید,اینکه فرق HP پر و خالی رو تشخیص نمیدید , با اینکه تو دسته متوسط هستید ولی هنوز اطلاعات دقیقی درباره Divine chastisement ندارید و همچنان اشتباهتونو قبول ندارید؟ دلیل بر این میشه که من Under Age هستم؟یا بلاعکس؟

درک این موضوع سخت نیست ولی چون شما شعور، فهم ، درک ندارید و مطمعنا Under-Age هستید

من کاملا با شما با احترام حرف زدم و خواهم زد و دلیل بی احترامیه شما واضحه با اینحال از @CTMSajjad درخواست دارم بخاطر توهینشون با ایشون برخرد بشه و اینکه نتیجه رو اعلام کنه. 24 ساعت گذشته.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، asal گفته است:

از کی تا حالا با shovel تیر میزنن ؟ اصلا شما اونجا بودید؟ حرفاتون اینو نشون نمیده

شما مثل اینکه فیلم ها رو چک نکردید و نمیدونید Divine Chastismant اچ پی رو کم میکنه نه آرمور ! تو فیلم کاملا معلومه وقتی Sinagamer از AFK بیرون میاد اچ پی نداره ولی آرمورش پره یعنی حتی زمانی که AFK بود کسی بهش تیر نزد 

بالا توضیحشو دادم 

اینکه شما فیلمه شاکی رو ندیدید,اینکه فرق HP پر و خالی رو تشخیص نمیدید , با اینکه تو دسته متوسط هستید ولی هنوز اطلاعات دقیقی درباره Divine chastisement ندارید و همچنان اشتباهتونو قبول ندارید؟ دلیل بر این میشه که من Under Age هستم؟یا بلاعکس؟

من کاملا با شما با احترام حرف زدم و خواهم زد و دلیل بی احترامیه شما واضحه با اینحال از @CTMSajjad درخواست دارم بخاطر توهینشون با ایشون برخرد بشه و اینکه نتیجه رو اعلام کنه. 24 ساعت گذشته.

من توهین نکردم و دارم حقیقتو میگم. شما درک. شعور. و فهم ندارید و این مشخصه.. 

ایشون با بیل هم در حال دادن دمیج بودند و حق نداشتند سینا گیمر رو بکشند.

بله من تو دسته متوسط هستم و کسی که تو تی تی اس یا مدیک میگه G Heal نباس ب بقیه انگ پارتی بازی بزنه

در فیلم من مشخصه که daenriys سینا گیمر رو میکشه و دیگه حرفی باقی نمیمونه

لینک به دیدگاه

نقل قول

3- یه نگاه به UCP خودتون و من بندازید و اینکه همین که من جوابتونو دارم میدم میتونه برای شما افتخار کسب کنه اما نمیتونه به لول شما( لول 7 FFSecure ) و همچنین به شعور شما اضافه کنه 

4- از @CTMSajjad درخواست دارم کسانی که به این شکایت ربط ندارند و نظر میدهند برخورد بشه 

5- ما هم نگفتیم چرا باف زده تو فیلم منم مشخصه گفتم که باف آزاد هست، و گفتم وایسید تا فیلم اونتو چک کنم که اگر ای اف کی بود کیلش کنم که با توجه به سه بار چت دادن من و گفتن کلمه نزنید دوست به لحاظ با شعورتون زدن Sina_Gamer رو با یک تیر کشتن 

6- تحقیر برای کسی هست که واسه ی 100K پول میاد شکایت میکنه و آبروی خودشو میبره ، یه بار آبروی شما برای شکایت از لیدر اف بی ای رفت ولی انگار آدم نشدید

7- و در اخر به سطح و لول من و دوست عزیزم Row_ که 6 سال هست پلی میدن نمیخورید.

با تشکر. خدا همه ی مارا آدم کند

1- اولا تو منو نمیشناسی کی هستم و از کی پلی میدم،پس خیلی خودتو دسته بالا نگیر،پافشاری بر افتضاحی که به بار آوردی افتخار نیست،شعور تو و هلپرت پایینه که بلد نیستی از cmd های ایونت استفاده کنی و چت میدی نزنید(کی وسط دوئل چتو میخونه آخه پلیر با تجربه!!)

2- آبروی کسی با شکایت نرفته،در جایی ناداوری و پارتی بازی ببینم قطعا شکایت میکنم و افراد نالایق از قبیل تورو به سزای اعمالشون میرسونم و آدمشون میکنم

3- لول تو و دوست عزیزت هرچی که هست ، سهل انگاری در برگزاری ایونت،پارتی بازی و تبانی،و همچنین اصرار بر فریب ادمین و زیرپا گذاشتن قوانین سرور رو توجیح نمیکنه،اتفاقا همین شما لول بالاهای (دائم اسلیپ) باید آدم بشید تا دیگه لقمه اندازه توانتون بردارید و با ندانم کاری هاتون نظم سرور رو بهم نزنید

4- خیلی خوبه که با دوست عزیزت از 1 سال قبل از تاسیس سرور اینجا پلی میدید (دروغ گفتن افتخار نیست،رذیلت پست اخلاقیست)،سطحتون 1000 هم باشه همه دیدن چه افتضاحی به بار اوردید و نابلدی و نوب بودن جفتتون به همه ثابت شده ،لازمه که بگم معلومه به شما نمیخوریم،اگه به شما بخوریم میشکنید¬¬

نقل قول

اگر از هر کی تو سرور و قدیمی هست بشناسی بگی Row_ بت میگن 6 ساله سمپ پلی میده ولی کو درک کو فهم =)

مشکل شما اینه فکر میکنین سمپ رو شما دوتا کشف کردید

درآخر از ادمین محترم درخواست بررسی دقیق و اعمال مجازات درست رو دارم

با تشکر-خدا همه مارو آدم کنه مخصوصا اون دوتارو!

ویرایش شده توسط SaliMaroni

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

در در 7/4/2018 در 22:54، asal گفته است:

یا حق

خودتون متوجه حرف خودتون هستید؟ میگید کسی Divine زده حواسمون باشه کسی نمیره؟ میشه همچین چیزی به نظر شما؟ عجیبه!

▂▃▄▅▆▇█▓▒░SᴀɪɴTs Fᴀᴍɪʟʏ░▒▓█▇▆▅▄▃▂

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...